18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 10 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
28-latek bez uprawnień do prowadzenia auta potrącił w Ciechanowie parkę 18-latków na przejściu dla pieszych.



Dodatkowo gruchot nie miał przeglądu, a debil miał przy sobie amfę (nie ma info, czy był naćpany).

Źródło
Zgłoś
Avatar
Roztopek 2023-05-09, 22:38 2
tak banalna sytuacja... oni chyba lubią być potrącani.
Zgłoś
Avatar
Takafura 2023-05-09, 22:48 4
Stuhr za potrącenie po pijaku 3 tyś. zł grzywny,.
Najszub za staruszkę na pasach ( tez bez prawka i auto bez przeglądu i OC) uniewinniony:
biegli, których powołała prokuratura, ocenili, że w momencie wypadku zachował odpowiednią ostrożność i szybkość jazdy (ok. 20 km/h). - Sąd, kiedy rozstrzygał tę sprawę, nie ustalił ponad wszelką wątpliwość, z jaką prędkością ta pani weszła na pasy - zaznaczył dziennikarz w „Dzień dobry TVN”. - Jechałem ok. 20 km/h, padał deszcz, pasy były niedoświetlone, nie miałem szans zahamować - wyliczył

Czytaj więcej na: wirtualnemedia.pl/artykul/piotr-najsztub-wypadek-samochodem-potracenie...
Zgłoś
Avatar
d4ni3lu 2023-05-09, 23:10 2
Garnki_za_zeta napisał/a:

@BarmanInternetu
Nie rozumiesz, że na co dzień mogę być wzorowym kierowcą przestrzegającym wszystkich przepisów, który może nawet - dla twojego zadowolenia - niemal redukować do zera prędkość przed przejściem dla pieszych mimo idealnych warunków do obserwacji otoczenia (tak, uprzedzam kolejne odpowiedzi... to nie ten przypadek), a mimo to wysiadając z samochodu i stając się pieszym mogę jednak przestać wierzyć w tarczę nieśmiertelności, jaką podobno dają najnowsze przepisy pozwalające amebom włażenie na jezdnię jak do swojego kibla w chałupie, i przede wszystkim nie oczekiwać, że wszyscy kierowcy są tacy jak ja i będą uważali na pieszych? Kto twoim kurwa zdaniem ma szansę w takim starciu? Kości, mięso i skóra, czy kupa metalu? Wolisz zawierzyć swój los obcemu kierowcy, czy jednak zadbać o zdrowie i życie i zrobić triple check, przed opuszczeniem chodnikowego azylu?



Pięknie to podsumowałeś.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-05-09, 23:11 6
Mietek7567 napisał/a:

Jeżeli jest się w miarę sprawnym fizycznie to trzeba być skończonym debilem żeby wpaść pod auto na przejściu.



Dokładnie! Jeśli ktoś nie ma usprawiedliwienia w postaci ślepoty, znacznie upośledzonej motoryki czy otępienia to jest zwyczajnym imbecylem wpadając pod samochód. Dwutonowy pojazd, ze światłami, który widać na prostej drodze spokojnie z kilometra, który porusza się po wąskim 3m pasie drogi... Mogę przyjmować dowolne zakłady, że nawet z premedytacją nikt nie da rady umyślnie mnie potrącić nie zjeżdżając z jezdni a ja zdołam przekroczyć ją dowolną ilość razy. Kurwa, ile to było filmów na Sadolu jak ktoś próbował dopaść kogoś samochodem

Takafura napisał/a:

Stuhr za potrącenie po pijaku 3 tyś. zł grzywny,.
Najszub za staruszkę na pasach ( tez bez prawka i auto bez przeglądu i OC) uniewinniony:
. - Sąd, kiedy rozstrzygał tę sprawę, nie ustalił ponad wszelką wątpliwość, z jaką prędkością ta pani weszła na pasy - zaznaczył dziennikarz w „Dzień dobry TVN”. - Jechałem ok. 20 km/h, padał deszcz, pasy były niedoświetlone, nie miałem szans zahamować - wyliczył
Czytaj więcej na:



I tu jest pies pogrzebany. Prawo tworzą ludzie, którzy później mu nie podlegają.
Zgłoś
Avatar
Pierdzioh6 2023-05-09, 23:20 2
Wojownik12 napisał/a:

oby mu dojebali chociaz te 5 lat bezwględnego pudła


XDDD No oby tobie dojebali. Jak pis da ci pierwszeństwo na przejściu przez tory kolejowe to się wpierdol pod pociąg

Życzę każdemu pieszemu który uważa swoje pierwszeństwo tak jak te kurwy jebane na filmie , żeby przez przejazd kolejowy tak samo zastosowali to prawo jak na filmie i najlepiej żeby jechał pospieszny.
Zgłoś
Avatar
JanzDukli 2023-05-09, 23:38
przemkosloma napisał/a:

wystarczło zatrzymać sie na sekunde przed przejsciem
tępe kutasy



Dokładnie.
I mogliby sobie piesi spokojnie przejść.
Zgłoś
Avatar
smc 2023-05-09, 23:43
Ameby do hospicjum, driver do pierdla.

I świat stał się lepszy
Zgłoś
Avatar
Antypolak666 2023-05-09, 23:45
Polskie zwierzęta za kierownicą, co mogło pójść nie tak.
Jak nie alkusy to ćpuny, skundlony naród, bez kitu.
Zgłoś
Avatar
tofic23 2023-05-10, 5:17 1
jacy ludzie są według mnie durni i bez mózgu skoro przechodzą przez pasy bez roglądania się no ale przecież takie jest prawo że są świętymi krowami to dlaczego nie? i w sumie wyszło dobrze dla wszystkich, typ ma sprawę w sądzie plus jakieś kary a te dzieciaki będą miały lekcję na całe życie żeby się rozglądać do okoła
Zgłoś
Avatar
k................8 2023-05-10, 7:25
Wina Kaczora. Po chuj ten przepis, że pieszy ma pierwszeństwo!
Zgłoś
Avatar
kozojebca1231 2023-05-10, 8:30 1
Czy wam nigdy nie zdarzyło się że wydaje ci się że koleś zwalnia, a on tylko na smsa odpisuje ? Często jak jeżdżę rowerem to z partyzanta samochody mnie atakują. Często patrzę im na twarz jak mają wyjebane i nawet nie patrzą. Raz jak przechodziłem przez pasy to koleś patrzył na mnie, ale był tak zagadany że trafiłem na maskę.oj tam oj tam
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2023-05-10, 9:06 3
Czytam komentarze i dochodzę do wniosku, że niepotrzebnie tyle krzyku o to robicie.

Piesi mają, to, czego chcieli - kalectwo (trwałe)

My - film na sadistica

Kierowca - chuj w dupę n wielu płaszczyznach
Zgłoś
Avatar
bombel_pmr 2023-05-10, 10:09
Gość ma aktywny sądowy zakaz prowadzenia pojazdów, a samochód nie był w ogóle zarejestrowany.
Zgłoś
Avatar
fajniejest2925 2023-05-10, 11:25
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem.
Zgłoś
Avatar
bachi1997 2023-05-10, 12:19
przemkosloma napisał/a:

wystarczło zatrzymać sie na sekunde przed przejsciem
tępe kutasy



Chuja, prawo jest takie, że jak pieszy się zbliża do przejścia to mu ustępujesz. Koleś jechał bez prawka i bez przeglądu z amfą na pokładzie. Wyjebane jajca w niego
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie