18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Agresywny sklerotyk
Pantilion • 2024-07-09, 15:16

"Nagranie z monitoringu. Bójka w Żabce w Cieszynie. 22- letni mieszkaniec Cieszyna stojąc przy kasie zauważył, że nie ma pieniędzy, zadzwonił więc do kolegi by mu przyniósł pieniądze do żabki. Oczekując na kolegę nie chciał zwolnić kasy, zajmował ją cały czas. Na prośbę starszego od niego mężczyzny o ustąpienie miejsca zareagował z niebywałą agresją. "

Na moje oko to dobrze naćpany :/
Zmieniono 3 razy Zgłoś
Avatar
JohnDoe 2024-07-09, 16:37 4
Silverface napisał/a:

A takie czasy nastały, że teraz to strach się do kogoś odezwać, żeby w mordę nie zarobić. ....tak myślę, ze niegłupim pomysłem było by takich "kogutków" wysłać na front wschodni, by się trochę wyszumieli, bo za dobrze i za spokojnie mają w Polsce.



Jakie czasy? W sensie, że kiedyś było lepiej?
Dobrze się czujesz?
Zgłoś
Avatar
Incydent_kałowy 2024-07-09, 16:39 5
porobiony jak sam skurwensyn, szkoda ze ten stary menel mu nie dojebał
Zgłoś
Avatar
JohnDoe 2024-07-09, 16:41 8
Velture napisał/a:

No aż zdziwiony jestem, że nie upadliniec. Na ok 75 tysięcy więźniów mamy ponad 19 tysięcy upadlińców. To ok. 25% więźniów z upadliny w stosunku do ok 10% populacji Polski.
"per capita" wychodzi, że 5x większą szansę ma upadliniec aby trafić do pierdla... oczywiście zakładając, że są tak samo uczciwie sądzeni jak nasi obywatele a nie łągodniej.
Idąc na ulicy i widząc ukraińca macie 5x większą szansę, że popełni przestępstwo niż rodak.
Złośliwy by napisał, że mamy 10:25 na zegarku i czas szybko leci do przodu.
Możecie mnie lewackie pejsy jechać ale liczby nie kłamią.



Skąd masz te dane?
Pytam, bo oficjalne dane mówią o 1128 więźniach z Ukrainy.,a to dość spora różnica od tego, co Ty sobie wpisałeś.
Zgłoś
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-07-09, 16:51 3
@Roger Waters: Oficjalnym danym bym nie wierzył, dlaczego? Z prostego powodu, statystyki jak i narodowości tych którzy dopuścili się przestępstw zostały ukrywane jak i fałszowane przez policję. Zapewne po to żeby społeczeństwo się nie wkurwiło i nie zaczęli nagonki na banderowców i innych kolorowych. To nie żadna nowość bo robią tak już od kilku lat.
Zgłoś
Avatar
cesarz1982 2024-07-09, 17:20 2
Wiemy kto to jest w Cieszynie.
Jego matka nie lepsza 🤔
Zgłoś
Avatar
Antkowiak1992 2024-07-09, 17:21 4
Ekspedientka ma większe jaja niż faceci
Zgłoś
Avatar
Silverface 2024-07-09, 17:33 1
ZamiastLiściKomuniści napisał/a:

@: Czekaj, chcesz powiedzieć że od takiej słabej pizdy jak ten typ można dostać w mordę? Przecież to szczypior jednostrzałowy, to co robi tymi łapami i nogami to wygląda jak bójka w podstawówce. Trafiłby na kogoś mniej spokojnego i bardziej żwawego niż ten dziadek to by szukał i zbierał kły z tej żabki. Poza tym ktoś zwrócił uwagę na ten dziewiczy wąs pod nosem?



No jak to bywa z naćpanymi(bo ten mi na takiego wyglada )to nigdy nic nie wiadomo, nie wiesz czy ma kosę, czy może igłę albo co innego.
Nie powinno się lekceważyć przeciwnika, nawet takiego szczypiora.

Roger Waters napisał/a:

Jakie czasy? W sensie, że kiedyś było lepiej?
Dobrze się czujesz?


Na moje 33 lata, to nie miałem takiej sytuacji jak ta na filmiku, nawet jako obserwator.
Tak myślę, że kiedyś nie było aż kiego spierdolenia jak teraz, że prawie każdy na każdego wilkiem patrzy.
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2024-07-09, 17:34 7
ZamiastLiściKomuniści napisał/a:

Oficjalnym danym bym nie wierzył, dlaczego? Z prostego powodu, statystyki jak i narodowości tych którzy dopuścili się przestępstw zostały ukrywane jak i fałszowane przez policję



Bo to spisek! Masoński! Winni są masoni i oczywiście żydzi. Nie możemy zapomnieć o rowerzystach!
Bezpośredni dowód na to, że psychiatria leży w Polsce.

Velture ma wiarygodne dane. Dostał je od wiarygodnego jegomościa przez VKontakte.
Ci mądrzejsi mają za pisanie tych wysrywów płacone, ci głupsi robią to za free.
Zgłoś
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-07-09, 17:49 2
@sirapacz: Ale o czym Ty pierdolisz? Były zdjęcia z oficjalnych stron policyjnych przed przyjazdem ukrainców jak i po. Zabawne jest to jak zaczęły się zmieniać dane w cudowny sposób. Było o tym głośno imbecylu w Polskim internecie. No chyba że wczoraj założyli Ci internet, bo zapewne mieszkasz na jakimś wygwizdowie gdzie psy dupami szczekają. Każdy kto mieszka w mieście to doskonale widzi jak to jest z tymi głupkami ze wschodu i to nawet nie jest śmieszne. Powiem CI więcej ukraincy to takie same śmieci jak ruskie, nic nas nie łączy, a wszystko dzieli, nawet język który należy do zupełnie innej grupy języków słowiańskich. Współczuję Ci jedynie rodziny bo nie każdy chciałby mieć w rodzinie mongołów rusko-ukraińska onuco.
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-07-09, 17:53 4
ZamiastLiściKomuniści napisał/a:

@: Ale o czym Ty pierdolisz? Były zdjęcia z oficjalnych stron policyjnych przed przyjazdem ukrainców jak i po. Zabawne jest to jak zaczęły się zmieniać dane w cudowny sposób. Było o tym głośno imbecylu w Polskim internecie. No chyba że wczoraj założyli Ci internet, bo zapewne mieszkasz na jakimś wygwizdowie gdzie psy dupami szczekają. Każdy kto mieszka w mieście to doskonale widzi jak to jest z tymi głupkami ze wschodu i to nawet nie jest śmieszne. Powiem CI więcej ukraincy to takie same śmieci jak ruskie, nic nas nie łączy, a wszystko dzieli, nawet język który należy do zupełnie innej grupy języków słowiańskich. Współczuję Ci jedynie rodziny bo nie każdy chciałby mieć w rodzinie mongołów rusko-ukraińska onuco.



Ale ty jesteś jebniętym matołem platfusie ruski. Żal.
Zgłoś
Avatar
Lukigm 2024-07-09, 17:54
Koewaa tam by nożem zabijał a ludzie by stali i się patrzali
Zgłoś
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-07-09, 17:55 1
Silverface napisał/a:

No jak to bywa z naćpanymi(bo ten mi na takiego wyglada )to nigdy nic nie wiadomo, nie wiesz czy ma kosę, czy może igłę albo co innego.
Nie powinno się lekceważyć przeciwnika, nawet takiego szczypiora.



Z tym żeby nie lekceważyć przeciwnika to się zgodzę, ale zdecydowanie nie zgodzę się z tym żeby czuć strach w takich sytuacjach gdzie chcesz kogoś upomnieć (zwłaszcza gdy masz rację). Brak reakcji jest równy akceptacji, takich dziwolągów jak ten typ trzeba piętnować bo inaczej takich sytuacji będzie jeszcze więcej.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-09, 17:58 3
Zobaczył pijaczka i wypłacił mu lepę.

Gdyby obok stał mężczyzna, grzecznie by przeprosił i odsunął na bok.
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2024-07-09, 17:58 4
Łączy nas wspólny wróg. Dla mnie to więcej niż wystarczające. Jak powołujesz się na statystyki z dupy to podaj ich źródło (wskaż konkretne a nie "policja podawała oficjalnie"). To ja powiem, że oficjalne statystyki z dupy podają, że 23% użytkowników sadistica to ruskie onuce na pasku płacowym z VK. Pewnie dużo się nie pomyliłem:)
Zgłoś
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-07-09, 17:58 1
@Will70: Ale o co ci chodzi ruska onuco? Aż tak boli cie ze ktoś napisał prawdę? Czy może odezwała się w tobie banderowska krew i odruchowo łapiesz za widły? Jedź na front a nie na sadolu się udzielasz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie