18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Tryper 2021-08-25, 21:17 41
To nie kot, tylko skurwysyn.
Zgłoś
Avatar
joeblacktwo 2021-08-25, 21:40 8
A co mu śmierdziuch miejsce będzie zajmował
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2021-08-25, 22:59 29
Nie ma się co kotu dziwić, przychodzi jakiś najebany, śmierdzący kacap i kładzie się na czystym dywanie.
Zgłoś
Avatar
K................h 2021-08-25, 23:47 1
Pierdolone koty fuuj one śmierdzą i zjadają martwych ludzi! Fuuj kurwa! Jak widzę kota to wysyłam Mojego pieska żeby go zjadł! ) Bierz go kurwa ! (: hihihi Ja go kocham...To przecież mój zabójca kotów :**
Zgłoś
Avatar
Zasysacz 2021-08-26, 0:49
Dla jednego i drugiego to zew natury
Zgłoś
Avatar
Dżizas_kurde 2021-08-26, 1:16 2
Kłykcin_Kończysty napisał/a:

To nie kot, tylko skurwysyn.



To kot... i wystarczy.
To skurwysyny są.
Zgłoś
Avatar
panar3 2021-08-26, 1:35 1
Kacapa to i kot sponiewiera a i tak rządzą w Polin...
Zgłoś
Avatar
Manii 2021-08-26, 3:37 4
Kocham_Sanah napisał/a:

Pierdolone koty fuuj one śmierdzą i zjadają martwych ludzi! Fuuj kurwa! Jak widzę kota to wysyłam Mojego pieska żeby go zjadł! ) Bierz go kurwa ! (: hihihi Ja go kocham...To przecież mój zabójca kotów :**



Psy smierdza amebo, a nie koty, mam jedno i drugie.... nie odwidzalem tej strony jakis czas i widze zalew niedojebow mozgowych zanizajacych srednia IQ w komentarzach...na szczescie rok szkolny juz za rogiem...
Zgłoś
Avatar
Adam_WKLADAM 2021-08-26, 3:52
@up

sam fakt ze masz kota i otwarcie sie do tego przyznajesz swiadczy o tym jak dalece upadla cywilizacja zachodu. Pewnie jestes za LGBTqlmnop i wypinasz dupe ksiedzu do spowiedzi
Zgłoś
Avatar
Manii 2021-08-26, 4:21 6
Adam_WKLADAM napisał/a:

@up
sam fakt ze masz kota i otwarcie sie do tego przyznajesz swiadczy o tym jak dalece upadla cywilizacja zachodu. Pewnie jestes za LGBTqlmnop i wypinasz dupe ksiedzu do spowiedzi



O prosze, nastepny agregat umyslowy co nawet cytowac nie potrafi. Wiec podsumowujac twoje Januszowe madrosci, fakt ze JA mam kota swiadczy o upadku cywilizacji zachodu... ok...... i na pewno jestem lewak, bo kazdy posiadacz kota to lewak, a kazdy lewak daje ksiedzu. Najebany, niedojebany czy jedno i drugie?
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2021-08-26, 10:17
Manii napisał/a:

O prosze, nastepny agregat umyslowy co nawet cytowac nie potrafi. Wiec podsumowujac twoje Januszowe madrosci, fakt ze JA mam kota swiadczy o upadku cywilizacji zachodu... ok...... i na pewno jestem lewak, bo kazdy posiadacz kota to lewak, a kazdy lewak daje ksiedzu. Najebany, niedojebany czy jedno i drugie?



Dobra dobra już nie szczekaj tyle, dobrze wiemy co robisz z tym kotem i po co ci on. Tutaj jesteś taki kozak a z kotkiem pod kołderką leżysz przytulacie się i mówisz mu czułe słówka na ucho.
Zgłoś
Avatar
Manii 2021-08-26, 16:00
NafazowanyKoleś napisał/a:

Dobra dobra już nie szczekaj tyle, dobrze wiemy co robisz z tym kotem i po co ci on. Tutaj jesteś taki kozak a z kotkiem pod kołderką leżysz przytulacie się i mówisz mu czułe słówka na ucho.



Haha, mamy tu komedianta....ja pierdole, ale zenada
Zgłoś