18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Agresywny sklerotyk
Pantilion • 2024-07-09, 15:16

"Nagranie z monitoringu. Bójka w Żabce w Cieszynie. 22- letni mieszkaniec Cieszyna stojąc przy kasie zauważył, że nie ma pieniędzy, zadzwonił więc do kolegi by mu przyniósł pieniądze do żabki. Oczekując na kolegę nie chciał zwolnić kasy, zajmował ją cały czas. Na prośbę starszego od niego mężczyzny o ustąpienie miejsca zareagował z niebywałą agresją. "

Na moje oko to dobrze naćpany :/
Zmieniono 3 razy Zgłoś
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-07-09, 20:13 1
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Uważaj by taki szczypior nie zajebał ci kosą lub jakiegoś gulaszu z ryja tulipanem nie zrobił.



Zawsze jest takie ryzyko, z tym się zgodzę. Mimo wszystko zawsze reaguję, tak zostałem wychowany no i kurcze nie możemy sobie pozwolić żeby kilku parchów zachowywało się tak jak ten na tym filmie i terroryzowało zwykłych ludzi. Poza tym większość z nich szuka konfrontacji gdy stwierdzą że ktoś jest od nich słabszy. Jak masz odpowiednią posturę to dużo takich szczypiorowatych cwaniaczków kończy najwyżej jakąś pyskówką, wiem z doświadczenia. Najwięcej to obrywa się niestety starym dziadkom, oni najczęściej reagują ale jednocześnie najczęściej przez takich szczyli dostają w caban.
Zgłoś
Avatar
Pauln1 2024-07-09, 20:34 1
Silverface napisał/a:

No jak to bywa z naćpanymi(bo ten mi na takiego wyglada )to nigdy nic nie wiadomo, nie wiesz czy ma kosę, czy może igłę albo co innego.
Nie powinno się lekceważyć przeciwnika, nawet takiego szczypiora.
Na moje 33 lata, to nie miałem takiej sytuacji jak ta na filmiku, nawet jako obserwator.
Tak myślę, że kiedyś nie było aż kiego spierdolenia jak teraz, że prawie każdy na każdego wilkiem patrzy.



Mądrego to i czasem warto posluchac! Polalbym Ci!
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2024-07-09, 20:56 1
jak byłem młody to takich usypiałem
Zgłoś
Avatar
KORAS1982 2024-07-09, 20:57 1
Dlaczego ja nie mam tyle szczęścia żeby na takiego zawodnika trafić
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-07-09, 22:28 1
Ja tu widzę wyraźną prowokację ze strony chlejusa z dwoma piwami. Od razu widać że alkoholik. Nie mógł wytrzymać, musiał się już napić. Dlatego zamiast grzecznie czekać w kolejce zachował się po chamsku i podjechał do młodego, przysunął się do niego jak jakiś pedał naruszając jego osobistą przestrzeń żeby bezczelnie postawić na ladzie te swoje nędzne dwa piwa najtańsze i jeszcze go zaczął trącać. Sam bym takiemu skurwysynowi zapierdolił za ten nietakt. Nienawidzę bezczelnych alkoholików takich jak on. Najebałbym typowi jak nic.
Widać że alkoolik jeszcze po tym że jak młody go atakował to odruchowo zasłaniał przed nim te piwa LOL. Rasowy uzależniony alkon zawsze ma taki odruch: ratować roztwór C2H5OH własnym ciałem. Ha tfu na takich śmieci.
Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-07-09, 22:33
ciekawe czy zbierał żappsy
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2024-07-09, 22:59 2
Pantilion napisał/a:

Na moje oko to dobrze naćpany :/



Ta, bezstresowym wychowaniem.
Zgłoś
Avatar
Ppoolicjjaaa 2024-07-09, 23:26 1
starwars1_98 napisał/a:

Dalsza część



jebane gówno do utylizacji !! ptfuu jaki ja takich nie trawie.....

[ Dodano: 2024-07-09, 23:27 ]
420710247365 napisał/a:

Ja tu widzę wyraźną prowokację ze strony chlejusa z dwoma piwami. Od razu widać że alkoholik. Nie mógł wytrzymać, musiał się już napić. Dlatego zamiast grzecznie czekać w kolejce zachował się po chamsku i podjechał do młodego, przysunął się do niego jak jakiś pedał naruszając jego osobistą przestrzeń żeby bezczelnie postawić na ladzie te swoje nędzne dwa piwa najtańsze i jeszcze go zaczął trącać. Sam bym takiemu skurwysynowi zapierdolił za ten nietakt. Nienawidzę bezczelnych alkoholików takich jak on. Najebałbym typowi jak nic.
Widać że alkoolik jeszcze po tym że jak młody go atakował to odruchowo zasłaniał przed nim te piwa LOL. Rasowy uzależniony alkon zawsze ma taki odruch: ratować roztwór C2H5OH własnym ciałem. Ha tfu na takich śmieci.



ty jesteś jebnięty xd
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-07-10, 0:05
ZamiastLiściKomuniści napisał/a:

@: Ale to tobie putler płaci za antypolskie posty, poza tym typie ja nie zbieram kopiejek jak ty. Lepiej opowiadaj ruski trollu kiedy w okopie podłączyli ci internet i kiedy planujecie kolejne ludobójstwo?



Ty kurwa obesrołku jebany, abstrahując ćwoku od twojego nędznego nicka- ty frajerzyno komunę to w tv widziałeś, pizdo w rurkach. To po pierwsze primo. Po drugie, wstać jak do mnie piszesz, kutasiarzu, bo mam syna w twoim wieku, głupku. To po drugie.
W po trzecie, pierdoląc teraz o ukraincach tutaj te swoje jebane farmazony grasz z putilerem w jesnej drużynie, pizdo, i nawet o rym bie wiesz, bo twój mózg ogarnia jedynie tyle, ile powie ci bosak i dziki trener, smiszny pizdusiu. I skończyłem dialog z tobą, kupo gówna. Na marginesie, zarabiam całkiem nieźle i nie muszę być sprzedajnym ćwokiem jak ty.
Zgłoś
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-07-10, 0:52 1
@Will70: hahaha jaki ty kurwa jesteś słaby, dupa zapiekła? DOBRZEEEE. Po wypowiedzi widać żeś komuch jakich mało, z Urbanem w ślinę byś poszedł i to z radością. Podwójnie zabolało, zapewne dlatego że rodzinka to ubecy i byli ZOMO-wcy. Twój synalek musi być dumny ze starego który biega w koszulkach PROSTYTUCJA za agentem bolkiem. Jesteś klaunem, tacy jak ty chodzą kanałami bo wszyscy ich biją, cwany jesteś tylko we wiadomościach ale to domena wyborców tuska. Pewnie żal ci komuchu dupę ściska że tusk zaraz po wyborach zdążył was, swoich wyborców, wyruchać bez mydła. Nie zapomnij się dużo uśmiechać. Nienawiści do banderowców, ruskich i niemców uczyli w szkołach w III RP, gdybyś takową skończył to byś wiedział dlaczego. Ale ciebie dziadygo historii nie uczyli, uczyli że trzeba kochać cały blok wschodni i związek radziecki. Zmieniasz poglądy, jesteś niewyedukowaną marionetką która kocha ukraińców bo to teraz modne i lewackie media mówią że trzeba Przeżył komunę i dalej jest lewakiem, zdajesz sobie sprawę że to świadczy że masz wybitnie niskie IQ, ale do milicji takich jak ty brali Dlaczego pierdzielu nie pojechałeś ze swoim bękartem na front? Co? Przepiórcze wydmuszki nie pozwalają? Może dlatego ze zdajesz sobie sprawę że jesteś na jednego strzała i przydałbyś się tylko jako kompost? PS mogłeś nie przyznawać się że oglądasz jakiegoś dzikiego geja, tylko gorzej o tobie świadczy. W moich oczach stoisz niżej niż murzyn. HATFU w ten głupi, lewacki ryj!!!
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-07-10, 1:21
ZamiastLiściKomuniści napisał/a:

@: hahaha jaki ty kurwa jesteś słaby, dupa zapiekła? DOBRZEEEE. Po wypowiedzi widać żeś komuch jakich mało, z Urbanem w ślinę byś poszedł i to z radością. Podwójnie zabolało, zapewne dlatego że rodzinka to ubecy i byli ZOMO-wcy. Twój synalek musi być dumny ze starego który biega w koszulkach PROSTYTUCJA za agentem bolkiem. Jesteś klaunem, tacy jak ty chodzą kanałami bo wszyscy ich biją, cwany jesteś tylko we wiadomościach ale to domena wyborców tuska. Pewnie żal ci komuchu dupę ściska że tusk zaraz po wyborach zdążył was, swoich wyborców, wyruchać bez mydła. Nie zapomnij się dużo uśmiechać. Nienawiści do banderowców, ruskich i niemców uczyli w szkołach w III RP, gdybyś takową skończył to byś wiedział dlaczego. Ale ciebie dziadygo historii nie uczyli, uczyli że trzeba kochać cały blok wschodni i związek radziecki. Zmieniasz poglądy, jesteś niewyedukowaną marionetką która kocha ukraińców bo to teraz modne i lewackie media mówią że trzeba Przeżył komunę i dalej jest lewakiem, zdajesz sobie sprawę że to świadczy że masz wybitnie niskie IQ, ale do milicji takich jak ty brali Dlaczego pierdzielu nie pojechałeś ze swoim bękartem na front? Co? Przepiórcze wydmuszki nie pozwalają? Może dlatego ze zdajesz sobie sprawę że jesteś na jednego strzała i przydałbyś się tylko jako kompost? PS mogłeś nie przyznawać się że oglądasz jakiegoś dzikiego geja, tylko gorzej o tobie świadczy. W moich oczach stoisz niżej niż murzyn. HATFU w ten głupi, lewacki ryj!!!



Te, śmieciu, jak jesteś taki kozak w necie, to daj namiar gdzie ten twój zapluty ryj można obić. Chętnie wpadnę. 😆
Zgłoś
Avatar
xv89 2024-07-10, 1:40
Will70 napisał/a:

Te, śmieciu, jak jesteś taki kozak w necie, to daj namiar gdzie ten twój zapluty ryj można obić. Chętnie wpadnę. 😆



Jak coś to mogę sekundować.
Zgłoś
Avatar
ZamiastLiściKomuniści 2024-07-10, 1:55
@Will70: Impotencie, byś sobie tylko krzywdę zrobił. Takich jak ty to kładłem spać już jako nastolatek. Wykorzystaj te resztki energii jakie ci zostały i prosto na front. Bracia ukraińcy będą szczęśliwi i wdzięczni za każdą okazaną pomoc. Dlaczego tacy jak ty którzy sieją ferment, nawołują wszystkich do pomocy, często kosztem innych Polaków, sami jej nie udzielają? Jedyną i realną pomocą, która coś może zmienić obsrajmajtku, jest wyjazd na front jako poborowy. Im tylko ludzi brakuje, bo sprzęt dostają na bieżąco. Sam doskonale o tym wiesz. Ale oczywiście że tego nie zrobisz, lewacy słyną ze swoich frazesów i górnolotnych przemów, na tym się kończy. Nie jesteś człowiekiem czynu, lubisz wysługiwać się innymi, no ale możesz jeszcze się zrehabilitować i dać przykład innym KODziarzą. Pakuj manele, nie zapomnij pałki milicyjnej i kieruj się na front. Odezwij się jak wojna się zakończy.
Zgłoś
Avatar
Will70 2024-07-10, 2:09
ZamiastLiściKomuniści napisał/a:

@: Impotencie, byś sobie tylko krzywdę zrobił. Takich jak ty to kładłem spać już jako nastolatek. Wykorzystaj te resztki energii jakie ci zostały i prosto na front. Bracia ukraińcy będą szczęśliwi i wdzięczni za każdą okazaną pomoc. Dlaczego tacy jak ty którzy sieją ferment, nawołują wszystkich do pomocy, często kosztem innych Polaków, sami jej nie udzielają? Jedyną i realną pomocą, która coś może zmienić obsrajmajtku, jest wyjazd na front jako poborowy. Im tylko ludzi brakuje, bo sprzęt dostają na bieżąco. Sam doskonale o tym wiesz. Ale oczywiście że tego nie zrobisz, lewacy słyną ze swoich frazesów i górnolotnych przemów, na tym się kończy. Nie jesteś człowiekiem czynu, lubisz wysługiwać się innymi, no ale możesz jeszcze się zrehabilitować i dać przykład innym KODziarzą. Pakuj manele, nie zapomnij pałki milicyjnej i kieruj się na front. Odezwij się jak wojna się zakończy.



Obsrales zbroję tyfusie? 😆😁🤣 Słusznie. Masz instynkt jeszcze, jak każdy szczur. Jako nastolatek kładłeś ich spać, ale chyba ssając im kutasa, pedale.
Zgłoś
Avatar
robert59 2024-07-10, 8:56
Mam nadzieję, że ten pan ma synów którzy z chęcią by sobie porozmawiali z tym ch....... a potem do dołu z wapnem!!!!!
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie