18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (13) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Akcja w piekarnii
wir00z • 2022-05-29, 23:42
Ukrainka dostaje na głowę.


2022-05-29, 23:45
Ta stara ruda k***a powinna wypie**alać, a nie...

2022-05-29, 23:46
obie do wyj***nia w kakao

2022-05-29, 23:49
Wstyd mi za rudego babsztyla choć od samego początku nadmierna i nadgorliwa pomoc dla Ukrainy ze strony Polski mi się nie podoba. Podkreślam nadgorliwa pomoc ze strony rządu głupiego pomoc która potrafi uczynić tylko więcej złego niż dobrego.

2022-05-29, 23:50
ustawka czy co?

klienta powinna beknąć i to słono, jak można się legitymować taką wrogością i hamską kulturą ???

po części też mi wchodzi w kości nacja ukraińcka jak widzę gówniarzy, młokosów jak chlapią swoją jadaczką z swoimi sukami po biedronce....
zamiast w kraju siedzieć to sp***olić z dupami na zachód....

pokolenie bandery i nowe to to samo, Ukraińcowi nie dałbym roweru popilnować ani siatki z piwem...
może kiedys jakas rewolucja sie zrobi, ale to trzeba by zaczac od poprawy nauczania histori i edukacji narodu

Ks...........aw
2022-05-30, 00:06
zaproście jeszcze z 2 miliony Ukraińców i już wam nigdy nie zabraknie materiałów na sadola

2022-05-30, 00:09
Hetman_Wielki napisał/a:

pokolenie bandery i nowe to to samo, Ukraińcowi nie dałbym roweru popilnować ani siatki z piwem...



Jeszcze przed tym całym cyrkiem, jak jechałem do pracy to stawałem przed sklepem po drugiej stronie ulicy i zostawiałem odpalone auto i nikomu nawet do łba nie wpadło by na nie spojrzeć, a teraz... Teraz to musiałem dobrze ukryć widły i siekiery, bo ch*j wie, lepiej nie kusić.

2022-05-30, 00:09
Nie słyszeł jeszcze od zadnego Polaka dobrego słowa o Ukraińcach...wręcz przeciwnie. Chodza po naszym kraju z mysla, ze im sie wszystko nalezy. Oj odbije nam sie wszystkim za tę nadgorliwośc w pomocy. Babce juz poprostu puściły nerwy...a zobaczycie że to dopiero poczatek...ludzie zaczna wreszcie głosno mówic co mysla o "ukochanych" Ukraińcach.

2022-05-30, 00:15
sens_ napisał/a:

Nie słyszeł jeszcze od zadnego Polaka dobrego słowa o Ukraińcach...wręcz przeciwnie. Chodza po naszym kraju z mysla, ze im sie wszystko nalezy. Oj odbije nam sie wszystkim za tę nadgorliwośc w pomocy. Babce juz poprostu puściły nerwy...a zobaczycie że to dopiero poczatek...ludzie zaczna wreszcie głosno mówic co mysla o "ukochanych" Ukraińcach.



Powiem tak są ludzie ogarnięci i są ch*je ..... Po obu stronach. I takie akcje będą normalne sam spodkałem ukropa co k***a się rządził jakby był u siebie to grzecznie kazałem mu sp***alac jak mu się nie podoba pilnować swej wyśnionej Ukrainy bo mu Putin ją zapie**oli..... To siedział cicho i k***a grzecznie wpie**alał pizzę w raz z innymi ukropami. I nie płaczcie już tak nad ich losem bo k***a serio niektórzy to przesadzaja w ch*j a oni to wykorzystują też ..... No ale mamy zj***ny rząd co by w dupę wlazł byle by w die weld dobrze pisali o nich

:roll:

2022-05-30, 00:52
I tak nas wszystkich ruskie rozpie**olą. :)

Ca...........on
2022-05-30, 01:13
Ktoś zauważył, że jest maseczka (jednorazowa)? Albo zainscenizowane albo jeszcze z czasu, gdy był obowiązek maseczek...

2022-05-30, 03:12
OpenStreetMaps napisał/a:

Wstyd mi za rudego babsztyla choć od samego początku nadmierna i nadgorliwa pomoc dla Ukrainy ze strony Polski mi się nie podoba. Podkreślam nadgorliwa pomoc ze strony rządu głupiego pomoc która potrafi uczynić tylko więcej złego niż dobrego.



No wstyd , ten rudy ch*jowy ci wyszedł na a łbie, zresztą widać że stara purchawa już jesteś. Ale żeby tyle agresji do dziewczyny , za co, że ladniejsza?

:roll:

2022-05-30, 05:04
skywalker75 napisał/a:

No wstyd , ten rudy ch*jowy ci wyszedł na a łbie, zresztą widać że stara purchawa już jesteś. Ale żeby tyle agresji do dziewczyny , za co, że ladniejsza?



Ładniejsza? Ale ze ktora od ktorej??? :catfacepalm:

2022-05-30, 05:12
Co za wiesniara j***na. Na podstawie takiej patologii jesteśmy oceniani, tak samo na zachodzie jak i na wschodzie. Ona wielką Polaczka w dupę j***na. Naplacilaa się przez całe życie 2lata składek reszta na Kuronia i bezrobociu i boli ją że ludzie z kraju ogarniętego wojna przyjeżdżają i tu pracują za psi ch*j. A tfu ci w pysk ruda k***o

2022-05-30, 05:19
Popie**olona no normalnie poj***na baba ....