18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Siadło - teraz popularne
Avatar
wglowiesieniemiesci 2015-11-28, 2:52
ci co pisza ze rozkladanie łancuchów czy innych metalowych gówien miedzy drzewami jest dobre , zycze wam abyście na grzybobraniu wjebali sie w jakięs kłusownicze gówno i rozjebalo wam pół nogi, nie dośc że to jebana wiocha i nic sie nie dzieje kurwa nawet auta tam nie jedza to jeszcze dziadkowi źle niech wypierdalaa do lasu na drzewo jak nie umie zaakceptowac ludzi
Zgłoś
Avatar
czarny7684 2015-11-28, 18:52 3
Piwo za dziadka, takie mendy piłują pod domem i nawet okna nie można otworzyć.
Zgłoś
Avatar
Stevie69 2015-12-04, 9:08
Sporo hejtu się wylało.
Dla autora : postaraj się rzetelnie przygotować do tematu. W tym przypadku pominąłeś ważną kwestię, gość na pierdzikółku jechał drogą dojazdową (w której ma udział) do swojej posesji.
Też zajebałbym drągiem każdemu , który chciałby mi mówić jak mam po swoim jeździć - litości.
Zgłoś
Avatar
NastyRascal 2016-06-17, 19:45 70
ot taka calkiem przyjemna kompilacja z motocyklistami.
(jesli komus nie chce sie ogladac calosci to POLECAM zobaczyc akcje w 1:53 "piekny prawie hard" )

Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2016-06-17, 20:43 68
Kiedyś też mnie wkurwiali ci na motorkach....tylko w takich przypadkach nie chodzi o sam fakt zapierdalania i pierdzenia na tym krosie tylko o to, że takiego idiotę boli dupa tylko dlatego, że robisz coś innego niż zakłada standard. Siedzisz przed telewizorem i walisz piwko - prowadzisz idealne życie wg takich osobników. Co prawda nie jeżdżę na moto ale jeżdżę konno i już niejedną sytuację miałem, gdzie ktoś miał jakiś problem....Kiedyś na drodze publicznej (wioska) dojebał się do mnie żul pijący piwko z rowerem "pod dupą" że jadę koniem po drodze. To, że on jedzie rowerem najebany jest ok, to że ja jadę "innym środkiem transportu" to już nie jest ok. Ludzie dopierdalają się po prostu dla zasady, robisz coś innego co nie mieści się w stereotypie życia standardowego Janusza- jesteś chujem którego należy tępić.
Zgłoś
Avatar
nerusss 2016-06-17, 21:24 13
@PhantomMask Tak masz rację przypierdalanie się do jazdy na koniu to chamstwo, powinieneś skopać żula.
Chciałem coś powiedzieć w kwestii tych ataków na wsiach, więc z własnego doświadczenia wiem jak to wygląda, to nie jest tak że zawsze jeden grzecznie jeździ, oni jadą zazwyczaj w gromadzie, stają na środku wioski, zaczynają palić gumę, głośno się zachowują, gazują tymi gównami, wypierdalają butelki oraz puszki na środek drogi, ogólnie to takie szkodniki.
Zgłoś
Avatar
Ptoon 2016-06-17, 21:45 34
Mam kawałek prostej osiedlowej drogi zaraz pod oknami. Droga ma może ze 100 metrów, jest wąska z chodnikami, dużo dzieciaków uczy się na niej jeździć na rolkach albo rowerze. Samochody jeżdżą tu max 30 km/h, tak naprawdę nie ma jak się rozpędzić, bo droga zaczyna się i kończy zamkniętymi zakrętami o 90 stopni.

Zgadnijcie kto dopierdala na tej drodze ile fabryka dała? Kto piłuje silnik na odcinku 100 m osiedlowej drogi, na której bawią się dzieci?

Motocykl/motor/ścigacz/cross to nie jest środek lokomocji, to nie służy do przemieszczania się z punktu A do punktu B, to jest stan umysłu, w którym musisz zapierdalać jak debil. Nie miałbym nic przeciwko, gdyby to nie było zaraz pod moimi oknami z 5 razy dziennie, bo generalnie fajna rzecz, fajny sport, tylko ludzie w 90% popierdoleni.
Zgłoś
Avatar
PhantomMask 2016-06-17, 22:05 19
nerusss,
Kiedyś w terenie spotkałem 2 gości na krosach, zobaczyli z daleka, że jedziemy konno, zatrzymali się i zgasili motocykle żeby koni nie spłoszyć....Inny przypadek ? Gość jechał na krosie, zobaczył że jedziemy w konno to maneta w pizdę i na 1 koło, z nóż się koń spłoszy i się ktoś zabije. Są ludzie i taborety po jednej i po drugiej stronie. Fakt jedynie pozostaje taki, że ludzie lubią się dojebać po prostu dla zasady, czy robisz szkodę czy też nie...
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2016-06-17, 22:07
ostatnia sytuacja to babka tłumaczy dzieciakowi, że nie może jeździć po publicznych drogach bez papierów, nie jest to jakiś typowy napad za samą jazdę.
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2016-06-17, 23:04 8
Ja jebie ruskie jeżdżą z kątówką na motocyklach...
Zgłoś
Avatar
janlew 2016-06-17, 23:14
"Motocyklisci vs. ludzie" ...tja, to wyczerpuje temat.
Zgłoś
Avatar
K................i 2016-06-18, 3:49 2
PhantomMask napisał/a:

Co prawda nie jeżdżę na moto ale jeżdżę konno


Staaary.. każdy użytkownik tego portalu jeździ konno..
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2016-06-18, 4:02 4
muszę przyznać,że też bym napierdalał tych pedałów na crossach, bo nie chciałbym żeby mi coś tak hałasowało pod oknem
Zgłoś
Avatar
piotrekt1976 2016-06-18, 8:43 21
Mam nadzieje ze autor filmiku zdaje sobie sprawe ze wiekszosc tych sytuacji stworzyli sami motocyklisci ? Daleko nie szukajac pierwszy filmik jest mocno okrojony bo biedny bity kijem pan wycial scenki jak rozpierdalal razem z kolega na drugim motocyklu dziadkowi łakę wczesniej zapierdalajac w te i z powrotem po prywatnym terenie tego pana. Kolejny biedaczek to samo, wpierdolil sie swojim pierdziuchem na nprywtny teren i zdziwiony ze wlasciciel sie wkurwil i w niego wjechal. Wiekszosc tyh filmikow pokazuje buractwo motocylistow i troche mnie to boli bo przez takie bydlo jestesmy postrzegani jak potrzegani. Tak wiec kazdemu pajacowi ktory zapierdala po prywatnych łakach i lasach niszczac czyjs majatek nalezy sie kontrolny chuj w dupe. Za chwile uslysze glosy corssiarzy ze przeciez oni nie maja gdzie jezdzic, - jak nie macie gdzie jezdzic to sobie kupcie 20 czy 50 hektaorw ziemi i ja sobie rozpierdalajacie, albo zbudujcie tor do jazdy. Jak was nie stac to kurwa jezdzijcie jak Pan Bog przykazal aob kurwa zmiencie hobby a nie wrzucacie gowniane filmiki na ktorych pokazujecie jacy to jescie poszkodowani a tak naprawde to widac jakie z was jebane buraki .
Zgłoś
Avatar
Krak 2016-06-18, 8:45 5
Ja też bym rozpinał linkę.
Jeżdżę enduro i turystycznie i przez takich chujów, którzy nie szanują cudzej własności i norm społecznych jest problem na starcie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie