18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Agresja drogowa
Veni_Vidi • 2024-08-05, 12:08
Typ celowo staranował kobietę na skuterze, bo jechała lewym pasem.



Zalecam pani odpoczynek w szpitalu przez 7 dni a blacharzem zajmie się prokurator...
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
SramNaIdiotów 2024-08-05, 14:18 8
@smc: Chłopie, przecież tymi g klasami to głównie babki jeżdżą - wiem - bo widze na ulicy - jak jedziesz za taką to musisz uważać, bo na 90% coś zaraz odjebie - a potem wyprzedzasz i baba za kółkiem.

Ja nie byłbym taki szybki w ocenie, że to przedsiębiorca, raczej spermobiorca z chujową oceną wielkości swojego pojazdu.

Jeden mój sąsiad lata maybachem, a żonce wziął g63, drugi ma benka i też wziął g63 żonie, trzeci córce kupił G500, bo niby bezpieczne i duże. I te kurwy są najgorsze - we łbie siano i wielkie mniemanie o sobie...

No ale chuj, i tak zajebiste są te g klasy - i mam obok siebie rodzynka, bo kolejny sąsiad ma G Brabus 900 - jak to pali, to słychać go 400m dalej - ale to na weekendy fura - jak gadaliśmy to chłopina mówił, że chyba 450tys € w nią wjebał.
Zgłoś
Avatar
radzyniak 2024-08-05, 14:24
żmij napisał/a:

No chyba nie.
Tak, tak. Jasne.
Biegły nie weźmie pod uwagę czasu hospitalizacji?



Oczywiście, że nie. Możesz być i miesiąc w szpitalu a i tak liczy się czy obrażenia spowodowały rozstrój zdrowia na czas pow 7 dni. Czyli w praktyce złamania. Tu może się skończyć mandatem z spowodowanie zagrożenia w RD z obrażeniami ciała do dni 7.

[ Dodano 2024-08-05, 14:25 ]
Veni_Vidi napisał/a:

Nie?
Art. 156 i 157 KK
Spowodowanie ciężkiego, średniego i lekkiego uszczerbku na zdrowiu.
Te przepisy jeszcze się nie zmieniły, więc może jednak coś ma wspólnego...



Ludzie mylą czas pobytu w szpitalu z czasem rozstroju zdrowia spowodowanego zdarzeniem.
Zgłoś
Avatar
Veni_Vidi 2024-08-05, 15:01 4
radzyniak napisał/a:

Ludzie mylą czas pobytu w szpitalu z czasem rozstroju zdrowia spowodowanego zdarzeniem.



Powiedz to prokuratorom, nie będą musieli już się zajmować takim sprawami z urzędu.

A nie, czekaj...
Ludzie, policja i cała reszta mają gówno do gadania. Prokurator ma ustawowy obowiązek wszcząć postępowanie z urzędu i skierować sprawę do sądu.
Biegły do wydania opinii musi najpierw zostać powołany przez sąd lub prokuratora i nie decyduje co jest wykroczeniem a co przestępstwem.
Zgłoś
Avatar
radzyniak 2024-08-05, 15:06
Veni_Vidi napisał/a:

Powiedz to prokuratorom, nie będą musieli już się zajmować takim sprawami z urzędu.
A nie, czekaj...
Ludzie, policja i cała reszta mają gówno do gadania. Prokurator ma ustawowy obowiązek wszcząć postępowanie z urzędu i skierować sprawę do sądu.
Biegły do wydania opinii musi najpierw zostać powołany przez sąd lub prokuratora i nie decyduje co jest wykroczeniem a co przestępstwem.



Biegły wydaje opinię a decyzję w oparciu o tą opinię o wyłączeniu akt na wykroczenie lub postępowanie przygotowawcze podejmuje Prokurator. Pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
ByGryzzli 2024-08-05, 15:09 5
smc napisał/a:

Przedsiębiorca nie powinien wlec się za babą na skuterze. Ona jedzie na pazury, a on ma na głowie wielomilionowy kontrakt. Po to się kupuje luksusowe samochody, aby odciąć się od świata zewnętrznego i skupić się na pracy. Jak dla mnie mógłby ją rozjechać beż zatrzymywania, po to on pracuje na PKB tego kraju, a babsztyl jest pasożytem.



Madka wie że ćpiesz?
Zgłoś
Avatar
Radian1 2024-08-05, 15:28 4
Patrząc na dzieje różnych bandytów drogowych w ostatnim czasie, to fakt że ta osoba jechała G-klasą raczej pozwoli jej uniknąć odpowiedzialności karnej.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-05, 15:41 1
SramNaIdiotów napisał/a:

@: Chłopie, przecież tymi g klasami to głównie babki jeżdżą - wiem - bo widze na ulicy - jak jedziesz za taką to musisz uważać, bo na 90% coś zaraz odjebie - a potem wyprzedzasz i baba za kółkiem.
Ja nie byłbym taki szybki w ocenie, że to przedsiębiorca, raczej spermobiorca z chujową oceną wielkości swojego pojazdu.
Jeden mój sąsiad lata maybachem, a żonce wziął g63, drugi ma benka i też wziął g63 żonie, trzeci córce kupił G500, bo niby bezpieczne i duże. I te kurwy są najgorsze - we łbie siano i wielkie mniemanie o sobie...
No ale chuj, i tak zajebiste są te g klasy - i mam obok siebie rodzynka, bo kolejny sąsiad ma G Brabus 900 - jak to pali, to słychać go 400m dalej - ale to na weekendy fura - jak gadaliśmy to chłopina mówił, że chyba 450tys € w nią wjebał.



Też mieszkasz w Podkowie? Znamy się?
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-08-05, 15:47 2
radzyniak napisał/a:

Nie tak hop z tymi 7 dniami w szpitalu. Ocena czy jest to wypadek należy do biegłego i długość pobytu w szpitalu nie ma z tym nic wspólnego..



to nie biegły decyduje o tym czy i jak długo będzie wymagana hospitalizacja! wszystkich was ponosi z tym biegłym! o tym zdecyduje ZRM, ew. lekarze na izbie przyjęć, a biegły może sobie co najwyżej pierdnąć w krzesełko! pałacjanty mogą zatrzymać mu lejce do czasu decyzji o ew. hospitalizacji
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2024-08-05, 15:53 1
radzyniak napisał/a:

Nie tak hop z tymi 7 dniami w szpitalu. Ocena czy jest to wypadek należy do biegłego i długość pobytu w szpitalu nie ma z tym nic wspólnego..



Czasem lepiej siedzieć cicho i udawać wariata ale ty wolałeś sie odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości 🤔
Zgłoś
Avatar
radzyniak 2024-08-05, 16:27
cesarz1982 napisał/a:

Czasem lepiej siedzieć cicho i udawać wariata ale ty wolałeś sie odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości 🤔



Skoro tu jest błąd to go wskaż.
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2024-08-05, 16:29 3
Moim zdaniem to jest spotkanie dwóch bezmózgich zmywarek. Tylko jedna trafiła lepiej z ciągnięciem lachy, a druga gorzej i ma skuter.
Zgłoś
Avatar
radzyniak 2024-08-05, 16:29
metyoo napisał/a:

to nie biegły decyduje o tym czy i jak długo będzie wymagana hospitalizacja! wszystkich was ponosi z tym biegłym! o tym zdecyduje ZRM, ew. lekarze na izbie przyjęć, a biegły może sobie co najwyżej pierdnąć w krzesełko! pałacjanty mogą zatrzymać mu lejce do czasu decyzji o ew. hospitalizacji



Dyskusja jest o biegłym i o opinii a nie o tym kto decyduje o długości pobytu w szpitalu.
Zgłoś
Avatar
Sraj1 2024-08-05, 16:31 1
Siriuz napisał/a:

No ok, tylko podejrzewam, że ona planowała skręt w lewo na tych światłach



Źle podejrzewasz, bo tam nie ma skrętu w lewo. Jest ulica wychodząca do Puławskiej po prawej którą widać, ale te światła to jest tylko przejście dla pieszych.
Zgłoś
Avatar
gdfgdf 2024-08-05, 16:41
Dobrze gejwagon pojechał z motopizdą
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-05, 17:04 1
Sraj1 napisał/a:

Źle podejrzewasz, bo tam nie ma skrętu w lewo. Jest ulica wychodząca do Puławskiej po prawej którą widać, ale te światła to jest tylko przejście dla pieszych.



A to jeśli tak, to babie się należało
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie