18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Akcja ratunkowa
torro • 2013-04-11, 15:19
Mały pies utknął w rurze drenażowej, która znajduje się głęboko pod ziemią.
Spędził tam cztery dni, trzeba było wezwać fachową pomoc ratowniczą...









Zgłoś
Avatar
Beowolf2 2013-04-11, 16:56 29
torro napisał/a:


A jakby to była wasza matka...



Zgłoś
Avatar
BitNight 2013-04-11, 17:15 7
A przecież wystarczyło kreta wlać...
Zgłoś
Avatar
torro 2013-04-11, 17:30 5
Beowolf2 napisał/a:



[video][/video]



Brawo, choć jeden przypalił o co chodzi. Reszta to niekumate diesle...
Zgłoś
Avatar
prisonerhatred 2013-04-11, 18:35
to już wiem czemu u nas jest tyle dziur na drodze...
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2013-04-11, 18:59 23
Tomikchomik1 napisał/a:

Na świecie ludzie głodują (w większości jebani murzyni), a ci wydają kase żeby uratować jakiegoś zasranego psa, który nawet nie jest rasowy tylko kundel jakiś, kurwa co z tym światem jest nie tak...


A jakie kurwa ma to znaczenie, czy jest rasowy czy nie?
O, przypomniało mi się skąd kojarzę twój nick:
Cytat:

Tomikchomik1 napisał/a:
polityka Hitlera do początku wojny była pro polska.

Tomikchomik1 napisał/a:
Sieg Heil.


Ścierwa twojego pokroju powinny być naznaczone swastyką na czole, żeby wiedzieć komu nie pomagać i nie ratować życia.
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2013-04-11, 19:19 1
@KurwaRomantyk
Ty także zamknij pizdę, bo to jest sadistic a nie jebany kwejk. Wróć kurwa do swoich, ale to migiem!
Zgłoś
Avatar
dawid2845 2013-04-11, 19:32
i co kaprys.zabłysnąłeś komentarzem?nic mnie tak nie wkurwia jak błyskotliwe komentarze tylko po to żeby zaistnieć anonimowo na sadisticu.mam nadzieję że twoja matka to suka.i to rasowa.bo takich to nawet angole nie ratują
Zgłoś
Avatar
KurwaRomantyk 2013-04-11, 19:32 6
gówniaczek napisał/a:

@KurwaRomantyk
Ty także zamknij pizdę, bo to jest sadistic a nie jebany kwejk. Wróć kurwa do swoich, ale to migiem!


Dokładnie wiem czym jest sadistic teraz a czym był kiedyś. Masa gimbusów z kwejka/demotywatorów/mistrzów i innych tego typu portali wyemigrowała tutaj, banda pseudo-sadystów kreujących się na twardzieli.
Cytat:

gówniaczek

Wiek: 22
Dołączył: 10 Gru 2012
Posty: 9


Zgłoś
Avatar
Ankane 2013-04-11, 19:35 4
Ja się cieszę, że ludzie nie mają do końca w mózgu tylko pościgu za kasą. Brawo.
Zgłoś
Avatar
qucharz69 2013-04-11, 19:44 6
Zgłoś
Avatar
Patrysio 2013-04-11, 19:55
U nas by dziury nie musieli robic

U nas by nie musieli dziury robic
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-04-11, 19:58 2
A nie mogli wsadzić węża strażackiego do rury i go wychlupać z drugiej strony? Czy by sie udało czy nie, problem byłby rozwiązany.
Zgłoś
Avatar
berni663 2013-04-11, 21:13 1
Jak czytam komentarze pod tymi zdjęciami, to niektórym bym tą rure do dupy wsadziła i czekała na ulewy
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-04-11, 21:25 2
Dobrze wiedzieć, że są normalni ludzie, którzy pomagają zwierzętom. Szkoda, że w naszym patologicznym kraju nikt by pieskowi nie pomógł. Jak widzę komentarze niektórych tutaj to życzę im, by sami się tak wjebali i siedzieli kilka dni bez pomocy. Zgniliby tam i nikt by po ścierwach nie płakał. A zwierzę, rasowe czy nie, trzeba ratować. Ten pies pewnie ma więcej uczuć i inteligencji niż większość użytkowników tej strony.
Zgłoś
Avatar
paragwaj 2013-04-11, 21:39
Poprawa napisał/a:

Drenaż i deszczówka idzie tymi samymi rurami, na chuj robić dwie skoro zadziałają tak samo jak jedna?



Już prędzej woda z drenażu i deszczówka.
Drenaż masz robiony takimi rurami, do których może ci wsiąkać woda z ziemi - dawniej używało się glinianych rurek, bez szkliwa - przepuszczają wodę przez pory, dzisiaj się używa plastikowych, perforowanych rur typu peszel. Ta rura na zdjęciu ni chuja nie wygląda na ani glinianą porowatą, ani na plastikową perforowaną.

A, jeszcze pozdro dla tych, którzy mówią coś w stylu "a co, jakby człowiek tam wszedł? twoja matka?" Mi się wydaje, że jeżeli ktoś by wszedł do takiej rury, udowodniłby tylko swój debilizm. I moja mama nie jest debilką, jest inteligentną kobietą, nigdy by tak nie zrobiła. Szkoda mi was, ale cóż - rodziny się nie wybiera.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie