18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Akcja ratunkowa
torro • 2013-04-11, 15:19
Mały pies utknął w rurze drenażowej, która znajduje się głęboko pod ziemią.
Spędził tam cztery dni, trzeba było wezwać fachową pomoc ratowniczą...









Zgłoś
Avatar
Ileev 2013-04-11, 21:46 1
No kurwa pojebało ich kompletnie. Dzieci głodują, ludzie domów nie mają, a Ci rozwalają drogę by PSA uratować. No dajcie spokój. Od kiedy życie zwierząt stawiamy ponad ludzkim? Pojebały się wartości?
Zgłoś
Avatar
mietkoff 2013-04-11, 22:36

.Policja. napisał/a:



To, chyba tylko Twoja matka zapierdala podziemiami...



Masz przejebane u górników żeby Ci starego zasypało (przynajmniej śniegiem gorolu)
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-04-11, 23:02
Stupid dog!
Zgłoś
Avatar
torro 2013-04-11, 23:34 1
paragwaj napisał/a:


I moja mama nie jest debilką, jest inteligentną kobietą, nigdy by tak nie zrobiła. (...)


Szkoda tylko, że dzieci ma głupie...
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-04-11, 23:47
Marllix napisał/a:

@up
To nie Polska,zapewne wielka brytania,pieniądze się nie liczą kiedy chodzi o życie ,nieważne czy ludzkie czy zwierzęcia.



U nas jakby człowiek tam był to nie wiadomo czy by im się chciało wyciągać.

W szpitalach się chorymi nie przejmują zbytnio to chyba samo mówi za siebie
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-04-12, 0:41 2
Ileev napisał/a:

No kurwa pojebało ich kompletnie. Dzieci głodują, ludzie domów nie mają, a Ci rozwalają drogę by PSA uratować. No dajcie spokój. Od kiedy życie zwierząt stawiamy ponad ludzkim? Pojebały się wartości?



Zwierzęta > ludzie. Wolałabym wybulić grubą forsę na schronisko dla zwierząt niż na żarcie dla biedaczków, którzy i tak będą się ruchać, robić nowe bachory etc. Większość populacji planety to ludzki syf, nie warto mu pomagać. Ale spoko, jak będę miała do wyboru uratowanie ciebie i uratowanie psa to uratuję psa, wiedząc, jakie masz zjebane poglądy.
Zgłoś
Avatar
paragwaj 2013-04-12, 0:59
torro napisał/a:


Szkoda tylko, że dzieci ma głupie...



no cóż - dzieci ma głupie jak but, ale miała w sobie wystarczająco dużo samozaparcia, by wpoić swoim dzieciom, że do rur z kanalizacji sanitarnej czy deszczowej się nie wchodzi.
Zgłoś
Avatar
meier 2013-04-12, 1:39
jebany pies zawsze się wpierdoli nie tam gdzie trzeba
Zgłoś
Avatar
torro 2013-04-12, 1:45
paragwaj napisał/a:



no cóż - dzieci ma głupie jak but, ale miała w sobie wystarczająco dużo samozaparcia, by wpoić swoim dzieciom, że do rur z kanalizacji sanitarnej czy deszczowej się nie wchodzi.


Nadal nic nie kapujesz, ale ja ci tłumaczył nie będę. Nie chce mi się.
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-04-12, 2:25
Tomikchomik1 napisał/a:

Na świecie ludzie głodują (w większości jebani murzyni), a ci wydają kase żeby uratować jakiegoś zasranego psa, który nawet nie jest rasowy tylko kundel jakiś, kurwa co z tym światem jest nie tak...



Lepiej niech zdechnie milion czarnuchów, meneli, żydów i innych brudasów. Miliony nie są warte życia tego kochanego pieska !!! Brawo dla ratowników !!!

rusofil,

Kocham Cie za poglądy :* Lepiej uratować jedno zwierzątko niż milion bezrobotnych czarnuchów Brawo :*
Zgłoś
Avatar
gówniaczek 2013-04-12, 7:23
KurwaRomantyk napisał/a:


Dokładnie wiem czym jest sadistic teraz a czym był kiedyś. Masa gimbusów z kwejka/demotywatorów/mistrzów i innych tego typu portali wyemigrowała tutaj, banda pseudo-sadystów kreujących się na twardzieli.

Chyba kolego jestem już trochę za satary na gimnazjum, nie sądzisz?

Przeczytaj hasło reklamowe umieszczone w logu Sadistica i później zacznij pierdolić głupoty. Wróć do gimnazjum, bo Twój tępy móżdżek się zatrzymał na tym poziomie.
Zgłoś
Avatar
lukas0017 2013-04-12, 10:35
Mówcie co chcecie, ale takie akcje przywracają mocno już zachwianą wiarę w człowieczeństwo.
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2013-04-12, 12:57
Cytat:

Zwierzęta > ludzie. Wolałabym wybulić grubą forsę na schronisko dla zwierząt niż na żarcie dla biedaczków, którzy i tak będą się r*chać, robić nowe bachory etc. Większość populacji planety to ludzki syf, nie warto mu pomagać. Ale spoko, jak będę miała do wyboru uratowanie ciebie i uratowanie psa to uratuję psa, wiedząc, jakie masz zj***ne poglądy.


o, uwielbiam takich zjebów(chociaż to kobieta to jeszcze można wybaczyć).
W stosunku do drugiego człowieka mega chuj, 0 jakiejkolwiek życzliwości czy kultury, a kurwa jak zobaczy info o maltretowanym psie to już współczucie na maksa i co by nie zrobił kolesiowi.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-04-12, 14:17 1
PANxxxBDSM napisał/a:



Lepiej niech zdechnie milion czarnuchów, meneli, żydów i innych brudasów. Miliony nie są warte życia tego kochanego pieska !!! Brawo dla ratowników !!!

rusofil,

Kocham Cie za poglądy :* Lepiej uratować jedno zwierzątko niż milion bezrobotnych czarnuchów Brawo :*



Akurat żadni czarni mi nie przeszkadzają. Nienawidzę ludzi równo bez względu na kolor ich skóry czy wyznanie.
Zgłoś
Avatar
przemas6662 2013-04-14, 15:36
Pies Psem, ale jak kiedyś wpierdoli się tam człowiek to straż już będzie wiedziała co ma robić
Zgłoś