18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Agresywny sklerotyk
Pantilion • 2024-07-09, 15:16

"Nagranie z monitoringu. Bójka w Żabce w Cieszynie. 22- letni mieszkaniec Cieszyna stojąc przy kasie zauważył, że nie ma pieniędzy, zadzwonił więc do kolegi by mu przyniósł pieniądze do żabki. Oczekując na kolegę nie chciał zwolnić kasy, zajmował ją cały czas. Na prośbę starszego od niego mężczyzny o ustąpienie miejsca zareagował z niebywałą agresją. "

Na moje oko to dobrze naćpany :/
Zmieniono 3 razy Zgłoś
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-07-10, 9:22
@Will70: Hahaha widać że z lewicy i aktywnie reprezentujesz homosiów. Jak przystało na wzorowego wyborcę biedronia, na każdym kroku wypisujesz i składasz jakieś aluzje do ssania kutasów krypto pedale. Znasz statystyki swojego kolorowego środowiska? Więc mam nadzieję że syn w końcu odważy się i nazwie cie tak jak powinien, mianowicie PEDOFIL. Jaką ty jesteś słabą i płaczliwą pizdą, weź się za robotę śmierdzący leśny dziadzie a nie na socjalu siedzisz. I tak jak mam w nicku, będziesz jeszcze wisiał razem ze swoim upośledzonym bękartem komuchu.
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-07-10, 10:09 1
ZamiastLiściKomuniści napisał/a:

@: Hahaha widać że z lewicy i aktywnie reprezentujesz homosiów. Jak przystało na wzorowego wyborcę biedronia, na każdym kroku wypisujesz i składasz jakieś aluzje do ssania kutasów krypto pedale. Znasz statystyki swojego kolorowego środowiska? Więc mam nadzieję że syn w końcu odważy się i nazwie cie tak jak powinien, mianowicie PEDOFIL. Jaką ty jesteś słabą i płaczliwą pizdą, weź się za robotę śmierdzący leśny dziadzie a nie na socjalu siedzisz. I tak jak mam w nicku, będziesz jeszcze wisiał razem ze swoim upośledzonym bękartem komuchu.



Odpierdol się płaczliwa pizdo od mojej rodziny, od syna zwłaszcza, bo możesz mu co najwyżej buty czyścić Napisałem- jesteś kozak to stań oko w oko i wyjaśnimy sobie kilka kwestii. A jak chcesz dalej tutaj jęczeć, bo się zesrałeś ze strachu i matka dziwka nie ma czasu ci pampersa zmienić, bo ujeżdża murzyńskiego kutasa twojego trzeciego ojczyma, to nie zawracaj mi już dupy ćwoku. Jesteś pizdą z neta, i tak za dużo czasu ci poświęciłem, jebany kutasiarzu. A teraz wracaj na stoisko do castorany i sprzedawaj kible dalej, mięka pizdo. Tam twoje miejsce, bo pewnie do niczego innego się nie nadajesz. I wyplać te 3.50 PLN z konta, które dostałeś od putina za jazdę po ukraincach, sprzedajna szmato. Bez odbioru, bo z gównem nie gadam.
Zgłoś
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-07-10, 10:42
@Will70: hahaha tak jak jak pisałem wcześniej, jesteś słaby, ojciec rusek robił cie miękkim ptaszkiem. A twoj synelek jest nikim, mając ojca pizdę i komucha kryptogeja, trudno wyrosnąć na kogoś porządnego. Pewnie leży (koniecznie koszulce Che Guevary) na jakiejś melinie naćpany, oszczany, obracany przez swoich kolegów. Zycie jest mu obojętne bo i tak nie ma perspektyw a ojciec zaraził go wirusem HIV w dzieciństwie. Nie masz żadnych argumentów i non stop powtarzasz że płaci ci putin. Jak ci tak źle z tym to dlaczego dalej bierzesz od niego te pieniądze? Dlaczego żerujesz na krzywdzie ukraińskiej? Nie jest ci wstyd każdego dnia patrzeć w lustro i widzieć ten pryszczaty pysk ulanego rosyjskiego knura? Dlaczego gardzisz ludźmi sprzedającymi kible w Castoramie? Gardzisz tym że ciężko pracują a ty im tego zazdrościsz bo leżysz na socjalu? Czy może dlaczego że masz flashbacki uciekającego pracownika tego sklepu z łóżka swojej żony? Wiesz, chodzą słuchy że ma ksywę kurwa babilońska, dopowiedz sobie resztę Reasumując i powtarzając, w moich oczach stoisz niżej od murzyna. HATFU smoluchu
Zgłoś
Avatar
n1ck.ee 2024-07-10, 11:13
Do utylizacji ścierwo jebane, gówno pierdolone życiowy przegryw.
Zgłoś
Avatar
WąsatyZbój 2024-07-13, 2:51 1
Velture napisał/a:

No aż zdziwiony jestem, że nie upadliniec. Na ok 75 tysięcy więźniów mamy ponad 19 tysięcy upadlińców. To ok. 25% więźniów z upadliny w stosunku do ok 10% populacji Polski.
"per capita" wychodzi, że 5x większą szansę ma upadliniec aby trafić do pierdla... oczywiście zakładając, że są tak samo uczciwie sądzeni jak nasi obywatele a nie łągodniej.
Idąc na ulicy i widząc ukraińca macie 5x większą szansę, że popełni przestępstwo niż rodak.
Złośliwy by napisał, że mamy 10:25 na zegarku i czas szybko leci do przodu.
Możecie mnie lewackie pejsy jechać ale liczby nie kłamią.



Skąd wytrzasnąłeś te bzdurne dane?
Zajrzyj sobie tutaj: sw.gov.pl/strona/Statystyka

MINISTERSTWO SPRAWIEDLIWOŚCI
CENTRALNY ZARZĄD SŁUŻBY WIĘZIENNEJ
BEW.0332.08.2024.MM
MIESIĘCZNA
INFORMACJA STATYSTYCZNA
czerwiec 2024 r.







I jeszcze to:



Skoro na dzień 31.05.2024 mieliśmy 72900 osadzonych, to 1261 Ukraińców stanowiło 1,73% ogółu osadzonych, a wszystkich 2505 cudzoziemców stanowiło 3,44% ogółu osadzonych. Wynika z tego, że żadna obca nacja, nie zagrozi Polakom, zdecydowanie przodującym w liczbie zamkniętych w Zakładach Karnych i Aresztach Śledczych w Polsce. Daleko nam do Szwajcarii, gdzie cudzoziemcy stanowią 77% osadzonych. Możemy być dumni.

Poza tym, Ukraińców w Polsce, jest około 1,5 miliona, co stanowi około 3,8% ludności Polski. 1261 osadzonych, to 0,084% wszystkich przebywających w Polsce Ukraińców. Słabiutko, biorąc pod uwagę, że Polacy zamieszkujący w więzieniach, to prawie 0,2% polskiego społeczeństwa.
Zgłoś
Avatar
JohnDoe 2024-07-18, 10:45
Lukigm napisał/a:

Koewaa tam by nożem zabijał a ludzie by stali i się patrzali



Jim jest Koewaa?
Zgłoś
Avatar
jbćTalmud 2024-07-25, 12:13
miłośnik bandery?
Zgłoś