18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
agresywny policjant
nowynick • 2020-03-02, 9:24
chyba warto nagłośnić sprawę, bo wyrok sądu to kpina. Jakiś lewak drze japę na policjanta, wyzywa go, a potem sam się potyka przy małej szarpaninie. Lewaka sąd uniewinnia, bo w "przypływie wzburzenia" można (wg tego sądu) wyzywać funkcjonariuszy policji, a policjanta skazali na 2 miesiące w zawieszeniu i 5 lat pozbawienia zawodu policjanta. Wyrok nieprawomocny, więc trochę szumu przed odwołaniem dobrze by było zrobić. Sama akcja od 2:45

Zgłoś
Avatar
jur 2020-03-02, 9:27 1
Wygląąda jak by policjant chciał go uchronić przed nadlatującą puszką
Zgłoś
Avatar
Miszczu1234 2020-03-02, 9:47 3
To jest właśnie bez prawne użycie siły ! Facet chce pomuc kobiecie i jest bardzo spokojny a ten pałkarz używa wobec niego siły ! Dlazego za co ? Jak dla mnie to wyrok za słaby taki ktoś wogul sie nie nadaje na policjanta, dostał troche władzy i jak sie zachowuje ! Choć raz sąd po stronie obywatela
Zgłoś
Avatar
somet 2020-03-02, 9:50 45
Ech, kurwa sądy. Lewak ci się przewróci przy zatrzymaniu, dwa miesiące do pierdla. Sebiksa poczęstujecie parę razy paralizatorem + mały wpierdol z odbitymi nerami, seba sztywny a kara podobna. Wy gliniarze macie przejebane ale przynajmniej wiecie komu możecie spuścić bezkarnie wpierdol.
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2020-03-02, 9:52 16
Nie dość że mają przejebaną robotę, muszą się użerać z bandą debili, to jeszcze w takich sytuacjach są stawiani na niższej pozycji niż "obywatel" (właściwie da się lewicowców nazwać obywatelami jak dążą do zniszczenia narodów?). I tak sądy podkopują ich wątłą pozycję w tym dziwnym systemie.
Zgłoś
Avatar
hfbnmiuytp 2020-03-02, 9:53 1
Ale to co on nie wiedział, że lewackich nie można tykać? Dziwnym trafem kiedy słyszymy, że kogoś pałowano i butowano to odbywało się to na prawackim zgromadzeniu. Natomiast na wszelkiej maści kodziarskich zbiegowiskach policja musi się bardzo pilnować, żeby niezawisły sąd nie przypomniał skąd im nogi wyrastają.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-03-02, 9:53 13
Bo obecnie robi się kurwę z logiki, policjant ma przejebane za wykonywanie czynności, kierowca ma przejebane bo pieszy nie musi patrzyć czy coś jedzie, faceta nie można nazwać facetem bo może ma dzisiaj płynną płeć i od chuja więcej.
Zgłoś
Avatar
SpeedyG 2020-03-02, 9:54 21
Szczerze mówiąc czy pisząc to jestem na rozstaju. Ogólnie nie lubię policjantów, bo z większością których spotkałem byli wobec mnie wrogo nastawieni i nigdy policja mi nie pomogła. Poza tym większość starszych funkcjonariuszy i kobiety nie przeszłoby testów sprawnościowych dla szóstoklasisty, więc nie czuję się bezpiecznie.
Z drugiej strony jak tutaj na filmiku typek ewidentnie przeszkadzał policjantom w wykonaniu czynności i powinien zostać zatrzymany za utrudnianie tak jak się stało.
W Polsce niestety nie ma równości wobec prawa i żadnej sprawiedliwości. Funkcjonariusz trafił na kogoś, kto miał plecy lub znajomości i dlatego dostał niesłusznie wyrok, oraz stracił pracę.
Polska to kraj z kartonu i dykty.
Zgłoś
Avatar
grubystefan 2020-03-02, 9:58 1
To z kanału tego pajaca z yt. Weź spieprzaj gamonuiu. Było się uczyć w szkole to może byś teraz nie musiał się babrać w gównie za 3k brutto.
Zgłoś
Avatar
Pieszczoch25 2020-03-02, 10:19 2
grubystefan napisał/a:

To z kanału tego pajaca z yt. Weź spieprzaj gamonuiu. Było się uczyć w szkole to może byś teraz nie musiał się babrać w gównie za 3k brutto.



Ale mu dojebałeś
Zgłoś
Avatar
nowynick 2020-03-02, 10:24 15
grubystefan napisał/a:

To z kanału tego pajaca z yt. Weź spieprzaj gamonuiu. Było się uczyć w szkole to może byś teraz nie musiał się babrać w gównie za 3k brutto.



chuj mnie boli z jakiego to kanału, wstawiam, bo sądy w Polsce to jakiś żart, a wyrok to cios w pysk dla całej formacji. Wygląda na to, że trafił na jakiegoś liberała wspierającego opozycję i każdy sposób na dojebanie władzy jaki się mu pojawi postanowił wykorzystać. Taka osoba powinna stracić dyscyplinarnie pracę w polskim sądownictwie bez prawa do emerytury.
Zgłoś
Avatar
banerr 2020-03-02, 10:31
Bagieta ma przejebane bo trafił na rudego.
Zgłoś
Avatar
skywalker75 2020-03-02, 10:42 6
To są właśnie "wolne " sądy. Wyjebali policjanta z pracy za wykonywanie swoich obowiązków. Chuj z człowiekiem, zniszczymy ci karierę, udupimy na amen, bo odwazyles się szaprnac obrazajacego cię lewaka. Ktoś ma jeszcze wątpliwości że sędziowie to prawdzie państwo w państwie?, mentalnie tkwią w glębokiej komunie. I co im możemy zrobić ? Nic. Demokratycznie ich odsuniesz? Mogą bezkarnie pokazać fucka wszystkim Polakom
Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-03-02, 10:53 6
Nie rozumiecie ze kasta sedziowska stoi po stronie KOD-omitów, UBywateli PRL i innej masci oszołomstwa?

Bandyci moga mazac sprajami, blokowac legalne manifestacje a sądy nie dość że ich uniewinniaja to jeszcze chwala. Oczywiście wszystko by zrobić na złość Pis i podburzyć kolejnych debili do demolki.

A posrodku tego jest policja która wykonuje swoja robote, jak dla mnie za ładodnie bo powinien pieprzemm po mordzie spryskać za samo dotkniecie policjanta.
Zgłoś
Avatar
Gadozer 2020-03-02, 11:03 1
A swoją drogą to jakie wy macie szkolenie że nie potraficie obezwladnić skutecznie jednego szmaciarza..... Zenada
A potem wychodzi taka szarpanina...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie