18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
ahh te dzieci
j0k3 • 2012-07-17, 4:51
- Mamunia, jeśli się całuję z chłopcem w usta, to mogę zajść w ciążę? - pyta dziewczę z ostatniej klasy podstawówki.
- Nie - uśmiecha się matka.
- A gdy z języczkiem?
- Nie - odpowiada lekko zaniepokojona.
- A gdy obciągnę mu laskę?
- Nie, nie zajdziesz - mówi matka w szoku.
- A od seksu analnego?
- CÓRUŚ, TEGO WAS UCZĄ W SZKOLE?! - pyta matka w amoku.
- Nie, nie denerwuj się mamuniu. Staram się po prostu zorientować kto będzie ojcem.
Zgłoś
Avatar
mlecz1323 2012-07-17, 5:07 12
Jaki śliczny kawał
Zgłoś
Avatar
pakicito 2012-07-17, 10:22 2
@up
będzie śliczny bobas
Zgłoś
Avatar
BarteQk 2012-07-17, 11:53
było "licealne ciąże" , patrząc na to co sie dzieje niedługo pojawi się "Gimbusy w ciąży"
Sad but true.
Zgłoś
Avatar
0statniSprawiedliwy 2012-07-17, 12:35 4
@up
Toć przecież już tak jest. Nie wiem gdzie Ty żyjesz
Zgłoś
Avatar
H................g 2012-07-17, 16:12 1
Kurwa, mimo, że kawał śmieszny, to jednak przeraża mnie to co teraz się dzieje. Gimbusiarnia się rucha na lewo i prawo, laski ubierają się jak kurwy(Mowa nadal o gimbusiarni) W jaką stronę ten jebany chory świat podąża ja się pytam ;/
Zgłoś
Avatar
S.O.A.D. 2012-07-17, 17:49 1
@up

społeczeństwo idiocieje przez telewizję, jakieś jebane wymysły mody i inne gówno. poza tym, uważam, że za łatwo jest w życiu. jakby trzeba było dupę spiąć, bo np.: maturka byłaby zaliczana od 50%, to idę ślepo w zakład, że ludzie byliby bardziej wykształceni. może mieliby nawet jakieś życiowe ambicje, inne od najebania się w weekend.
Zgłoś
Avatar
sard 2012-07-17, 20:04
przez chwilę się uśmiałem... a potem chwila zastanowienia... to jest zbyt realne i odrobinę dowcipne (jednak zapłodnienie było)
Zgłoś