18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Świeży film z wczorajszej akcji ratunkowej dwóch chłopaków, pod którymi załamał się lód w parku Moczydło na warszawskiej Woli.


Myślę, że na harda się nie kwalifikuje, ale jeśli się mylę to proszę przenieść. (lepsza jakość - /watch?v=O2_0-E4BrIo )
Zgłoś
Avatar
grzech'u 2013-03-28, 18:12 3
Lubię oglądać wypadki, zamachy, próby samobójstw lub głupie zabawy jak ta w filmie powyżej, ale zawsze liczę na happy end... szkoda, że dali dyla do piachu :/
Zgłoś
Avatar
Tomaszu 2013-03-28, 18:15 2
@up
No niestety, każdy w życiu robi głupie rzeczy, ale w tym przypadku zabrakło im zwyczajnie rozwagi. Szkoda.
Zgłoś
Avatar
mpalonka 2013-03-28, 19:46
nagroda Darwina!
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2013-03-28, 19:51
Co do przedmówców, którzy twierdzą, że RKO wykonywane na stojąco przez tego gościa z pogotowia było złe, moim zdaniem jest dobre, ponieważ widać tutaj, że brzuch się unosi, a klatka uginała się dosyć znacznie.
Mogę się mylić, ale chyba to są właśnie oznaki, że siła jest odpowiednia.
Abstrahując, jeśli ktoś ma rozciągnięte wystarczająco nogi to chyba nic nie stoi na przeszkodzie takiego wykonywania ucisków.
Zgłoś
Avatar
Janóż 2013-03-28, 21:07
szkoda człowieka... stoi marznie i próbuje ratować takich matołów.
Zgłoś
Avatar
mackowiak1991 2013-03-28, 21:18
panowie z pogotowia mogli by poćwiczyć sobie udzielanie PODSTAWOWYCH zabiegów resuscytacyjnych. Uciski klatki piersiowej robione są zdecydowanie za szybko, za płytko, w złej postawie, są nieefektywne...
Zgłoś
Avatar
dun 2013-03-28, 21:21 1
wszystkim ktorzy wplataja kwestie "nalezalo im sie" chuj wam w dupe, generacja zjebow.
Zgłoś
Avatar
Pogos 2013-03-28, 21:56 1
Niech im ziemia lekką będzie.
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2013-03-29, 0:51
Janóż napisał/a:

szkoda człowieka... stoi marznie i próbuje ratować takich matołów.



Jakbyś stał obok mnie to tak bym ci zajebał, że nawet nie mieliby po co próbować cie odratować baranie.
Zgłoś
Avatar
N................s 2013-03-29, 4:03
hm. naturalna selekcja ja bym ich nie ratowal

mopet napisał/a:

tę kwestię pięknie ricky wytłumaczył


co to za film
Zgłoś
Avatar
Curvatura 2013-03-29, 13:53 1
jaro1 napisał/a:

smutne ale prawdziwe...poszli na organy, lekarze wiedzieli, że nic nie da ratowanie człowieka który był 20 minut w lodowatej wodzie, więc po co ten cały cyrk, max co by to dało to że byliby warzywami...



Włąśnie lodowata woda paradoksalnie daje większe szanse na przeżycie utonięcia, bo wychładza mózg i zmniejsza zapotrzebowanie na tlen.

Przez 6 lat zastanawiałem się czy można utonąc w tym bajorze:/
Zgłoś