18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
desade 2024-09-01, 9:25
Ma szczęście, że przeżyła. A teraz zakaz pełnienia funkcji w formacjach siłowych. Dożywotni.
Zgłoś
Avatar
xjan 2024-09-01, 9:52
Mirek19850509 napisał/a:

Dla.tego kobiety w wojsku czy policji to jakies zjebanie lewakow !! Kobieta nigdy nie bedzie rowna mezczynom , nawet kobiety czwiczace sztuki walki przegrywaja z facetami nic.nie czwicacymi sa wyjatki ale to mikro procent one w sytytuajcach kryzysowych ,krzycza I dra ryja ,wiecie dla czego ? Bo w toku ewolicji sie tak przystosowaly zeby jakis samiec ,je uslyszal I obronil ,zreszta jak widac skuteczne to jest , taka prawda kobiety sa stworzone do opieki nad potomstwem ,nie do walki I to nie zadna dyskryminajca taki tok ewolucji !! A kazda conchce byc facetem.to lewackie mody !



Czyli Anna Jegorowa to taki wyjątek potwierdzający regułę? Czy Twoja wypowiedź nie dotyczy kacapów?
Zgłoś
Avatar
Szach1994 2024-09-01, 10:06
Aż dziwne, że nie wjebali w niego autem, szkoda
Zgłoś
Avatar
krokodyl_Hans 2024-09-01, 10:06
Jednego śmiecia mniej.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-01, 10:44
Siriuz napisał/a:

Teraz może doceni życie kury domowej


Generalizowanie kobiet i szowinizm jest oznaką słabości. Masz przecież w Rosji wiele wolnych wdówek po dzielnych obrońcach i pogromców nazistów. Nie wychodzi? Za jakieś pół roku jak kolejni czerwoni padną może coś w żałobie znajdziesz.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-09-01, 10:52 1
baronturbina napisał/a:

Generalizowanie kobiet i szowinizm jest oznaką słabości. Masz przecież w Rosji wiele wolnych wdówek po dzielnych obrońcach i pogromców nazistów. Nie wychodzi? Za jakieś pół roku jak kolejni czerwoni padną może coś w żałobie znajdziesz.



Ojej, teraz jeszcze okazuje się, że jesteś nie tylko gejem i komunistą to jeszcze simpem, prawdopodobnie incelem Czekam kiedy wyjawisz swoje zaimki W ogóle już mnie nie dziwi dlaczego tak bardzo nienawidzisz Rosjan. Czy dobrze Cię wyjaśniłem prosiaczku?
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-01, 11:37
Siriuz napisał/a:

Ojej, teraz jeszcze okazuje się, że jesteś nie tylko gejem i komunistą to jeszcze simpem, prawdopodobnie incelem Czekam kiedy wyjawisz swoje zaimki W ogóle już mnie nie dziwi dlaczego tak bardzo nienawidzisz Rosjan. Czy dobrze Cię wyjaśniłem prosiaczku?


Rozbawiłeś mnie znów komuszku. Wyjaśnić kogoś to niezbyt po polsku. Zrzuć Google translator na DeepL bo z białoruskiego źle tłumaczy cieniasku
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-09-01, 11:42 1
baronturbina napisał/a:

Rozbawiłeś mnie znów komuszku. Wyjaśnić kogoś to niezbyt po polsku. Zrzuć Google translator na DeepL bo z białoruskiego źle tłumaczy cieniasku



Masz tupet Ukraińcu, trzeba Ci to przyznać... albo to zwyczajna głupota, ale i tak nieźle radzisz sobie z językiem polskim
obserwatoriumjezykowe.uw.edu.pl/hasla/wyjasnic/
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-01, 11:48
Siriuz napisał/a:

Masz tupet Ukraińcu, trzeba Ci to przyznać... albo to zwyczajna głupota, ale i tak nieźle radzisz sobie z językiem polskim


Najlepsze jest to że dajesz się robić pod chuja i wyjaśniasz. Nie używaj prdalskiego slangu. Ale nie jednak musisz haha ruski piesku
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-09-01, 11:52 2
baronturbina napisał/a:

Najlepsze jest to że dajesz się robić pod chuja i wyjaśniasz. Nie używaj prdalskiego slangu. Ale nie jednak musisz haha ruski piesku



Po prostu bawi mnie, że im więcej używam mowy potocznej nieoczywistej dla obcokrajowców tym bardziej turbobaron się gubi
Zgłoś
Avatar
Maryja-Dziewica-69 2024-09-01, 11:57
OldMann napisał/a:

gdyby autorzy forwardowania filmików do tego smiesznego portalu podawali jeszcze jakieś zródła to byś mógł wysledzić w necie dodatkowe informacje na ten temat i sie dowiedzieć a że tego nie robią bo mają to w dupie to jest jak jest.



Jak chcesz sobie wiadomości poczytać to se odpal wirtualną Polskę . Z resztą jakich informacji chcesz w tej sprawie sie dowiedziec , małpa zabrała klamke policajntce, a potem małpka została położona do wiecznego snu przez władzy. Czego ci więcej do szczęcia potrzeba ? Imienia małpy ?Nie wiem pewnie shaniqua albo brianna.Kogo to obchodzi, grunt że jednrgo nieroba mniej
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-01, 11:58
Siriuz napisał/a:

Po prostu bawi mnie, że im więcej używam mowy potocznej nieoczywistej dla obcokrajowców tym bardziej turbobaron się gubi



Do budy łajka. Niegrzeczna sabaka. Hahaha potocznie jest dla pedalow marna sowiecinko. Ty rozumiu po polskiemu? Hahah
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-09-01, 12:03 1
baronturbina napisał/a:

Do budy łajka. Niegrzeczna sabaka. Hahaha potocznie jest dla pedalow marna sowiecinko. Ty rozumiu po polskiemu? Hahah



No widzisz, od razu lepiej. Nie wstydź się swojego pochodzenia.
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2024-09-01, 12:03
mazga50 napisał/a:

Na co ten czarnuch liczył podnosząc łapy, po strzelaniu do policjantki?



No wiesz abstrahując od tego co zrobił, policja nie jest od wykonywania egzekucji.
Gdy podniósł łapy i wyrzucił broń, powinni go skuć, a sąd jest od tego żeby go karać.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-01, 12:15
Siriuz napisał/a:

No widzisz, od razu lepiej. Nie wstydź się swojego pochodzenia.


Ruski piesek po polsku nie rozumie haha Lajka nadal odpisujesz. Powiedz chłopczyku czemu jesteś taki ograniczony?

[ Dodano 2024-09-01, 12:15 ]
A sorry piesku a nie „chłopczyku”.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie