18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Agresywny sklerotyk
Pantilion • 2024-07-09, 15:16

"Nagranie z monitoringu. Bójka w Żabce w Cieszynie. 22- letni mieszkaniec Cieszyna stojąc przy kasie zauważył, że nie ma pieniędzy, zadzwonił więc do kolegi by mu przyniósł pieniądze do żabki. Oczekując na kolegę nie chciał zwolnić kasy, zajmował ją cały czas. Na prośbę starszego od niego mężczyzny o ustąpienie miejsca zareagował z niebywałą agresją. "

Na moje oko to dobrze naćpany :/
Zmieniono 3 razy Zgłoś
Avatar
shoe5maker 2024-07-09, 18:03 2
Velture napisał/a:

No aż zdziwiony jestem, że nie upadliniec. Na ok 75 tysięcy więźniów mamy ponad 19 tysięcy upadlińców. To ok. 25% więźniów z upadliny w stosunku do ok 10% populacji Polski.
"per capita" wychodzi, że 5x większą szansę ma upadliniec aby trafić do pierdla... oczywiście zakładając, że są tak samo uczciwie sądzeni jak nasi obywatele a nie łągodniej.
Idąc na ulicy i widząc ukraińca macie 5x większą szansę, że popełni przestępstwo niż rodak.
Złośliwy by napisał, że mamy 10:25 na zegarku i czas szybko leci do przodu.
Możecie mnie lewackie pejsy jechać ale liczby nie kłamią.



Serio aż tyle ukr siedzi u nas w pierdlu? Tą polskę to już pojebało, zamiast wypierdalać potencjalnych poborowych to jeszcze płacimy na jakieś chwasty.
Zgłoś
Avatar
damian15snk 2024-07-09, 18:06 1
Velture napisał/a:

No aż zdziwiony jestem, że nie upadliniec. Na ok 75 tysięcy więźniów mamy ponad 19 tysięcy upadlińców. To ok. 25% więźniów z upadliny w stosunku do ok 10% populacji Polski.
"per capita" wychodzi, że 5x większą szansę ma upadliniec aby trafić do pierdla... oczywiście zakładając, że są tak samo uczciwie sądzeni jak nasi obywatele a nie łągodniej.
Idąc na ulicy i widząc ukraińca macie 5x większą szansę, że popełni przestępstwo niż rodak.
Złośliwy by napisał, że mamy 10:25 na zegarku i czas szybko leci do przodu.
Możecie mnie lewackie pejsy jechać ale liczby nie kłamią.



Stary na jakich wzorach obliczyłeś te dane bo ni huja nie czaje tego 10% populacji xD jebac upadlincow
Zgłoś
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-07-09, 18:07 5
@sirapacz: To ja CI mam teraz szukać wszystko bo ty przez ostatnie kilka lat pod kamienień żyłeś? To są statystyki z przed przyjazdu "gości ze wschodu" i dotyczą samej Warszawy i o te statystyki chodzi bo z dnia na dzień się zmieniły. Co słusznie wkurwiło internautów.

Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-09, 18:10 4
sirapacz napisał/a:

Łączy nas wspólny wróg.



No super kurwa, i co, może mamy się bratać z kacapami bo piorą naszego wroga... Ładnie ci się we łbie pojebało.
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-07-09, 18:13 1
ZamiastLiściKomuniści napisał/a:

@: Ale o co ci chodzi ruska onuco? Aż tak boli cie ze ktoś napisał prawdę? Czy może odezwała się w tobie banderowska krew i odruchowo łapiesz za widły? Jedź na front a nie na sadolu się udzielasz.



Powtarzasz to co napisali ci na kremlu. Ty kurwa używasz takich płytkich argumentów jak każdy jebany ruski płatny troll. "Pokazywali zdjęcia ". Ja pierdole.
Zgłoś
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-07-09, 18:20
@Will70: Ale to tobie putler płaci za antypolskie posty, poza tym typie ja nie zbieram kopiejek jak ty. Lepiej opowiadaj ruski trollu kiedy w okopie podłączyli ci internet i kiedy planujecie kolejne ludobójstwo?
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2024-07-09, 18:21 1
ZamiastLiściKomuniści napisał/a:

To są statystyki



To jest wysryw jakiegoś konfiarza (tabelka, choć do komentarza też pasuje). Z wiarygodnością nie ma nic wspólnego nie mówiąc już o braku podziału na narodowość sprawcy. A to mogli być polacy czy cyganie okradający ukraińców. I co? masz poparcie na to albo zaprzeczenie w tabelce wyjętej ze źródła pt. statystyki z dupy?

@dżonyłojlker Bratać się z Ukraińcami bo biją kacapów? Pewnie! Przelewają krew by sadolowe pizdy nie musiały.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-09, 18:26 1
sirapacz napisał/a:

Bratać się z Ukraińcami bo biją kacapów? Pewnie! Przelewają krew by sadolowe pizdy nie musiały.



A, w tę stronę, no też nieźle. A komu najbardziej zależy by zalać Polskę tymi tzw. przez ciebie "ukraińcami"?
Zgłoś
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-07-09, 18:39 1
sirapacz napisał/a:

To jest wysryw jakiegoś konfiarza (tabelka, choć do komentarza też pasuje). Z wiarygodnością nie ma nic wspólnego nie mówiąc już o braku podziału na narodowość sprawcy. A to mogli być polacy czy cyganie okradający ukraińców. I co? masz poparcie na to albo zaprzeczenie w tabelce wyjętej ze źródła pt. statystyki z dupy?
@ Bratać się z Ukraińcami bo biją kacapów? Pewnie! Przelewają krew by sadolowe pizdy nie musiały.



Tobie to jakby ktoś napluł w twarz to dalej byś się wypierał że to nieprawda, znajdź statystyki samodzielnie z tamtego okresu jak psiarnia nie ukryła na na stronie Komendy Stołecznej Policji w Warszawie powinny być. Potem poszukaj sobie odpowiednich artykułów z tamtego okresu co zrobiła policja z danymi i jak się z tego tłumaczyła. Jprld, z tego co widzę toś ty stary komuch jak twoj kolega @Will70: z racji wyznawania lewackiej propagandy zdajecie sobie sprawę że oboje jesteście ruskimi onucami? Obrazki towarzysza Stalina zapewne każdy ma powieszone w sypialni i płacze że socjal dla takich odpadów jak wy jest za mały? Wam lewaczki wystarczy dać się wypowiadać, wyznajecie i wielbicie pewien ustój, zapewne wiecie z jakiego kraju ten ustrój się wywodzi? Wspierając lewicę wspieracie putina co jest naprawdę bardzo przykre Powiem wam komuszki tylko tyle RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM CZERWONĄ HOŁOTĘ PS ładnie piszecie po Polsku, biorąc pod uwagę że to wasz drugi język. Serdecznie nie pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
lutator997 2024-07-09, 18:45 3
Jebac ukraincow, dziekuje
Zgłoś
Avatar
donkapusta 2024-07-09, 18:55
Velture napisał/a:

No aż zdziwiony jestem, że nie upadliniec. Na ok 75 tysięcy więźniów mamy ponad 19 tysięcy upadlińców. To ok. 25% więźniów z upadliny w stosunku do ok 10% populacji Polski.
"per capita" wychodzi, że 5x większą szansę ma upadliniec aby trafić do pierdla... oczywiście zakładając, że są tak samo uczciwie sądzeni jak nasi obywatele a nie łągodniej.
Idąc na ulicy i widząc ukraińca macie 5x większą szansę, że popełni przestępstwo niż rodak.
Złośliwy by napisał, że mamy 10:25 na zegarku i czas szybko leci do przodu.
Możecie mnie lewackie pejsy jechać ale liczby nie kłamią.



Skąd te dane statystyczne? Pytam z ciekawości, ktoś to publikuje?
Zgłoś
Avatar
sirapacz 2024-07-09, 19:12
psy szczekają a karawana jedzie dalej.
Zgłoś
Avatar
__ 2024-07-09, 19:27 1
ZamiastLiściKomuniści napisał/a:

@: Czekaj, chcesz powiedzieć że od takiej słabej pizdy jak ten typ można dostać w mordę? Przecież to szczypior jednostrzałowy, to co robi tymi łapami i nogami to wygląda jak bójka w podstawówce. Trafiłby na kogoś mniej spokojnego i bardziej żwawego niż ten dziadek to by szukał i zbierał kły z tej żabki. Poza tym ktoś zwrócił uwagę na ten dziewiczy wąs pod nosem?



Uważaj by taki szczypior nie zajebał ci kosą lub jakiegoś gulaszu z ryja tulipanem nie zrobił.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-09, 19:35 1
sirapacz napisał/a:

psy szczekają a karawana jedzie dalej.



Dokładnie

Zgłoś
Avatar
Nitro_Influencer 2024-07-09, 20:07
Velture napisał/a:

No aż zdziwiony jestem, że nie upadliniec. Na ok 75 tysięcy więźniów mamy ponad 19 tysięcy upadlińców. To ok. 25% więźniów z upadliny w stosunku do ok 10% populacji Polski.
"per capita" wychodzi, że 5x większą szansę ma upadliniec aby trafić do pierdla... oczywiście zakładając, że są tak samo uczciwie sądzeni jak nasi obywatele a nie łągodniej.
Idąc na ulicy i widząc ukraińca macie 5x większą szansę, że popełni przestępstwo niż rodak.
Złośliwy by napisał, że mamy 10:25 na zegarku i czas szybko leci do przodu.
Możecie mnie lewackie pejsy jechać ale liczby nie kłamią.

ja ja się na twoją nogę składałem ty gamoniu, tfu
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie