18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Akcja w piekarnii
wir00z • 2022-05-29, 23:42
Ukrainka dostaje na głowę.


2022-05-30, 05:45
Żebyście się nie posrali. Obrońcy Ukraińców się znaleźli, a jeszcze 3 miesiące temu napie**alaliście na nich jacy to banderowcy :-D

2022-05-30, 05:46
Babsko jednak ma trochę racji i tylko ślepy polski głupiec nie dostrzega tego , co się dzieje.

2022-05-30, 06:05
Przecież to jakiś patologiczny dramat. W ogóle to od czego się zaczęło? Od tego, że część ludzi ma niskie IQ i jad w sercach.

2022-05-30, 07:05
patologia i tyle w temacie,
w każdym kraju znajdzie się niewielka część społeczeństwa, która nie powinna istnieć

2022-05-30, 07:10
Wolę taką ukrainkę w Polsce niż agresywną, psychiczną, rudą polkę. Niech wypie**ala jedna i druga.

2022-05-30, 07:23
PabloSkills napisał/a:

Wolę taką ukrainkę w Polsce niż agresywną, psychiczną, rudą polkę. Niech wypie**ala jedna i druga.



Dokładnie widać że ta ruda p*zda ma coś z głową, wstyd że taka patologiczna sucz zachowuje się w ten sposób

2022-05-30, 07:47
Zanim ktoś zacznie po rudej jechać, pokażcie mi kraj w którym przyjmują do obsługi klienta osoby nie mówiące lub nierozumiace języka w kraju w którym pracują. To są k***a kpiny, przy czym większość tych pracowników ma już karty polaka za 4000 hrywien bez żadnych k***a egzaminów z podstaw polskiego. Wiem k***a ja też nie pisze poprawnie ale korwa rozumiem co się do mnie mówi.

2022-05-30, 08:11
intermag napisał/a:

Zanim ktoś zacznie po rudej jechać, pokażcie mi kraj w którym przyjmują do obsługi klienta osoby nie mówiące lub nierozumiace języka w kraju w którym pracują. To są k***a kpiny, przy czym większość tych pracowników ma już karty polaka za 4000 hrywien bez żadnych k***a egzaminów z podstaw polskiego. Wiem k***a ja też nie pisze poprawnie ale korwa rozumiem co się do mnie mówi.



Proszę bardzo- Irlandia, Polki, Rumunki, Mołdawianki etc ze znikomą znajomością angielskiego pracujące w kawiarniach czy sklepach to żaden ewenement.

2022-05-30, 08:20
Wolę tą Ukrainkę bo pewno lepiej by mi obrobiła gałę od tej starej rudej k***y.Tak,wiem z doświadczenia,że Ukrainki bardziej się starają w łóżku i bardziej im zależy. A stara ruda k***a zazdrosna,że jej już nikt nie chce i ,że Ukrainki wiedzą jak i potrafią lepiej zająć się męską pałą wypierając Polki z tego zawodu .

2022-05-30, 08:23
dała sucz popis naszej gościnności nie no pięknie ....stara ruro obyś ty się znalazła w takiej sytuacji jak ona życzę ci tego ...

co do zrozumienia i języka ....baranie poj***ny wystarczyło palcem pokazać ....

2022-05-30, 08:38
Gdzie znajdę całość filmiku?

2022-05-30, 08:40
Ciekawi mnie wycięty fragment nagrania.

2022-05-30, 08:44
Ukry mówią że pokolenie bandery i upowcy już nie istnieją HA
Ja mieszkam na lubelszczyźnie i mam jakieś 80km do granicy
Mój pradziadek jeszcze jak żył pamiętam jak opowiadał mi co ukry zrobili jemu i jego młodszej siostrze
Nadmieniam że to były już lata 70 - 80
Mojemu pradziadkowi ucięli na żywca palce u stóp bo jak to mówili chcieli zobaczyć pingwina
A potem na jego oczach jego wtedy 12 letnią siostrę w czterech gwałcili do nieprzytomności a gdy ją traciła to ją dźgali nożami po ciele żeby się wybudziła
Robili tak do czasu aż się nie wykrwawiła
W moim mieście mieszka ojciec mojego znajomego stary zomowiec i ubek lubi napie**alać żonę dzieci ogólnie pojeb ale w momencie jak usłyszał że rząd zaczyna przyjmować ukrów do naszego kraju stał się kurła wrakiem człowieka jeszcze nigdy nikt nie widział go tak przerażonego
W moim stronach powiedzenie dziecku w latach 80 żeby nie chodziło samo po mieście bo przyjedzie "czarna wołga" to nie była przestroga to była groźba
Ukry do połowy lat 90 robili "naloty" i porywali Polaków na moich terenach a potem ich mordowali okaleczali i zostawiali po naszej stronie granicy
Więc wszyscy którzy są za wpuszczaniem tego śmiecia do naszego kraju polecam przyśpieszoną terapię ołowiem

2022-05-30, 09:02
Ja jak jechałem na szparagi do Włoch miałem szacunek do tego kraju

2022-05-30, 09:03
NyanWarrior napisał/a:

Ukry mówią że pokolenie bandery i upowcy już nie istnieją HA
Ja mieszkam na lubelszczyźnie i mam jakieś 80km do granicy
Mój pradziadek jeszcze jak żył pamiętam jak opowiadał mi co ukry zrobili jemu i jego młodszej siostrze
Nadmieniam że to były już lata 70 - 80
Mojemu pradziadkowi ucięli na żywca palce u stóp bo jak to mówili chcieli zobaczyć pingwina
A potem na jego oczach jego wtedy 12 letnią siostrę w czterech gwałcili do nieprzytomności a gdy ją traciła to ją dźgali nożami po ciele żeby się wybudziła
Robili tak do czasu aż się nie wykrwawiła
W moim mieście mieszka ojciec mojego znajomego stary zomowiec i ubek lubi napie**alać żonę dzieci ogólnie pojeb ale w momencie jak usłyszał że rząd zaczyna przyjmować ukrów do naszego kraju stał się kurła wrakiem człowieka jeszcze nigdy nikt nie widział go tak przerażonego
W moim stronach powiedzenie dziecku w latach 80 żeby nie chodziło samo po mieście bo przyjedzie "czarna wołga" to nie była przestroga to była groźba
Ukry do połowy lat 90 robili "naloty" i porywali Polaków na moich terenach a potem ich mordowali okaleczali i zostawiali po naszej stronie granicy
Więc wszyscy którzy są za wpuszczaniem tego śmiecia do naszego kraju polecam przyśpieszoną terapię ołowiem


Wstawaj,zesrales się. Dziadkowi też powiedz żeby wstał z grobu bo się zesrał.