18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Agent
CrazyChocolate • 2013-05-27, 2:03
Policyjny Hejter

Zgłoś
Avatar
fashX 2013-05-27, 18:42
Co za popi***olony pop***doleniec, powinien dostać dodatkowo za obrazę funkcjonariusza, za niestosowanie się do poleceń oraz wpierdol na komendzie, brakowało tego ziomka co zwinął ta tłusta świnię popularne.pl/video/266/
Zgłoś
Avatar
surgicaltechno 2013-05-27, 19:28
no dobra fakt nie ładne zachowanie tego buraka , a jak oglądacie na tvn turob "uwaga pirat" też tak kibicujecie panom policjantom ?
Zgłoś
Avatar
Belzedup666 2013-05-27, 21:24
Czasem człowiek jest tak głęboko w dupie że już lepiej iść siedzieć za pieniądze obywateli niż pierdolić się z tym kurewstwem. Zacznijcie ze skarbówką lub zusem to zrozumiecie co to jest być w czarnej dupie.
Jest wiele sytuacji że mozna spierdolić do afryki lub do puszki.
Długi, zajęcia majątku, ......
Zgłoś
Avatar
Pajoresko 2013-05-27, 22:29
"pisz gościu kurwa, bo mnie tutaj już szlak trafia z tobą" mistrz wszechświata
Zgłoś
Avatar
apoteoza666 2013-05-28, 0:29
Nie pojmuję jakim niedorozwojem trzeba się urodzić, żeby robić z siebie takiego debila, błazna i jeszcze na oczach autobusu pełnego ludzi okazywać swoją głupotę... Jak nie lubię straży miejskiej to aż szkoda, że to nie oni go zatrzymali bo oni to zawsze wpierdolą za byle co... :/

A tutaj jego drugi kanał na yt. /channel/UCBNsKK6DYzS-3_spiBE0suw
Zgłoś
Avatar
Lolek11 2013-05-28, 10:44
A ja jestem ciekaw jakich kasków używa policja ? ktoś zna marka model?
Zgłoś
Avatar
Zwiastun 2013-05-28, 11:19
Ja tam pierdole hejterów i myślę że ten z drogówki to jakiś cyborg i browar mu się należy. Prewencja by pajaca dawno siłą wciągnęła do samochodu albo pałą po nogach. Proszę wsiąść do samochodu - Nigdzie nie wsiadam, nie będzie mi Pan rozkazywał. A ten dalej spokojnie notuje, oni chyba dodatkowe testy mają na siłę spokoju i opanowania. Swoją drogą, spotykać w robocie takich ludzi na codzień to się rzeczywiście żyć odechciewa.
Zgłoś
Avatar
Grzesiex 2013-05-28, 15:18 1
Lolek11 napisał/a:

A ja jestem ciekaw jakich kasków używa policja ? ktoś zna marka model?



Akurat ten co jest na filmiku to Nolan N91, średnia półka, nie najgorszy, nie najlepszy. Z tego co wiem to głównie w nich latają.
Zgłoś
Avatar
Lolek11 2013-07-12, 1:25
Grzesiex napisał/a:



Akurat ten co jest na filmiku to Nolan N91, średnia półka, nie najgorszy, nie najlepszy. Z tego co wiem to głównie w nich latają.


Właśnie dla mnie to całkiem dobry kask zwłaszcza że ja mam HJC R1 a w ich kaskach podoba mi się patent z łatwo zamykaną szczęką tzn mocniejsze kiwniecie głową i szczena zamknięta 1000zł za kask co 2-3 lata to dość sporawo bo z tego co zostałem nauczony to kask wymienia się po 3 latach ok. zależy jaki kto przebieg robi ale ok 15-20k i wymienić wypada bo się wyrabia i traci swoje właściwości
Zgłoś
Avatar
BlackTank 2013-09-19, 13:37
Koleś w tym samym momencie, kiedy powiedział, że nie wróci do samochodu na wyraźne polecenie policjanta powinien wylądować skuty na glebie i jeszcze zaliczyć parę pał - w normalnym kraju policjant uznałby to za zagrożenie swojego bezpieczeństwa, a każdy sąd przyznałby mu rację. Takie rzeczy tylko w Polsce, pełna bezkarność nauczyła takich idiiotów, że mogą sobie pozwalać na co chcą...
Zgłoś
Avatar
Acho 2015-06-21, 17:04
Ja pierdole o kaskach dywagują, to jest bez kitu policyjny portal. Pewnie został stworzony specjalnie, żeby zwyrole w jednym miejscu na hardzie się gromadzili i żeby ich inwigilować.
Zgłoś