18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wielki Ajatollah: "Można porywać, gwałcić chrześcijanki, brać za żony, nawet jeśli są zamężne"
Oto ten dżentelmen:


Wielki ajatollah szyicki pochodzący z Iraku, który związany jest z pewnymi grupami rebeliantów walczących w Syrii, Ahmad Al-Bghdadi Al-Hassani stwierdził, że uzasadnione jest porywanie chrześcijanek przez muzułmanów oraz ich gwałcenie.
Duchowny muzułmański uznał, że ze względu na to, iż Chrześcijanie są bałwochwalcami, to zgodnie z islamskim prawem kobiety chrześcijanki mogą być przez nich porywane i gwałcone.

Wielki ajatollah wcześniej już uzasadniał w egipskiej telewizji swoje wywody, zarzucając chrześcijanom, że są nie tyko bałwochwalcami, ale także „przyjaciółmi syjonistów”. Wezwał ich do przechodzenia na islam. Zadeklarował, że jeśli się nie dostosują do islamskich wymagań, muszą być gotowi na śmierć. Dodał, że chrześcijanki mogą być porywane przez muzułmanów również jako kandydatki na żony, nawet jeśli są już zamężne.
Ajatollah, który pochodzi z Nadżafu w Iraku - jednego ze świętych miast szyickiego odłamu islamu – przebywa obecnie w Syrii.

Szariat obowiązuje wszystkich muzułmanów, jest to orzeczenie, że religia jest ich prawem. Słowo Ajatollaha jest dla nich prawem[na danym terenie]. Oni o tym sobie spokojnie dyskutują w telewizji, czy wolno gwałcić i porywać chrześcijanki, czy nie, a u nas w Europie niepoprawne jest mówienie o tym, czy powinniśmy jakoś zaostrzyć prawo imigracyjne. A to są słowa Wielkiego Ajatollaha, czyli mułły - który jest najwyższym przywódcą szyickim. Nie tak dawno twierdził, że chrześcijaństwo i ateizm nie będzie tolerowane na świecie, a ludzie albo przejdą na islam, albo będą umierać. Koran ma prawie 200 wersetów o jihadzie, w którym nakazuje zabijanie niewiernych, gwałcenie ich kobiet, by nasienie muzułmańskie rozprzestrzeniało się na świecie. Dla muzułmanów Koran = prawo.

Jeśli temat faktycznie jest sucharem, niech zgnije w poczekalni
Zgłoś
Avatar
Naziolek 2013-01-02, 23:47 2
@ellsworth, wyobraź sobie, że przeczytałem przekład koranu, TAK BYŁEM CIEKAW, kumasz? I wiesz co, księga wydana z jakimiś broszurami ministerstwa kultury, mnóstwo materiałów dodatkowych w tym BARDZO WAŻNYCH, czytając poszczególne fragmenty, nie interpretuj słów, zapytaj swojego przywódcy duchowego. A w Koranie jak byk, zabijać niewiernych, przejmować ich ziemie i kobiety. Kobieta służy mężczyźnie, nie ma praw jak mężczyzna, bo została dla niego stworzona, islam jest jedyną prawdziwą religią. Wylewa się z niej przemoc i pedofilia, gdzie prorok sobie chodził i gadał z ludźmi na koniec nauczania jebał ich żony i palił wioski bo [cytat dosłowny] źle przyjęli proroka. Weź kurwa idź w chuj z muzułmanami, jesteś pewnie jakimś kolorowym pedałem, owiniętym w szaliczki. Gówno wiesz o islamie i koranie, a w imię chuj wie czego pewnie byś zdradził interes narodu.
Zgłoś
Avatar
morbik 2013-01-03, 0:05 4
Brudasy aż się proszą zęby im zafundować holokaust...
Zgłoś
Avatar
Darksaider 2013-01-03, 2:05
Smutne to, że na człowieka podnieść chce rękę człowiek... kurwa co ja piszę toż to gorsze od zwierzęcia jest a i ni to smutne acz chwalebne, gnidę co się wiję niczym żmija u stóp postępu, obcasem do podłoża docisnąć i patrzeć jak trzewia pod wpływem naporu wypływają. Zaprawdę powiadam wam czasy nadchodzą liche, w godzinę pustoty intelektualnej i pseudo-poprawności politycznej zawżdy odwagę naszych ojców czas w sobie odnaleźć. Do broni rodacy! Pochwyćmy bagnety! Niechaj to co zachodnia wpuściła swołocz, po raz kolejny naszą bohaterską krwią zostanie wygnane! Jesteśmy narodem wybranym, historia nasza pełna jest cierpienia, gdy wszyscy tracili głowę MY zawsze wystawialiśmy pierś waleczną i niczym zapora ze stali wroga zatrzymywaliśmy. Niech krew popłynie gęsta z islamskiej rany, niech upadnie bestia a na jej zwłokach niech wyrośnie brama do lepszej przyszłości!
Zgłoś
Avatar
rahuza 2013-01-03, 2:12
Nie zapominajcie że to słowa przywódcy duchowego Szyitów którzy stanowią może 10% Islamu , większość to Sunnici, czyli ci bardziej normalni. Nie zrozumcie mnie źle jebać brudasów ale wole dać im spokój pod warunkiem że zostaną na swojej ziemi albo będą szanować nasze tradycje i obyczaje.
Zgłoś
Avatar
blazejudo 2013-01-03, 2:39
Rzehooj napisał/a:

Hmmmm... chyba mnie przekonał...
Bo kto by nie chciał porywać i gwałcić kobiety bez żadnych kar



Np. ja Ty pierdolona pizdo. Gwałcicieli powinni mordować ,tak jak ciapatych.
Zgłoś
Avatar
MaestroRCS 2013-01-03, 10:43
Śmieszne jest to, że na Islam naprawde mało osób przechodzi samych z siebie. Albo są to pojebani, zagubieni i szukający odmiany ludzie, ktorym wyprano mózgi, albo nie mniej pokurwione Europejki, co to dla opalonego, egzotycznego czułego wzdychulca wyjadą do Iranu czy chuj wie gdzie, a potem płaczą że mąż sie zmienił i traktuje ją jak szmate. Nawet zamknięcie granic pomoże tylko na chwilę, bo bez deportacji z powrotem do ich "raju" (no wszak islam to tak doskonała religia, że w ich krajach musi być raj, nie?... ) rozmnożą się jak króliki, w przyroście geometrycznym :/

Europa obudzi się jak sie zaczną naprawde prawdziwe zamieszki, i próby zakazów, np. alkoholu. Wtedy młodzi Niemcy, Anglicy czy Belgowie wyjdą na ulicę i w dupie będą mieli apele polityków o zachowanie spokoju- taką mam przynajmniej nadzieje...
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-01-03, 11:36
Ale pojebane brudasy, zaczynam rozumieć Andreasa.
Zgłoś
Avatar
kachimas 2013-01-03, 12:20
Wypierdolić to z Europy w hooj, akbarów jebanych alatollahów mahometów.
Zgłoś
Avatar
wasiuu 2013-01-03, 13:04 3
Bywam regularnie w różnych rejonach UK i często zagaduję wyspiarzy o ich stosunek do tej pierdolonej stonki. Na moje rasistowskie żarty najczęściej odpowiadają entuzjazmem i zaczynają wylewać żale, jaka to chujnia się zrobiła w sąsiedztwie na przestrzeni ostatnich kilku lat. Malutki odsetek białych reaguje zniesmaczeniem. To pewnie te pizdeczki od szalików i gotowania na parze. Od kilku kolesi słyszałem takie nadzieje, ze pewnego dnia to wszystko pierdolnie i angielscy faszyści oraz nacjonaliści zaczną robić z tym barachłem porządek. Jeden koleś pozytywnie mnie zaskoczył i powiedział mniej więcej tak: "Mam nadzieję, że Polacy się do tego przyłączą, aby ocalić swoją nową ojczyznę i ponownie uratują nam dupy, jak w czasie Bitwy o Anglię" Mówcie co chcecie, ale oni już się przekonali, że lepsza cała ulica regularnie imprezujących i podpitych Polaków, niż jedna rodzina tych syfiarzy.
Zgłoś
Avatar
Bezem 2013-01-03, 13:57
rahuza napisał/a:

Nie zrozumcie mnie źle jebać brudasów



Rozjebałeś mnie
Zgłoś
Avatar
Thanatophiliac 2013-01-03, 14:23 1
saganov napisał/a:

W krajach europejskich powinno byc troszke zmienione prawo odnosnie brudasow. Np. pobicie brudasa - mandat 10 euro, Zabicie - mandat 30 euro


Chyba kurwa dopłata
Zgłoś
Avatar
Eliot Imperio 2013-01-03, 15:32 2
W mieście gdzie ja mieszkam w UK jest mnóstwo pakoli. Nikt ich nie lubi, bo są pazerni na kase. Kiedyś koleś, u którego wynajmuje pokój powiedział do dziewczyny (bardzo ładnej zresztą) żeby zamknęła ryj bo kobiety nie mają prawa głosu. Miał pecha, bo byl przy tym jej facet no i brudas wyłapał na ryj. Wiecie co się działo później? Pod domem nagle zjawiło się 20 pakoli. Bo nie docierało do brudasów, że to, że w ich religii można traktować kobiete jak ścierwo nie oznacza że mogą tak sobie mówić do każdej z nich. Są pazerni na kase, im ich więcej tym czują sie mocniejsi. Kiedyś czekałem na ulicy gdzie mieszkają sami pakole praktycznie żeby brudasowi dać kase za rent, to po 20 minutach w każdym oknie paliło sie światło i co chwila ktoś wystawiał łeb przez drzwi. I z jednego jestem dumny- wiedzą skurwysyny, że z Polakiem się nie zadziera bo my nie angole że się pierdolimy w tańcu. Anglicy mają ich dość, ale sami dali im azyl, bo czuli się źle, że kiedyś ich najechali więc teraz pozwolili im tutaj żyć. Siedzą kurwy na benefitach i taksami tylko jeżdżą. Ale białych kobiet, przynajmniej w tym mieście gdzie ja mieszkam, już nie dotykają. Kiedyś dwóch pakoli było bardzo nachalnych w stosunku do jednej kobiety, brytyjki z krwi i kości. No i mimo że tam w klubach roi się od ochroniarzy, żaden nic nie zrobił jak dostawali wpierdol za dotykanie białej kobiety. Skoro my, biali ludzie nawet nie możemy spojrzeć na brudaskową babe, to dlaczego oni mają mieć prawo do patrzenia na białe? Chociaż wiadomo ,że są kurwy pazerne na pieniądze i lecą na murzynów i brudasów, ale nie mają one dobrego i spokojnego życia : D
Zgłoś
Avatar
raistpol 2013-01-03, 20:08
a co na to Alladeen?
Zgłoś
Avatar
Kamm 2013-01-03, 20:31
Uważają się za chuj wie kogo. Zalewają cywilizowane kraje swoją chujową religią, która jest przepełniona nienawiścią. Do piachu z nimi.
Zgłoś
Avatar
Sheril 2013-01-03, 21:08
Problem w tym, że jak za 50 lat powiesz o sraniu na Islam, to w ciągu kilku godzin pod twoim domem zgromadzi się zgrabne stadko ok. 200-300 panów z brodami i w białych prześcieradłach, którzy wyciągną cię z domu i z okrzykiem "Allah Akbar" zatłuką na śmierć. U nas potrwa to może trochę dłużej ale w ciągu następnych 50 lat na zachodzie jest to realne.

Zdelegalizować wszystkie religie, bez wyjatków i po problemie
Zgłoś