18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
Avatar
bachelorette 2011-02-19, 12:47 3
Agresywny dziadek? Chyba każdy by się wkurzył, jakby go dorwała banda jełopów i zaczęła go obrażać, nabijać się z niego. Ci młodzi zachowują się porównywalnie do babć, co stały pod krzyżem. Już darujmy sobie nawet kto jakie ma poglądy, ale odrobina szacunku do starszego gościa się należy, zwłaszcza, że nie widać, aby on tam kogoś prowokował. Aż wstyd, że młodzi potrafią być tak durni. A telewizja ma sensację.
Zgłoś
Avatar
Frikowaty 2011-02-19, 12:56
bachelorette napisał/a:

Agresywny dziadek? Chyba każdy by się wkurzył, jakby go dorwała banda jełopów i zaczęła go obrażać, nabijać się z niego. Ci młodzi zachowują się porównywalnie do babć, co stały pod krzyżem. Już darujmy sobie nawet kto jakie ma poglądy, ale odrobina szacunku do starszego gościa się należy, zwłaszcza, że nie widać, aby on tam kogoś prowokował. Aż wstyd, że młodzi potrafią być tak durni. A telewizja ma sensację.



Można się domyśleć po tym jak koleś podszedł do niego i powiedział, że to on zaczepił tego w koszulce "Księża i ryby głosu nie mają" Więc dziadzia sam sobie na to zasłużył. Moge być nawet satanistą(nie nie jestem) ale to moja sprawa, a nikt nie ma prawa się w to wtrącać.
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2011-02-19, 13:04 2
Dziadek, dziadkiem. Ale tej kurwie w białej koszulce, to bym nawpierdalał na ryj. Gdzieś go już szmaciarza na YT widziałem.
Zgłoś
Avatar
Bundy 2011-02-19, 13:23 1
Kurwa jebany "miszcz" cynizmu się znalazł, ja pierdole jaki kiep. Te dziadki traktują religie jak w średniowieczu coś ponad życie (nie pierdolcie mi ze nie jestestemy w sredniowieczu bo jak patrze na tego debila to wydaje mi sie ze Polska tam jest). Rozumiem dziadka, jakby ktos zaczął obrażać klub ktorego jestem kibicem (tak samo pewnie dziadek traktuje religie) to tezbym sie wkurwił. A ten debil co jest głownym "miszczem" to po prosty zwykły banan jest. Jakaś pizda palikota która miała wzwód bo ktoś z polityki zaczał robić dowcip. Jebać niech wybiorą tego kotapali i zobaczymy czy poprawi zycie Polaków. Jebany zjeb, który nierozumie ze władza ma rządzić a nie kurwa bawić się (tak jak to było jest i pewnie bedzie) jak go tak jarają zarty w polityce to niech sobie klepie nita przy kabaretak jebany rudy pokurw. Ogólem jebać wkurwiłem się szkoda ze dziadek nie wyjebał tamtemu, bo mu sie nalezało za ten krzywy cwaniacki gruby jak swinia ryj. jak raz widziałem swinie to była bardziej przystojna od tego fallusa.
Zgłoś
Avatar
Gszysztow 2011-02-19, 13:23 3
Kurwa, tak liczyłem, ze dziadek mu wykurwi. Że cwelowi zedrze ten uśmieszek z japy, ale nie. Już nawet zajebać nie można bo zaraz byś był komuchem/katolem/konserwą czy moherem...
Zgłoś
Avatar
z................k 2011-02-19, 13:34 1
Pierdolony zlewaczały flak, nażelowana surykata z pedalskim głosem myśli, że inteligentna jest. Naczytał się Wyborczej i "NIE" i się w tym pojebanym łbie poprzewracało. Żeby nie było nie jestem zwolennikiem PiS, RM i katolikiem. Jednakże jak widzę takie cioty to noga mi się rozpędza... Każdy ma prawo do własnych poglądów i do ich wyrażania, ale to co prezentowały te cioty to nizina. Dziadek głupi, że z rynsztokiem w ogóle polemizował.
Zgłoś
Avatar
qba1551 2011-02-19, 13:48 1
przypierdolilbym pajacowi w bialej koszulce. Szerzenie propagandy. Kazde slowo wymawiane przez niego i kazdy argument jest zenujacy. Dziadek pokazal ze ma jaja i starsi ludzie tez maja cos do powiedzenia a pajac z ulotkami powtarzal to co wczesniej uslyszal w tvn....
Zgłoś
Avatar
ezi87 2011-02-19, 15:36
Widzę, że Poznań. Szkoda, że mnie tam nie było
Zgłoś
Avatar
Kruchyy 2011-02-19, 16:13 1
Odpierdolcie się od tego dziadka! Jak chce płacić na radio Maryja to niech płaci, jego problem, dla mnie kolo huja lata co on robi ze swoimi pieniędzmi. Dziadek zniszczył argumentami tego jebanego frajera co nic konkretnego nie powiedział
Zgłoś
Avatar
N................r 2011-02-19, 16:58
Dziadek ma rację - jego pieniądze, jego sprawa co z nimi robi. Ale na jego miejscu wolałbym odpalić coś wnukom, niż wysyłać pół emerytury w pizdu, żeby jakiś szaman mógł sobie lepszą furą pojeździć.
Zgłoś
Avatar
konradlupa 2011-02-19, 17:25
Facetowi w białej koszulce wyraźnie sprawiało frajdę rywalizowanie z "dziadkiem" ciekawy jestem jak on za parę lat by się bronił. Szkoda że dziadek go nie trafił
Zgłoś
Avatar
g................w 2011-02-19, 17:28
CHODZACY PO WODZIE umarl na marne...dwie strony sa po stronie rogatego dupka
Zgłoś
Avatar
trancformation 2011-02-19, 17:31
nie dziadziuś bo cie pierdolne
Zgłoś
Avatar
Bender1988 2011-02-19, 18:28 1
Bardziej sadystyczne od tego filmiku są kometarze obecnych tu katolikow...swoja droga, co ludzie popierajacy kosciol/religie robia na sadisticku...
Zgłoś
Avatar
beek66 2011-02-19, 18:33
to nie agresja, ale świadomość społeczeństwa. Zakłamanie, wiara w cudze słowa bez pokrycia , wiara w zaboobon fałszywe pojęcie wiary, a wszystko pod szyldem religii. Żal mi tych ludzi... I dziadka i tego młokosa.... dobry sadistic!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie