18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Agent
CrazyChocolate • 2013-05-27, 2:03
Policyjny Hejter

Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-05-27, 2:24 300
Jebany burak pierdolony.... Nagrywać film aby pokazać jakim jest się jebanym debilem...
Zgłoś
Avatar
RastaTrance 2013-05-27, 2:31 30
Chciał się wycwanić, ale został zjedzony przez funkcjonariusza. JP 100%
Zgłoś
Avatar
Kraken0 2013-05-27, 2:32 37
Hejter we własnej osobie:
Zgłoś
Avatar
gambiterv 2013-05-27, 2:46 61
Ja pierdole :/ Wielki browar dla policjanta ! Koleś powinien zarobić 9g ołowiu miedzy oczy !
Zgłoś
Avatar
Zembowy Wruzek 2013-05-27, 3:18 11
To nie jest Policjant, to jakas pizda jest.
Zgłoś
Avatar
C................r 2013-05-27, 3:27 55
ja pierdole - taki idiota ma żonę i dziecko... najszczersze wyrazy współczucia. Biedne dziecko niczemu nie winne, a ma ojca debila.
Zgłoś
Avatar
Patryk18 2013-05-27, 4:40 7
Jebać PSA!
Zgłoś
Avatar
Marllix 2013-05-27, 5:02 13
JP na 100 % a jak przychodzi co do czego to dzwoń na policje,nie rozumiem tych ludzi.
Zgłoś
Avatar
RevolutionGFX 2013-05-27, 5:18 4
Żałosna pizda
Zgłoś
Avatar
o................n 2013-05-27, 6:01 114
Co za pierdolenie kurwa!

Pan Policjant wykonuje swoją pracę, która wcale nie jest taka lekka i ciągle kulturalnie zwraca się, spokojny facet o łagodym usposobieniu. A ten jebany zjeb nie potrafi kurwa dostosować się do zasad i wysuwam twierdzenie, że w odległej linii jego prababkę wyruchali jakieś Osmańskie ciapate, że teraz ma taki problem dostosować się do społeczeństwa. Złamałeś przepis? Mandat. Zbrodnia i Kara. Niech poczyta Dostojewskiego jak nie rozumie.

Chuj w dupę wszystkim, kto bez powodu nakurwia te JP100%, mimo, że na przedstawionym filmiku policjant wykazał spokój i profesjonalizm.

Wg retoryki kamerzysty/bohatera/"pokrzywdzonego" powinniśmy pierdolić wszystkie przepisy i kształt państwa i wprowadzić wolną amerykankę....

Jestem przeciwny burakom w policji, ale przez takich zjebów jak ten, liczba buraków w policji ciągle rośnie, bo coraz to nowym osobom brzydnie kulturalne rozmawianie z "obywatelami" i przez takich "bohaterów ostatniej akcji" jak ten, spoko policjanci, od których dostanie mandatu aż tak nie boli, zamieniają się w gnidy, które tylko szukają jak uprzykrzyć ci życie: sprawdzają apteczki, akumulator i gaśnice...

A takich pajaców jak ten to przydałoby się stare dobre MO, które trzeba zamachnięciami gustownej białej pałki pokazało miejsce plebsu pokroju autora filmików.

Dziś JP100% i CHWDP, a jutro na komisariacie ze łzami w oczach będziecie mówić "Panie władziu, okradly mnje! Różowy rower marki Romet mi z pod bloka zajebały kuhwy!"
Zgłoś
Avatar
sprinter 2013-05-27, 6:03 34
Patryk18 napisał/a:

Jebać PSA!



Jebnij to się w łeb kretynie.

Wniosek do sądu z dowodami filmowymi, za obrazę i wyzwiska, to ciekawe czy byłby taki mądry ten cwel Z Niemiec jest jak twierdzi a ma firmę w Polsce, skoro tak mu źle to niech wypierdala do Szwabów
Zgłoś
Avatar
H2S04 2013-05-27, 7:14 4
@Velture Sam autor mówił, że go codziennie tam zatrzymuje to też pewnie byś się wkurwił.
Zgłoś
Avatar
VonHaiPaue 2013-05-27, 7:14 10
Mógł skuć tego zaciągającego wieśniaka. Później jak temu cwaniakowi co mówił do policjanta "czy wie kim jest" psiknąć gazem w oczy. Później by płakał i prosił o puszczenie do domu :/
Zgłoś
Avatar
mat88 2013-05-27, 7:36 65
no co za frajer i bęcwał. Zwyzywał policjantów od złodzieji a sam? Chwila poszukiwań na google:
"Patryk Ryszard Pańkowski . Oferuje prace w niemczech jako podwykonawca firmy Hoffmajster zajmująca się remontami dachów. Obiecuję pracę na "akord". Zwozi ludzi z biedniejszych rejonów polski, pracują po 12 h na dachach a wynagrodzenia za pracę nie dostaną i nie dostają . Zawsze posiada jakiś pretekst np. Ukradziono mu kartę , Przelew nie doszedł. A po 2 miesiącach ciężkiej pracy zostają wyrzuceni z domu w mijescowości w której pracują ... Konkretnie jakby to adres tego domu z którego wyleciałem. DETMOLD Höhenweg.3 . To jest coś w rodzaju obozu pracy a jego wspólnikiem jest niejaki Daniel Mai , niemiec. Przekonałem się na własnej skórze... Po 3 miesiącach ciężkiej pracy dostaliśmy 400 Euro a było nas tam 5 , wystarczyło tylko na powrót do domu."

"witam wszystkich oszukanych przez patryka pańkowskiego(cielniaka jak kto woli) zdążyłem poznać tego człowieka jeśli to ,,coś" wogóle można nazwać człowiekiem i wiem jedno że jedyne momenty kiedy można było się z nim dogadać to było wtedy kiedy nie ćpał przynajmniej dwa dni chociaż ten stan był rzadko mu znany wręcz można by powiedzieć znikomy... jedyne momenty w których można było z nim normalnie porozmawiać to było wtedy gdy próbował nas zwerbować do pracy opowiadając jakie to u niego można zarobić ,,miliony" tylko nikt wtedy jeszcze nie wiedział że to chodziło o długi... jednak szybko zobaczyliśmy jaki z niego milioner kiedy naćpany paradował w samych zapierdziałych majtkach przy wszystkich pracownikach po całym mieszkaniu w Detmold które jest mi bardzo dobrze znane... ,,milioner w bokserkach" do tej pory nie wypłacił mi bardzo dużej ilości gotówki tak samo jak wielu osobom pracującym w tamtym okresie razem ze mną. komentarze broniące tego idiotę pisze sam idiota ze swoją ukochaną idiotką która ma z nim bardzo wiele wspólnego co do uzależnień ma także większy przebieg jak mój stary mercedes lubi sobie również poćpać z ukochanym a może już nie ukochanym chyba że jeszcze nie skończyły mu się pieniądze... do tej pory mam przez debila kłopoty finansowe... rzygam na samą myśl o tym pajacu na szelkach... nie wiem ile jego matka musiała zjeść śniegu żeby urodzić takiego bałwana... pamiętaj twój dług rośnie...!!! koledzy jaka powinna być kara dla kogoś takiego???"

"Panie Ryszardzie Pańkowski ,twoje komentarze świadczą o tobie i o twojej inteligencji widać,że nie ukończyłeś szkoły.
Umiesz tylko straszyć i wyzywać dzieci i ich rodziny.
Słuchaj mieszkałem z tobą w Szwecji kąpiesz się raz w tygodniu i chodzisz brudny.
Słuchaj jesteśmy we Wrocławiu i czekamy na ciebie: Robert,Sylwek,Paweł,Leszek,Dzidek,Krzysiek i Cichociemny ludzie oszukani przez ciebie.
Jak będziesz we Wrocławiu zadzwoń.
A co do windykacji twój dług rośnie,a nam się nie spieszy.
A co do adresu jest nie aktualny od roku.
Mieszkam na osiedlu maślice.
Ludzie oszukani przez Ryszarda Pańkowskiego proszę o kontakt"

żródło: www.dodajoszusta.pl

H2S04 napisał/a:

@Velture Sam autor mówił, że go codziennie tam zatrzymuje to też pewnie byś się wkurwił.



gdybyś zapierdalal 120 po np Jerozolimskich dzień w dzień, i każdego dnia dostawał za to mandat, to czyjabyłaby to wina?

Niedaleko CI do tego Pana widze....
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie