18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Na YT jest setki filmików z hard hitami z AFL ale wybrałem ten, bo pokazuje też kilka pięknych akcji. Szczerze polecam transmisje na ES2. Bez ochraniaczy jak cipki w MFL, bez śmiesznych młynów jak w rugby

Zgłoś
Avatar
Grief 2010-09-04, 14:29 2
Są spoceni biegający kolesie - jest piwo
Zgłoś
Avatar
Shadow 2010-09-04, 15:46 6
@Up Czy chciałeś nam coś uświadomić swoim komentarzem?
Zgłoś
Avatar
Chokkerson 2010-09-05, 12:45 1
Co do rugby- to te typki wyglądają jak dzieci przy rugbistach.
Zgłoś
Avatar
feuges 2010-09-09, 23:39
widać, że chłopaki się nie pierdolą w tych akcjach
Zgłoś
Avatar
bogluto 2010-09-10, 1:07 1
Się dziwicie że Polacy, z nimi przegrali? Football to football.
Zgłoś
Avatar
yadam 2010-09-10, 7:47
coz... daleko do ronaldo
Zgłoś
Avatar
Loyd 2010-09-10, 11:50
@independensa Ciekawo czy ty spróbowałeś zagrać w którąś z pozostałych dyscyplin skoro obrażasz ich zawodników uwierz ze ani amerykański futbol (ten w ochraniaczach) ani rugby nie równią sie a australijskiego siłą uderzeń. Polecam program sport science tam jest porównana siła uderzeń jaką przyjmują na siebie zawodnicy. Poza tym zapraszam na treningi. W polsce istnieje liga footballu jak i rugby każda drużyna przyjmie Cie z otwartymi ramionami Ten filmik jak kazda kompilacja pokazuje wybrane najbardziej efektowne "tackle".
Zgłoś
Avatar
awaria666 2010-09-10, 13:00
To sport specjalnie pod baby - kolesie w różowych, obcisłych wdziankach. No kurwa, bez jaj.
Zgłoś
Avatar
iwczyko 2010-09-10, 14:10
co to MFL?
Zgłoś
Avatar
hatsukoi992 2010-09-10, 15:59 1
Pewnie chodziło o NFL (National Football League), a co do sportu, jeśli obrażasz jakiś sport to wybieraj przynajmniej jakieś porządne argumenty, w polsce liga footballu istnieje już od dosyć dawna i daje radę. Mnie jakoś absolutnie nie przypada do gustu australijska odmiana futbolu, zawsze wolałem grać w amerykański xP
Zgłoś
Avatar
R................8 2010-09-10, 18:25
Mozna wiedziec jak brzmi tytul tego kawalka w tle filmiku ?? ps. co do futboolu to tylko amerykanski .
Zgłoś
Avatar
independensa 2010-09-11, 11:03 1
taaa spinacze spinacze. Przepraszam was że żyje poza "waszym światem".
Nie obrażam sportu tylko wypowiadam się na jego temat w porównaniu do AFL.
Wiesz co to porównanie?
Oglądanie Discovery nie czyni mądrym.
Tak sądziłem, że jak tylko napisze zaraz znajdziej się czternastu Andrzejów(o numerkach od 12 do 26) - wspaniałych reprezentantów tego sportu.
Nie uprawiałem żadnego z nich i nie będę uprawiał - więc się nie spinam.
Opisuję co mi się podoba co nie. Jak nie pasuje to spierdalajcie. Buda.
Zgłoś
Avatar
hatsukoi992 2010-09-11, 19:02
Nie obrażasz? Pozwól że zacytuje

"Bez ochraniaczy jak cipki w MFL, bez śmiesznych młynów jak w rugby" Przepraszam ale jeśli stwierdzenie, że w NFL grają cipki w ochraniaczach nie jest dla Ciebie obraźliwym, to życzę powodzenia w życiu Ok fajne akcje, ale tak na serio, w FA i Rugby jest również dużo tego typu akcji Poza tym football australijski oraz amerykański wywodzą się od rugby więc nie ma sensu pisać takich tekstów Jedyne co podoba mi się w australijskim to wysokie wyskoki z pomocą kolegów ^-^
Nie oglądałem na Discovery, grałem w rugby a następnie w FA i nie powiem żeby w jednym czy drugim było mniej niebezpiecznych akcji.
Zgłoś
Avatar
R................8 2010-09-18, 17:26
Co to za nuta w tle ?? !!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie