18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Świeży film z wczorajszej akcji ratunkowej dwóch chłopaków, pod którymi załamał się lód w parku Moczydło na warszawskiej Woli.


Myślę, że na harda się nie kwalifikuje, ale jeśli się mylę to proszę przenieść. (lepsza jakość - /watch?v=O2_0-E4BrIo )
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-03-28, 14:38 1
@Up bezimienny90 z tym akurat muszę się zgodzić
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-03-28, 14:56
słońce wysoko od kilku dni a oni na lód wychodzą.
Zgłoś
Avatar
b................e 2013-03-28, 15:50 8
Szkoda, że nie przeżyli. Może dostaliby taki wpierdol od starych, ze przez miesiąc na dupę by nie usiedli. Najbardziej z tego wszystkiego to mi żal rodziców. Nie ma większego bólu niż ten po stracie dziecka.
Zgłoś
Avatar
pawelkrk00 2013-03-28, 16:24
Zrozumiałbym jakby to były dzieci 12 letnie że nie wiedziały i itp
Ale 17 i 19 lat to już trzeba być udanym żeby wchodzić na taki lód
Jak ja wchodzę na lód to co parę metrów sprawdzam grubość i zawsze jestem z kimś kto jest oddalony o parę metrów a oni pewnie byli blisko siebie i wpadli obydwaj
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2013-03-28, 16:31 3
Ja mogę się wypowiedzieć nieco jak wygląda jeziorko, ponieważ mieszkam zaraz obok tego parku.
Cały akwen jest podzielony na kilka części i na największej lód jest jeszcze w miarę gruby, ale to dlatego, że tam woda stoi. W tej części, po której oni biegli woda jest w ciągłej cyrkulacji i tak na prawdę na połowie tego 'oczka' już nie było w ogóle lodu, a praktycznie cała reszta 'prześwituje' i widać bardzo dobrze wodę. Jedynie przy brzegu jest grubej, ale nie jestem wstanie dokładnie powiedzieć bo jest przysypane śniegiem.

Sam kamień leżał już na tej części, która byla tak cienka aż prześwitywała i tam grubość lodu to pewnie ze 3cm max...No cóż głupich nie sieją.
Jednak ja bym się powstrzymał od jakiś debilnych komentarzy w tym momencie. Lubię czarny humor, widziałem już wiele na tym forum jednak jest to kapke nie na miejscu.
Zgłoś
Avatar
veteralizator 2013-03-28, 16:31
ruchajcie puki cieple :banan:
Zgłoś
Avatar
komarcomar 2013-03-28, 16:33
pewnie butów nie mieli.
Zgłoś
Avatar
malvo 2013-03-28, 16:37
RKO na prostych rękach, stojąc ? Too MaiN-StReAM
Zgłoś
Avatar
Schabik 2013-03-28, 16:45 4
Każde życie zakończone w tak debilny sposób to wielka strata, ale należało im się za taką głupotę...

Nie chcę wyjść na jakiegoś przemądrzałego, ale jakoś ci ratownicy pizdowato to RKO robili. Ja nigdy nie robiłem i mam nadzieję, że mi się ta umiejętność wyniesiona z kursów nie przyda, ale tak jak przedmówca, na stojąco RKO robić? Odwołuję z defibrylatorem, jak resuscytują tego drugiego to widać, że chyba jeden ratownik rozpakowuje defibrylator.
Zgłoś
Avatar
jessjess 2013-03-28, 16:52 2
Don't you know, pump it up,
You got to pump it up,
Don't you know, pump it up,
You got to pump it up,
Zgłoś
Avatar
wiesawa 2013-03-28, 16:55
Jakie stare,takie głupie. Włazić na lód końcem marca...
Zgłoś
Avatar
mitix8 2013-03-28, 17:09 1
na chuj im kask!?
Zgłoś
Avatar
hubertst 2013-03-28, 17:25
Mogli oglądać Beara Gryllsa, widzieli by jak się zachować.
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-03-28, 17:29 1
Cytat:

słabe jednostki same się eliminują

tę kwestię pięknie ricky wytłumaczył
Zgłoś
Avatar
cenius 2013-03-28, 17:43
Szkoda że kretyni odpadli z życia w społeczeństwie zanim np. wsiedli do samochodu
bo jesli jeździliby z takim skutkiem jak myśleli to hard miałby fulla
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie