18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Akcja Lusterko :)
Rysiek86 • 2015-04-02, 13:39
Motocykliści mszczą się na lusterkach samochodowych

A potem narzekają że nie patrzysz w lusterka
Wymagają metr miejsca przy wyprzedzaniu a jak jest korek to chuj z tym metrem
Zgłoś
Avatar
McMenel 2015-04-02, 13:42 144
A później się dziwią jak nazywam motocyklistów hołotą... Wg tych debili kierowcy samochodów muszą zawsze się ślepić w lusterko bo to co z przodu się dzieje to nie ma znaczenia. Pierdolona zaraza motocyklowa.
Zgłoś
Avatar
ph5i5 2015-04-02, 13:48 38
Jebane bydło.
Zgłoś
Avatar
~CanesPL 2015-04-02, 14:01 20
Kierowca z 0:39 powinien zmielić gnoja razem z jego ryczącym jeździdełkiem.
Zgłoś
Avatar
G................C 2015-04-02, 14:05 7
Zapraszam motokurwistów do komentowania
Zgłoś
Avatar
Bronexx 2015-04-02, 14:06 11
Odstęp przy wyprzedzaniu "... jest określony tylko w przypadku wyprzedzania kolumny pieszych i pojazdu jednośladowego. Zatem w razie wyprzedzania pojazdu jednośladowego lub kolumny pieszych odstęp ten nie może być mniejszy niż 1 m." (Art. 24. Ustawy Prawo o ruchu drogowym).

To za pewne nie o to chodzi... Gdyby ktoś z was przejechał się chociażby 5 min na skuterze od razu zrozumiałby tą sytuację. W szczególności u nas w Polsce ludzie wymuszają pierwszeństwo i robią to często specjalnie. Zdarza się również że zajeżdżają drogę w korkach. Chodź nic nie usprawiedliwia tej sytuacji to jest ona dla mnie trochę zrozumiała. W takim wypadku kierowca motocykla nie ma szans przy wjechaniu w bok pojazdu a badania pokazują że wystarczy 50 km/h by zginąć przy takim zdarzeniu. Nikogo nie chciałbym tutaj za bardzo bronić... sam mam prawo jazdy od A do CE i wiem że każdy kierowca nie jest bez winy. Najlepiej byłoby gdybyśmy zaczęli szanować się na drodze wszyscy nawzajem a wszystkim byłoby lepiej.
Zgłoś