18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 54 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Hydraulik w akcji - teraz popularne
Avatar
caroline 2011-04-28, 14:21
co za kurwa frajerstwo! kobiecie pizde zajebać!
Zgłoś
Avatar
lohan 2011-04-28, 14:56
danieltrcd napisał/a:

lohan, takis kurwa mądry ta? Ja kiedyś miałem taką sytuację ze siedziałem z kumpelą na klatce i cos jej powiedzialem glupiego to mi przyjebana prosto w ryj to powiedzialem a chuj zasłuzyłem se ale po chwili jej siostra podeszła do mnie i sie głupio wpchala na moje miejsce po czym ją odephnąłem bo to było chamskie z jej strony ale ona była mądra i zobaczyla ze jej siora mi jebła w ryj to ona myslal ze tez moze i zaczela mnie napierdalac prosto po ryju to sie wkurwilem i jej zajebalem bo to była juz lekka przesada.

Jeżeli cie by ciulała jakas dziewucha cały czas po mordzie z pieści za to ze ją lekko odepchnołes i ty nic bys z tym nie zrobił to kurwa gratulacje dla ciebie ale potem jak wyjdziesz za mąz i powiecmy zona ci 1 przyjebie 2 i 3 i zobaczy ze ty taki papec zes jest to wtedy bedziesz fest ciota.

Nie chodzi mi o to zeby bic dziewczyny no ale jak jakas suka zajebie ci w ryj za bylo gowno czy tam bez powodu to sory ale takiej wtedy trzeba zajebac zeby sie nauczyla suka miec troche szacunku. Dziękuje dobranoc!


no dobra, ale jak ci zajebie w ryj, a ta tego psa glaskala po mordzie tylko, wiec nie wiem po co jej zajebal...
Zgłoś
Avatar
golip 2011-04-28, 15:44
danieltrcd napisał/a:

lohan, takis kurwa mądry ta? Ja kiedyś miałem taką sytuację ze siedziałem z kumpelą na klatce i cos jej powiedzialem glupiego to mi przyjebana prosto w ryj to powiedzialem a chuj zasłuzyłem se ale po chwili jej siostra podeszła do mnie i sie głupio wpchala na moje miejsce po czym ją odephnąłem bo to było chamskie z jej strony ale ona była mądra i zobaczyla ze jej siora mi jebła w ryj to ona myslal ze tez moze i zaczela mnie napierdalac prosto po ryju to sie wkurwilem i jej zajebalem bo to była juz lekka przesada.

Jeżeli cie by ciulała jakas dziewucha cały czas po mordzie z pieści za to ze ją lekko odepchnołes i ty nic bys z tym nie zrobił to kurwa gratulacje dla ciebie ale potem jak wyjdziesz za mąz i powiecmy zona ci 1 przyjebie 2 i 3 i zobaczy ze ty taki papec zes jest to wtedy bedziesz fest ciota.

Nie chodzi mi o to zeby bic dziewczyny no ale jak jakas suka zajebie ci w ryj za bylo gowno czy tam bez powodu to sory ale takiej wtedy trzeba zajebac zeby sie nauczyla suka miec troche szacunku. Dziękuje dobranoc!



No to trzeba tak żyć żeby cię kobieta nie musiała bić - bo inaczej nie poruchasz . A tak swoją drogą to jak można wyjść za mąż i mieć żonę?
A filmik fajny.
Zgłoś
Avatar
Astarot 2011-04-28, 18:05
A wszystko pewnie przez jakąś czarną.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2011-04-28, 22:42 4
danieltrcd napisał/a:

lohan, takis kurwa mądry ta? Ja kiedyś miałem taką sytuację ze siedziałem z kumpelą na klatce i cos jej powiedzialem glupiego to mi przyjebana prosto w ryj to powiedzialem a chuj zasłuzyłem se ale po chwili jej siostra podeszła do mnie i sie głupio wpchala na moje miejsce po czym ją odephnąłem bo to było chamskie z jej strony ale ona była mądra i zobaczyla ze jej siora mi jebła w ryj to ona myslal ze tez moze i zaczela mnie napierdalac prosto po ryju to sie wkurwilem i jej zajebalem bo to była juz lekka przesada.

Jeżeli cie by ciulała jakas dziewucha cały czas po mordzie z pieści za to ze ją lekko odepchnołes i ty nic bys z tym nie zrobił to kurwa gratulacje dla ciebie ale potem jak wyjdziesz za mąz i powiecmy zona ci 1 przyjebie 2 i 3 i zobaczy ze ty taki papec zes jest to wtedy bedziesz fest ciota.

Nie chodzi mi o to zeby bic dziewczyny no ale jak jakas suka zajebie ci w ryj za bylo gowno czy tam bez powodu to sory ale takiej wtedy trzeba zajebac zeby sie nauczyla suka miec troche szacunku. Dziękuje dobranoc!



I co taki kozak jesteś, bo dziewczynę uderzyłeś? Niemowlaka też będziesz bił kiedy cie kopnie w ryj? Jak dla mnie ty i wszystkie cioty co ci piwo postawiły to ostatnie życiowe porażki, kiedy się zachowujesz jak facet to kobieta cię szanuje, kiedy się zachowujesz jak ciota - kobieta cię nie szanuje, proste, i wtedy tylko pięściami możesz żądać szacunku - jak jebany bezmózg. Gratuluje, obyście nigdy w życiu nie dorobili się żony, niech was jakiś czarny murzyn dyma i napierdala - oddajcie mu wtedy, skoroście takie kozaczki.
Zgłoś
Avatar
danieltrcd 2011-04-28, 23:14
torento, ja nie ciulam dziewczyn to, co opisałem wczesnie zdarzyło sie tylko 1, wiec nie pierdol ze ja lubie dziewczyny bic bo tak naprawde to sam nie lubie jak ktos bije dziewczyny ale to co sie zdarzyło mi to zdarzyło raz i ostatni bo takie suki jak ona to na 1milion jest 1.
Zgłoś
Avatar
Pener 2011-04-28, 23:17
Cytat:

torento, ja nie ciulam dziewczyn to, co opisałem wczesnie zdarzyło sie tylko 1, wiec nie pierdol ze ja lubie dziewczyny bic bo tak naprawde to sam nie lubie jak ktos bije dziewczyny ale to co sie zdarzyło mi to zdarzyło raz i ostatni bo takie suki jak ona to na 1milion jest 1.



matko ło
Zgłoś
Avatar
typczan 2011-04-28, 23:38
Ale się rozpisałeś daniel... Po prostu - jak dziwka zasłuży,trzeba jebnąć w ryj.
Zgłoś
Avatar
Stasiu Gąska 2011-04-29, 12:12 1
danieltrcd napisał/a:

Ja kiedyś miałem taką sytuację ze siedziałem z kumpelą na klatce i cos jej powiedzialem glupiego to mi przyjebana prosto w ryj to powiedzialem a chuj zasłuzyłem se ale po chwili jej siostra podeszła do mnie i sie głupio wpchala na moje miejsce po czym ją odephnąłem bo to było chamskie z jej strony ale ona była mądra i zobaczyla ze jej siora mi jebła w ryj to ona myslal ze tez moze i zaczela mnie napierdalac prosto po ryju to sie wkurwilem i jej zajebalem bo to była juz lekka przesada.



WOW. Chciałbym zobaczyć analizę składniową tego zdania.
Zgłoś
Avatar
Azazel 2011-04-29, 23:33
danieltrcd napisał/a:

lohan, takis kurwa mądry ta? Ja kiedyś miałem taką sytuację ze siedziałem z kumpelą na klatce i cos jej powiedzialem glupiego to mi przyjebana prosto w ryj to powiedzialem a chuj zasłuzyłem se ale po chwili jej siostra podeszła do mnie i sie głupio wpchala na moje miejsce po czym ją odephnąłem bo to było chamskie z jej strony ale ona była mądra i zobaczyla ze jej siora mi jebła w ryj to ona myslal ze tez moze i zaczela mnie napierdalac prosto po ryju to sie wkurwilem i jej zajebalem bo to była juz lekka przesada.

Jeżeli cie by ciulała jakas dziewucha cały czas po mordzie z pieści za to ze ją lekko odepchnołes i ty nic bys z tym nie zrobił to kurwa gratulacje dla ciebie ale potem jak wyjdziesz za mąz i powiecmy zona ci 1 przyjebie 2 i 3 i zobaczy ze ty taki papec zes jest to wtedy bedziesz fest ciota.

Nie chodzi mi o to zeby bic dziewczyny no ale jak jakas suka zajebie ci w ryj za bylo gowno czy tam bez powodu to sory ale takiej wtedy trzeba zajebac zeby sie nauczyla suka miec troche szacunku. Dziękuje dobranoc!



to raczej ty jesteś ciotą, na dodatek bez honoru. Jak nie potrafisz takiej laski zgasić werbalnie żeby się rozpłakała i poszła w pizdu to stawiam piwo, że jesteś debilem, który ubiera się w ortalions a szczytem kunsztu muzycznego jest "Jebać Policję na 100%" w słuchawkach... Ale... Jeśli mimo knock out'u werbalnego laska dalej coś fuczy to przecież można jej ścisnąć nadgarstek założyć lekką dźwignię na kciuk po to żeby pokazać kto jest górą, a nie od razu laski napierdalać... 2 sprawa to taka, że gdybyś ty, twoja kumpela i jej siostra nie byli z rodzin dysfunkcyjnych to ona by cię nie prała, następna nie wpierdalałaby się na twoje miejsce a ty byś jej to miejsce odstąpił... a co do policjanta, to też jest debilem, uderzył pierwszy i obezwładnienie w jego wykonaniu 2 razy mniejszej od niego panienki wyglądało jak bójka 2 najebanych meneli... no brawa kurwa dla tego pana...
Zgłoś
Avatar
~Angel 2011-04-30, 12:26
ujęcie z innej strony

Zgłoś
Avatar
gorylkarolina 2012-01-05, 23:20
"Leż ty suko!" - Ziomek
Zgłoś