18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Siadło - teraz popularne
Agresja drogowa
~Velture • 2023-07-29, 18:30
Cytat:

Agresja drogowa to zachowanie prowokujące, wrogie lub agresywne na drodze, które zagraża bezpieczeństwu innych uczestników ruchu. Może przejawiać się jako szybka i nieodpowiedzialna jazda, nadmierne przekraczanie limitów prędkości, ignorowanie znaków drogowych, wulgarny język lub gesty wobec innych kierowców, jak również celowe blokowanie innych pojazdów czy wywoływanie konfliktów. Agresja drogowa może prowadzić do poważnych wypadków i tragedii na drodze, dlatego jest ściśle potępiana i stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa publicznego. Właściwe wykazanie szacunku, cierpliwości i zrozumienia w ruchu drogowym jest kluczowe dla zapewnienia bezpiecznej i harmonijnej interakcji między wszystkimi uczestnikami.



Zgłoś
Avatar
mynameisgod 2023-07-29, 21:25
trzeba było jechać na niego jak wyszedł z auta
i przejechać się nim parę kilometrów jak z tamtą panią ktoś z wcześniejszego tematu
Zgłoś
Avatar
janniezbedny23 2023-07-30, 5:25 1
Czy tam sędziowie odgwizdali faul?
Zgłoś
Avatar
beniolbn 2023-07-30, 9:22 3
Postępowe Włochy. Byłem właśnie dwa tygodnie na Sycylii. Tam jest więcej inżynierów i lekarzy niż normalnych obywatetów Włoch. Syf kiła i malaria.
Zgłoś
Avatar
PiDżej 2023-08-01, 8:20
Zjeździłem Włochy w szerz i wzdłuż. I wcale się nie zdziwiłem, tłem "muzycznym'". Tam samochód może nie mieć świateł, lusterek czy choćby hamulców ale bez klaksonu to nie samochód czy inna Vespa
Zgłoś