18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Wielki Ajatollah: "Można porywać, gwałcić chrześcijanki, brać za żony, nawet jeśli są zamężne"
Oto ten dżentelmen:


Wielki ajatollah szyicki pochodzący z Iraku, który związany jest z pewnymi grupami rebeliantów walczących w Syrii, Ahmad Al-Bghdadi Al-Hassani stwierdził, że uzasadnione jest porywanie chrześcijanek przez muzułmanów oraz ich gwałcenie.
Duchowny muzułmański uznał, że ze względu na to, iż Chrześcijanie są bałwochwalcami, to zgodnie z islamskim prawem kobiety chrześcijanki mogą być przez nich porywane i gwałcone.

Wielki ajatollah wcześniej już uzasadniał w egipskiej telewizji swoje wywody, zarzucając chrześcijanom, że są nie tyko bałwochwalcami, ale także „przyjaciółmi syjonistów”. Wezwał ich do przechodzenia na islam. Zadeklarował, że jeśli się nie dostosują do islamskich wymagań, muszą być gotowi na śmierć. Dodał, że chrześcijanki mogą być porywane przez muzułmanów również jako kandydatki na żony, nawet jeśli są już zamężne.
Ajatollah, który pochodzi z Nadżafu w Iraku - jednego ze świętych miast szyickiego odłamu islamu – przebywa obecnie w Syrii.

Szariat obowiązuje wszystkich muzułmanów, jest to orzeczenie, że religia jest ich prawem. Słowo Ajatollaha jest dla nich prawem[na danym terenie]. Oni o tym sobie spokojnie dyskutują w telewizji, czy wolno gwałcić i porywać chrześcijanki, czy nie, a u nas w Europie niepoprawne jest mówienie o tym, czy powinniśmy jakoś zaostrzyć prawo imigracyjne. A to są słowa Wielkiego Ajatollaha, czyli mułły - który jest najwyższym przywódcą szyickim. Nie tak dawno twierdził, że chrześcijaństwo i ateizm nie będzie tolerowane na świecie, a ludzie albo przejdą na islam, albo będą umierać. Koran ma prawie 200 wersetów o jihadzie, w którym nakazuje zabijanie niewiernych, gwałcenie ich kobiet, by nasienie muzułmańskie rozprzestrzeniało się na świecie. Dla muzułmanów Koran = prawo.

Jeśli temat faktycznie jest sucharem, niech zgnije w poczekalni
Zgłoś
Avatar
FrasQs 2013-01-02, 19:55 159
Powiem krótko,Dobry brudas to martwy brudas.
Zgłoś
Avatar
osiek92 2013-01-02, 19:56 1
ciągłe ciśnięcie to na chrześcijan to na muzułmanów,
wszyscy wiedzą, że Ci drudzy to idioci, nie zniżajmy się do ich poziomu...

w razie czego to nie planowałem samobójstwa
Zgłoś
Avatar
Naziolek 2013-01-02, 20:00 47
Ja też nie uważam, że powinniśmy się zniżać do ich poziomu. Zamknąć granicę i wysyłać im życzenia na święta, a raz do roku spuszczać bombę atomową na mekkę. Warto jednak zrozumieć, że obecnie mamy otwarte granice dla muzułmanów, poprzez Schengen. Kiedy do Francji i Hiszpanii codziennie przypływają setki statków z imigrantami, oni muszą ich przyjąć, bo ci twierdzą, że w swoich krajach mają "wyrok śmierci", co jest luką prawną w Europie. Zaraz potem mają obywatelstwo i paszport UE i mogą sobie [jak będą chcieli] przyjechać do Polski. Wtedy przyjmą ich nasi kolorowi, antify i inne śmiecie. Będą nas nauczać o kulturze i demokracji oraz uwaga o TOLERANCJI, przy okazji wywożąc białe kobiety do egiptu, syrii i innych ciapakistanów na zbiorowe gwałty etc. Obecnie we Francji ginie rocznie kilka tysięcy młodych kobiet [widzieliście ten proceder w filmie Taken]. Odkąd muzułmanie wydali białym ludziom wojnę, każdy, kto broni muzułmanów jest zdrajcą rasy. Nie jest żadnym ONR'owcem czy fanatykiem, ale nie chcę sobie kiedyś pluć w brodę, że siedziałem bezczynnie jak wszyscy, słuchając słodkich pierdów w telewizji o gotowaniu na parze. Kiedy Francja, Niemcy, Holandia i Belgia upadną, islamiści będą szli dalej. To będzie czas próby, czy pogodzimy się z Rosjanami i wydamy im wojnę czy umrzemy. To się stanie za kilkanaście lat, ale stanie się. Albo dobra, jestem fanatykiem, kocham białych ludzi, uważam ich za założycieli i budowniczych wszelkiego postępu człowieka na świecie. Kiedy biała rasa zniknie, świat opanuje taki chaos, że bardzo szybko powróci on do epoki kamienia łupanego, nie dlatego, że zabraknie pana w tym zoo. Murzyni, ciapaci i inni podbiją w końcu azjatów i okaże się, że nagle sami nie umieją nic budować, konserwować i programować. Skończy się telewizja, internet, a nawet budowanie dróg i wieżowców...kurwa przecież dla ciapatych budują wszystko firmy zachodnie, WSZYSTKO.
Zgłoś
Avatar
nikos 2013-01-02, 20:01 2
parę linków do źródeł

monctonnews.net/grand-ayatollah-of-syria-ahmad-al-baghdadi-al-hassani-...
jihadwatch.org/2012/12/myjihad-in-iraq-shiite-ayatollah-issue-fatwa-ag...
frontpagemag.com/2012/dgreenfield/grand-ayatollah-declares-all-christi...

przy ostatnim linku jest filmik wiec jak ktoś zna język to sobie może posłuchać wywodów

ps. właśnie szukałem i ktoś wywalił ten temat ;/
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-01-02, 20:03 54
Zostanę pewnie zaraz zlinczowany za to co napiszę ale chuj. Moim zdaniem powinien się znaleźć Hitler XXI wieku , łapać brudasów , zamykać w obozach , gazować i spalać , w to powinna się włączyć cała Europa , Ameryka i każdy inny kraj niemuzułmański. Chuj z tym że Amerykańce wpadają do nich z misjami pokojowymi żeby ciupać ropę , nie lubię Hamburgerasów i nie wierzę w całe ataki na WTC ale widzę jak wygląda sprawa z ciapatymi w Europie. W Niemczech i Austrii nie idzie normalnie żyć , albo jesteś bogaty i mieszkasz w bogatej dzielnicy , twoje dzieci chodzą do prywatnych szkół albo łażą z brudasami do szkoły i są dyskryminowani na każdym kroku a nauczyciele nie mają nic do powiedzenia bo dziecko opluje , da w ryja , kopnie nauczyciela a jeżeli ten będzie chciał poskarżyć jego starym to jedyne co usłyszy od starych to to że jest jebaną chrześcijańską dziwką. Nie uważam się za Katolika ale wolę jednak fanatyczne moher komando na ulicach niż brudnych islamskich cweli. Dziękuje.
Zgłoś
Avatar
1................0 2013-01-02, 20:05 29
Mozemy mowic, ze nasz kraj schodzi na psy itp itd. Jestem swiecie przekonany, ze bedziemy ostatnim bastionem w Europie wraz z Rosja, wolnym od tych brudnych popierdolencow. Korea Polnocna i inne totalitarne panstwa na globie nie sa tak niebezpieczne dla swiata jak te allahozjeby. Jebancy nie boja sie smierci bo uwazaja, ze pojda do nieba. Mam nadzieje, ze taki skurwysyn dostanie sie na dno piekla i bedziemy dymany cala wiecznosc przez stado niewyzytych murzynskich kutasow. Niestety nikt nie zaostrzy prawa imigracyjnego bo zaraz odezwa sie wszystkie organizacje na rzecz czlowieka. Czyli jak taki pojeb gwalci kobiety i zabija "niewiernych" to jest ok? Nazywa sie to wspaniala kultura? Kulturalnie to moga jedynie wypierdalac. Dziekuje dobranoc.
Zgłoś
Avatar
saganov 2013-01-02, 20:14 43
W krajach europejskich powinno byc troszke zmienione prawo odnosnie brudasow. Np. pobicie brudasa - mandat 10 euro, Zabicie - mandat 30 euro
Zgłoś
Avatar
seaven 2013-01-02, 20:19 22
Jestem ateistą, jedyne w co wierze to w samego siebie.
Toleruje wszystkie religie z wyjątkiem Islamu.
Dlaczego? Bo jeśli komuś daje siłe czy nadzieje Bóg jego wiary to okey , spoko. Wierz w co chcesz byle byś nie krzywdził innych.
Ale Islam? Wiara bez myślnych debili , którzy są najbardziej debilną wiarą na świecie.
Krzywda innych w imię czego? Raju? Bo ktoś nie chce ? A oni poruchają ?
Przykładem przeciwieństwa tej chorej wiary są chrześcijanie .
Wierzą bo chcą bo może potrzebują tego. Ale nie zabijają dla wiary, wręcz przeciwnie ... Nie czyń bliźniemu tego co tobie nie miłe.
Zgłoś
Avatar
Yggdrasil 2013-01-02, 20:28 11
Przydałby się Vlad Tepes co by ponabijał tych skurwysynów na pale i by sie skończyło...
Zgłoś
Avatar
job_twaju_mać 2013-01-02, 20:37 20
Yggdrasil napisał/a:

Przydałby się Vlad Tepes co by ponabijał tych skurwysynów na pale i by sie skończyło...



I Jan III Sobieski
Zgłoś
Avatar
LuxOFF 2013-01-02, 20:59 1
Islam wspaniała religia pokoju, która jest coraz bardziej popularna.
Zgłoś
Avatar
Riva 2013-01-02, 21:04
Mogliby mnie nawet i zabić, ale nigdy z własnej nieprzymuszonej woli nie przeszłabym na ta chorą religie islamu
Zgłoś
Avatar
bober4 2013-01-02, 21:05 5
Na tych brudasów powinno sie spuszczac co jakis czas bombę atomową, żeby upewniać się że się nie rozmnożą.
Zgłoś
Avatar
Bezem 2013-01-02, 21:06 6
Powinien nadejść taki skurwysyn nad skurwysyny zjednoczyć na ten jeden raz Europę i zrobić z tych ciapatych ciot poligon atomowy. Stop pierdoleniu się z podludźmi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie