18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Agresywny sklerotyk
Pantilion • 2024-07-09, 15:16

"Nagranie z monitoringu. Bójka w Żabce w Cieszynie. 22- letni mieszkaniec Cieszyna stojąc przy kasie zauważył, że nie ma pieniędzy, zadzwonił więc do kolegi by mu przyniósł pieniądze do żabki. Oczekując na kolegę nie chciał zwolnić kasy, zajmował ją cały czas. Na prośbę starszego od niego mężczyzny o ustąpienie miejsca zareagował z niebywałą agresją. "

Na moje oko to dobrze naćpany :/
Zmieniono 3 razy Zgłoś
Avatar
Sztruks 2024-07-09, 15:20 80
Zwykły paznokieć do utylizacji z takimi śmieciami
Zgłoś
Avatar
p................n 2024-07-09, 15:22 5
Typ osobnika, który zawsze mówi dzień dobry na klatce.
Zgłoś
Avatar
Duczki1234 2024-07-09, 15:24 68
Szkoda że nie trafił na jakiegoś Pana który ma gorszy dzień ... Wypłacił by mu pare razy i reszty by nie chciał
Zgłoś
Avatar
lachkrz 2024-07-09, 15:25 23
Kurwa nie maja juz gdzie tych oktagonow robic xD a tak na powaznie, co za pizda, najpierw plaskacz i szarpanie, a pozniej spierdala. Do pieca!
Zgłoś
Avatar
paddysoprano 2024-07-09, 15:27 11
Kasjerka musiała wyjść zza lady żeby spierdolił
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2024-07-09, 15:31 16
Parch któremu by się przydało na opamiętanie rok obozu pracy
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-07-09, 15:31 20
Jeszcze mu hotel zaserwowali. Tyle gówna z zachodu przychodzi, a jedyna wartościowa rzecz jaka jest - utylizacja odpadu, no jakoś zaszczepić się nie chce.

"Wczoraj ok. godziny 20:30 policjanci interweniowali na cieszyńskim rynku w związku ze zgłoszeniem dotyczącym mężczyzny, który awanturował się w sklepie. Mundurowi potwierdzili zgłoszenie i zatrzymali agresywnego 22-latka. Okazało się, że był poszukiwany Mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego. Za swoje kolejne wybryki odpowie przed sądem, ponieważ policjanci skierują przeciwko niemu wniosek o ukaranie za zakłócenie porządku, kradzież i używanie slow nieprzyzwoitych - mówi nam podkom. Pawlik."
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-07-09, 15:35 20
Heliar napisał/a:

Jeszcze mu hotel zaserwowali. Tyle gówna z zachodu przychodzi, a jedyna wartościowa rzecz jaka jest - utylizacja odpadu, no jakoś zaszczepić się nie chce.
"Wczoraj ok. godziny 20:30 policjanci interweniowali na cieszyńskim rynku w związku ze zgłoszeniem dotyczącym mężczyzny, który awanturował się w sklepie. Mundurowi potwierdzili zgłoszenie i zatrzymali agresywnego 22-latka. Okazało się, że był poszukiwany Mężczyzna został doprowadzony do zakładu karnego. Za swoje kolejne wybryki odpowie przed sądem, ponieważ policjanci skierują przeciwko niemu wniosek o ukaranie za zakłócenie porządku, kradzież i używanie slow nieprzyzwoitych - mówi nam podkom. Pawlik."


Nie za pobicie, tylko za zakłócanie porządku i używanie słów nieprzyzwoitych. Takie rzeczy to tylko w związku polszewickim.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2024-07-09, 15:38 3
Yolanda napisał/a:

Nie za pobicie, tylko za zakłócanie porządku i używanie słów nieprzyzwoitych. Takie rzeczy to tylko w związku polszewickim.



Popatrz, a ja myślałem, że Cieszyn to waśnie jest ta... uśmiechnięta Polska.
Zgłoś
Avatar
starwars1_98 2024-07-09, 15:40 34
Dalsza część

Zgłoś
Avatar
Silverface 2024-07-09, 15:43 21
A takie czasy nastały, że teraz to strach się do kogoś odezwać, żeby w mordę nie zarobić. ....tak myślę, ze niegłupim pomysłem było by takich "kogutków" wysłać na front wschodni, by się trochę wyszumieli, bo za dobrze i za spokojnie mają w Polsce.
Zgłoś
Avatar
JanJankowski 2024-07-09, 15:59 5
Dokładnie na Ukrainę z nim w kamaszach
Zgłoś
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-07-09, 16:03 6
@Silverface: Czekaj, chcesz powiedzieć że od takiej słabej pizdy jak ten typ można dostać w mordę? Przecież to szczypior jednostrzałowy, to co robi tymi łapami i nogami to wygląda jak bójka w podstawówce. Trafiłby na kogoś mniej spokojnego i bardziej żwawego niż ten dziadek to by szukał i zbierał kły z tej żabki. Poza tym ktoś zwrócił uwagę na ten dziewiczy wąs pod nosem?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-07-09, 16:22 40
No aż zdziwiony jestem, że nie upadliniec. Na ok 75 tysięcy więźniów mamy ponad 19 tysięcy upadlińców. To ok. 25% więźniów z upadliny w stosunku do ok 10% populacji Polski.
"per capita" wychodzi, że 5x większą szansę ma upadliniec aby trafić do pierdla... oczywiście zakładając, że są tak samo uczciwie sądzeni jak nasi obywatele a nie łągodniej.
Idąc na ulicy i widząc ukraińca macie 5x większą szansę, że popełni przestępstwo niż rodak.

Złośliwy by napisał, że mamy 10:25 na zegarku i czas szybko leci do przodu.

Możecie mnie lewackie pejsy jechać ale liczby nie kłamią.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie