18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Avatar
hawranek86 2017-09-09, 15:24 5
Nie grałem nigdy w to gówno wiec się nie smieję.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2017-09-09, 15:28 4
Jebane gimbusy!
Zgłoś
Avatar
A................o 2017-09-09, 15:52 5
Toż to trailer z DLC Empire of Onion.
Zgłoś
Avatar
DemostenesSięgaPoMydełko 2017-09-09, 17:18 107
Nazywanie kultowej Age of Empires gównem, to oznaka braku jakiegokolwiek rozumu i godności człowieka. No ale to Sadol w końcu, nie mozna od was zbyt duzo wymagać.
Zgłoś
Avatar
hawranek86 2017-09-09, 17:26 3
DemostenesSięgaPoMydełko napisał/a:

Nazywanie kultowej Age of Empires gównem, to oznaka braku jakiegokolwiek rozumu i godności człowieka. No ale to Sadol w końcu, nie mozna od was zbyt duzo wymagać.



Dla mnie gry tego typu to gowno takie jak Ty które w to gowno gra.
Ty peresie pod wąs jebany rozumu i godności nie masz ty bo są gusta i guściki, których się nie ocenia.

Na pewno to ty ruchasz golebie.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2017-09-09, 19:24 60
@up, Ale z ciebie hipokryzja się wylewa, jak z szamba w czasie deszczu, najpierw pierdolisz że gry tego typu to gówno obrażając cudze gusta i ludzi którzy mają takie gusta a później mówisz że są "gusta i guściki", co ja bym po prostu zawarł w łacińskiej maksymie "De gustibus non est disputandum", czyli gust nie podlega dyskusji, a skoro ty (co przyznałeś w drugiej strofie wspominając o "gustach i guścikach"), rzekomo kierujesz się tą maksymą (pewnie nie wiedząc o jej istnieniu ale nie trzeba wiedzieć czym jest hedonizm żeby korzystać z rozkoszy życia), to dlaczego mówisz że gry tego typu to gówno skoro gust nie podlega dyskusji? Ty tych gier nie lubisz ale Dem... to, to na górze... lubi więc dlaczego obrażasz jego i jego gusta skoro gusta dyskusji nie podlegają? Przeczysz sam sobie brateńku...
Zgłoś
Avatar
hawranek86 2017-09-09, 19:42 1
krasnal_hałabała napisał/a:

@up, Ale z ciebie hipokryzja się wylewa, jak z szamba w czasie deszczu, najpierw pierdolisz że gry tego typu to gówno obrażając cudze gusta i ludzi którzy mają takie gusta a później mówisz że są "gusta i guściki", co ja bym po prostu zawarł w łacińskiej maksymie "De gustibus non est disputandum", czyli gust nie podlega dyskusji, a skoro ty (co przyznałeś w drugiej strofie wspominając o "gustach i guścikach"), rzekomo kierujesz się tą maksymą (pewnie nie wiedząc o jej istnieniu ale nie trzeba wiedzieć czym jest hedonizm żeby korzystać z rozkoszy życia), to dlaczego mówisz że gry tego typu to gówno skoro gust nie podlega dyskusji? Ty tych gier nie lubisz ale Dem... to, to na górze... lubi więc dlaczego obrażasz jego i jego gusta skoro gusta dyskusji nie podlegają? Przeczysz sam sobie brateńku...



Te ty tam po chuj się udzielasz nie pytany?
Po co komentujcie komentarze innych? Toż to jawna zaczepka.
Z tą twoją filozofią idź do sejmu bo zadatki masz na bycie elitą.
Zgłoś
Avatar
hellbwoi 2017-09-09, 20:13 21
Patrzcie, go jaki, kurwa hardy. Chłopaki wiecie co z nim zrobić!
Zgłoś
Avatar
hawranek86 2017-09-09, 20:16 2
hellbwoi napisał/a:

Patrzcie, go jaki, kurwa hardy. Chłopaki wiecie co z nim zrobić!



Dzisiaj najwięksi kozacy siedzą przed monitorem.... niestety takie czasy...
Żeby nie było - to jest tylko do adwoktów.
Zgłoś
Avatar
TB303 2017-09-09, 20:18 12
hawranek86 napisał/a:



Dzisiaj najwięksi kozacy siedzą przed monitorem.... niestety takie czasy...


O kurwa, brzmi jak chęć wpierdolu, hehe
Zgłoś
Avatar
M................e 2017-09-09, 21:22 10
hawranek86 napisał/a:



Dla mnie gry tego typu to gowno takie jak Ty które w to gowno gra.
Ty peresie pod wąs jebany rozumu i godności nie masz ty bo są gusta i guściki, których się nie ocenia.

Na pewno to ty ruchasz golebie.


Zgłoś
Avatar
skfarovski 2017-09-09, 23:44 1
@hawranek86 wybacz, niechcący dałem ci piwo
@crossdressphyxia poleciało też 20. piwo za posta chcący
Zgłoś
Avatar
dobra_kawa 2017-09-10, 0:13 30
@hawranek86

Zgłoś
Avatar
Harry Pojeb 2017-09-10, 7:49 4
@hawranek86
Jak bym Ci jebnąl to byś leżał jak talerz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie