18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:54
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:55
Avatar
777 2011-04-13, 22:40 2
ma chociaż ubaw jak byś przez wieczność siedział sam...
Zgłoś
Avatar
shavo 2011-04-13, 23:01 90
Pierdolenie, większość z tego to nie gadanie samego boga a klechów i tępych katoli (nie mylić z normalnymi Katolikami). Są też na tym świecie normalni wierzący ludzie i chuj wam do tego, że logiczne myślenie zaprzecza ich wierze, właśnie na tym to polega bo to WIARA a nie WIEDZA. Sam jestem ateistą ale wkurwia mnie po prostu ta nagonka na katolików bo mam pełno wierzących znajomych i nie są debilami, po prostu wierzą bo czują taką potrzebę a tobie chuj do tego, nie podoba się to się zamknij w wysokiej wierzy i zdychaj a nie pierdolisz głupoty w necie i zamieszczasz tępe obrazki obrażające ludzi, którzy mają swoje poglądy a potem takim jak ja jest wstyd się przyznać do ateizmu bo ludzie myślą, że ateista=brak tolerancji. Przez takich kutasów jak ty.
Zgłoś
Avatar
A................s 2011-04-13, 23:02 10
"Po co było najpierw karać wszystkich śmiercią, by potem poświęcać własnego syna, żeby wszystko było znów jak na początku? I to przy założeniu, że jest się wszechmocnym?" - Metro 2033
Zgłoś
Avatar
kamil66 2011-04-13, 23:03 2
Ktoś, kto to pisał, mógłby się nieco zapoznać dokładnie z realiami...
Zgłoś
Avatar
rude_rudy 2011-04-13, 23:08 3
zostaw boga on jest super!!!
Zgłoś
Avatar
szwarcekruper 2011-04-13, 23:11 7
Autor nie ma pojęcia o religii i wyskakuje z takimi pytaniami. Bóg dał człowiekowi wolną wolę, więc to że ktoś zostaje pedałem czy jakimś jebanym dyktatorem to jest jego decyzja, a nie wola Boga. To jest dar od Boga że możesz decydować o sobie, a jak to wykorzystasz to Twoja sprawa. A krucjaty? To sprawka średniowiecznego kościoła, a nie Boga, a to jest spora różnica.
Zgłoś
Avatar
Colossus 2011-04-13, 23:12
kamil66 napisał/a:

Ktoś, kto to pisał, mógłby się nieco zapoznać dokładnie z realiami...



To nie realia, to religia
Zgłoś
Avatar
mks 2011-04-13, 23:17 4
shavo napisał/a:

(nie mylić z normalnymi Katolikami).


Ciekawe czy czlowieka wierzacego w krasnoludki tez bys nazwal normalnym. (nie bylby debilem, po prostu wierzylby bo czul by taką potrzebę)
Zgłoś
Avatar
Barak 2011-04-13, 23:47
@shavo: dobrze gadasz, browar dla Ciebie. Oby wiecej ludzi z takimi pogladami
Zgłoś
Avatar
venomizzy 2011-04-13, 23:55 1
krucjaty dzielem boga ? grubo masz najebane
Zgłoś
Avatar
r................0 2011-04-14, 0:13 1
Kościół to mafia dlatego nie uznali ewangeli św Tomasza znalezionej 1945 roku, co za głupoty, wierzycie w to co mówią w tv. Musicie zrozumieć, że Kościół to instytucja nigdzie w nim nie znajdziecie słów z ewangeli św. Tomasza ponieważ potępia ona Kościół jako instytucję i można z niej się dowiedzieć że człowiek między Bogiem a sobą nie potrzebuje pośredników - Rzekł Jezus: "Gdy wasi przywódcy powiedzą wam: "to królestwo jest w niebie, wtedy ptaki niebieskie będą pierwsze przed wami". Gdy powiedzą wam, że ono jest w morzu, wtedy ryby będą pierwsze przed wami. Ale królestwo jest tym, co jest w was i tym, co jest poza wami. Skoro poznacie samych siebie, wtedy będziecie poznani i będziecie wiedzieć, że jesteście synami Ojca żywego. Jeśli zaś nie poznacie siebie, wtedy istniejecie w nędzy i sami jesteście nędzą".
77 Rzekł Jezus: "Ja jestem światłością, która jest ponad wszystkimi. Ja jestem Pełnią, Pełnia wyszła ze mnie, Pełnia doszła do mnie. Rozłupcie drzewo, ja tam jestem. Podnieście kamień, a znajdziecie mnie tam". [5]
Zgłoś
Avatar
Miranda 2011-04-14, 1:09
mks napisał/a:


Ciekawe czy czlowieka wierzacego w krasnoludki tez bys nazwal normalnym. (nie bylby debilem, po prostu wierzylby bo czul by taką potrzebę)



Z dupy ten komentarz :/ Nie chodzi o to, w co kto wierzy, ale jak się zachowuje, zasłaniając się przy tym wiarą.

To, że ktoś wierzy w krasnoludki, niewidzialnego wielkiego brata, czy konia na wrotkach Abudina to jego sprawa. Przedmiot wiary nie czyni z nikogo debila. Debilem jest się wtedy, kiedy robi się coś zupełnie odwrotnego, niźli ci twoja wiara nakazuje.

A post też jest z dupy. Jeśli to sam autor go wymyślił, to niech lepiej wróci do podstawówki na pogadanki o religii.
Zgłoś
Avatar
shadyville 2011-04-14, 1:44 1
@ Colossus
Z realiami religii. Autor tego wątpliwej wartości tekstu nie wziął pod uwagę tego w co Katolicy wierzą. Nie wziął na ten przykład pod uwagę tego, że oprócz Boga jest jeszcze Diablo a człowiek jest niedoskonały, ale posiada wolną wolę i ma sam decydować o swoim życiu za które zostanie potem nagrodzony lub ukarany. I nie chodzi tu tylko o katolików, ale również islam, buddyzm, żydzizm czy hinduizm... Każda religia mówi dokładnie to samo, nie biorąc pod uwagę czy wierzą w Boga, Allaha, Jahwe czy Wisznu. Wszystkie mówią o tym, żebyś nie kradł, nie zabijał itd...
Zgłoś
Avatar
N................r 2011-04-14, 8:24
Bóg - to dopiero sadysta...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie