18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:50
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
Avatar
pitarturbull1987 2011-04-27, 20:57
dobrze suce !
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2011-04-27, 21:12
A ona krzyczała-

Ja się bedę opierała wy mnie pały ciągta za ciągnijcie mnie na dołek i mi dupe zrąbta
Zgłoś
Avatar
Snikkers7 2011-04-27, 22:17
Dostala blache.. nie uspokoila sie to luta.. prawidlowo
Zgłoś
Avatar
Parzo 2011-04-27, 22:19
ona za walniecie go dostanie z 5 lat i wybite zeby hehe:D
Zgłoś
Avatar
zły_skurwiel 2011-04-27, 23:00
nawet nieźle sie trzyma jak na taką suchą suke
Zgłoś
Avatar
lohan 2011-04-28, 0:01 8
na chuj jej tak przyjebal sie kurwa pytam, mogli ja zlapac obaj i zakuc, ale jebany cwel musial pokazac jaki to jest kozak...kobiecie to jebnie w ryja, a jak wezwa takiego do walki dresow to kurwa ciota boi sie reke podniesc, bo wpierdol dostanie...
Zgłoś
Avatar
danieltrcd 2011-04-28, 3:27 28
lohan, takis kurwa mądry ta? Ja kiedyś miałem taką sytuację ze siedziałem z kumpelą na klatce i cos jej powiedzialem glupiego to mi przyjebana prosto w ryj to powiedzialem a chuj zasłuzyłem se ale po chwili jej siostra podeszła do mnie i sie głupio wpchala na moje miejsce po czym ją odephnąłem bo to było chamskie z jej strony ale ona była mądra i zobaczyla ze jej siora mi jebła w ryj to ona myslal ze tez moze i zaczela mnie napierdalac prosto po ryju to sie wkurwilem i jej zajebalem bo to była juz lekka przesada.

Jeżeli cie by ciulała jakas dziewucha cały czas po mordzie z pieści za to ze ją lekko odepchnołes i ty nic bys z tym nie zrobił to kurwa gratulacje dla ciebie ale potem jak wyjdziesz za mąz i powiecmy zona ci 1 przyjebie 2 i 3 i zobaczy ze ty taki papec zes jest to wtedy bedziesz fest ciota.

Nie chodzi mi o to zeby bic dziewczyny no ale jak jakas suka zajebie ci w ryj za bylo gowno czy tam bez powodu to sory ale takiej wtedy trzeba zajebac zeby sie nauczyla suka miec troche szacunku. Dziękuje dobranoc!
Zgłoś
Avatar
NiedźwiedzioGłowy 2011-04-28, 3:39 1
A mnie się sama końcówka zajebiście podobała "VISUAL ENTERTAINMENT"
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2011-04-28, 8:09 1
no dobra ale policjant też człowiek co to kurwa za sprawiedliwość że jemu wolno tobie wyjebać a ty masz się cieszyć bo jak oddasz to masz w ogóle przejebane. to jest właśnie skurwysyństwo przez które policja ma tylu wrogów
Zgłoś
Avatar
Ból 2011-04-28, 8:20
i bardzooo kurwa dobrze!!zaraz pewnie pójdą na mnie jeby , "że jak to" itp itd więc mam was w dupie. Ale to jest utrudnianie pracy funkcjonariuszowi i dobrze,że ja z liścia pomuskał po twarzy a nie pięścią!! u nas to by facet został pewnie zawieszony a GW razem z TVN bo by mówili o tym aż do Bożego Narodzenia!!
Zgłoś
Avatar
krzychu1388 2011-04-28, 10:01
Wyjście z kuchni to przestępstwo ? lol ;D

idę starej powiedzieć
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2011-04-28, 12:09 1
To jest sadistic, dobrze szmacie
Zgłoś
Avatar
Ponury Knur 2011-04-28, 12:25
i tak kurwa powinno być, tam policja buduje sobie szacunek a u nas wszyscy wiedzą że nasi boją się kiwnąć palcem i srają im na głowy.
Dobrze suke nauczyli i tak powinno być.
Zgłoś
Avatar
666johnny 2011-04-28, 12:57
u nich to full kultura.. nawet na dywaniku ja skul zeby bylo jej wygodnie
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie