18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
28-latek bez uprawnień do prowadzenia auta potrącił w Ciechanowie parkę 18-latków na przejściu dla pieszych.



Dodatkowo gruchot nie miał przeglądu, a debil miał przy sobie amfę (nie ma info, czy był naćpany).

Źródło
Zgłoś
Avatar
arturek_w 2023-05-09, 17:11 4
A piesi w cieniu szli i szli...
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-05-09, 17:20 57
Ciekawe czy latające karaluchy wyciągną z tej lekcji naukę...
Zgłoś
Avatar
przemkosloma 2023-05-09, 17:31 92
wystarczło zatrzymać sie na sekunde przed przejsciem
tępe kutasy
Zgłoś
Avatar
Will70 2023-05-09, 17:34 23
Supcio kurwa.. masz pierwszeństwo i ch.
Idziesz.
A potem miednica i kość udową jakoś się zrośnie.
Ale miałeś pierwszeństwo. PiSdał.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-05-09, 17:35 33
On naćpany, oni bez mózgów
Spotkali się w słoneczny dzień
Zgłoś
Avatar
PentagramOdDiabła 2023-05-09, 17:38 60
Wiadomo że typ odpierdolił grubo ale ta parka to no kurwa typowe ameby na przejściu ( wiem, pisane było tu i będzie jeszcze tysiące razy, że przepisy zjebane itp.). Kurwa podchodzisz do jebanego przejścia, widzisz jadący samochód to się wypierdalasz pod niego chociaż ono honor widzieli bo się kurwy nawet nie rozejrzeli.. co za kurwa ludzie pojebani..

Oni nawet nie widzieli*
Zgłoś
Ja pierdole takie same ameby w tych komentarzach jak te ścierwo i jeszcze bronią.Jest znak przed przejściem dodatkowo z daleka widać pasy więc kurwa się rozglądasz na chodniki czy puste a jak nie widzisz to zwalniasz.Czy jak jest czerwone światło to też na ślepo wpierdalacie się na skrzyżowanie? Co jak co będąc pieszym wypada się rozejrzeć by właśnie coś ślepego najebanego czy tacy niektórzy komentujący nie wjebali się
Zgłoś
Avatar
vladok 2023-05-09, 18:36 5
przemkosloma napisał/a:

wystarczło zatrzymać sie na sekunde przed przejsciem
tępe kutasy



ale po co? przecież mieli pierwszeństwo

Zgłoś
Avatar
Garnki_za_zeta 2023-05-09, 18:47 25
@BarmanInternetu

Nie rozumiesz, że na co dzień mogę być wzorowym kierowcą przestrzegającym wszystkich przepisów, który może nawet - dla twojego zadowolenia - niemal redukować do zera prędkość przed przejściem dla pieszych mimo idealnych warunków do obserwacji otoczenia (tak, uprzedzam kolejne odpowiedzi... to nie ten przypadek), a mimo to wysiadając z samochodu i stając się pieszym mogę jednak przestać wierzyć w tarczę nieśmiertelności, jaką podobno dają najnowsze przepisy pozwalające amebom włażenie na jezdnię jak do swojego kibla w chałupie, i przede wszystkim nie oczekiwać, że wszyscy kierowcy są tacy jak ja i będą uważali na pieszych? Kto twoim kurwa zdaniem ma szansę w takim starciu? Kości, mięso i skóra, czy kupa metalu? Wolisz zawierzyć swój los obcemu kierowcy, czy jednak zadbać o zdrowie i życie i zrobić triple check, przed opuszczeniem chodnikowego azylu?
Zgłoś
Avatar
MisiaXD 2023-05-09, 18:47 5
motylekwbrzuchu napisał/a:

Ciekawe czy latające karaluchy wyciągną z tej lekcji naukę...



Tak pedale dla ciebie to wina potrąconego? Typ bez prawka pewnie naćpany potrącił babę i jej wina. Jebany chuju żryj gówna po lumpach do tego pizdo się nadajesz jedynie. I oby ci rozjebali cała twoją patologiczna rodzinę na pasach a ty zdychaj w męczarniach
Zgłoś
Avatar
banerr 2023-05-09, 18:49 3
BarmanInternetu napisał/a:

Ja pierdole takie same ameby w tych komentarzach jak te ścierwo i jeszcze bronią.Jest znak przed przejściem dodatkowo z daleka widać pasy więc kurwa się rozglądasz na chodniki czy puste a jak nie widzisz to zwalniasz.Czy jak jest czerwone światło to też na ślepo wpierdalacie się na skrzyżowanie? Co jak co będąc pieszym wypada się rozejrzeć by właśnie coś ślepego najebanego czy tacy niektórzy komentujący nie wjebali się



Co będziesz debilom tłumaczyć. Większość tych ameb potem będzie w sądzie płakać że oni nie chcieli.
Zgłoś
Avatar
MisiaXD 2023-05-09, 18:55 5
Idioci jebani co nie ogarniają prawa czy przed przejazdem kolejowym też tak macie wyjebane co się dzieje do okoła? Nie jesteście osrani i 5na h jedziecie tam cwaniaki wymuszajcie pierwszeństwo będzie kilka autocipek mniej.

BarmanInternetu napisał/a:

Ja pierdole takie same ameby w tych komentarzach jak te ścierwo i jeszcze bronią.Jest znak przed przejściem dodatkowo z daleka widać pasy więc kurwa się rozglądasz na chodniki czy puste a jak nie widzisz to zwalniasz.Czy jak jest czerwone światło to też na ślepo wpierdalacie się na skrzyżowanie? Co jak co będąc pieszym wypada się rozejrzeć by właśnie coś ślepego najebanego czy tacy niektórzy komentujący nie wjebali się



Te kurwy nic nie ogarniają auto cipki jebane. Myśli że jak jedzie autem to ma wszędzie pierwszeństwo. A jak jest przejazd kolejowy czy tramwajowy to wtedy pizda ma oczy do okola głowy.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-05-09, 18:59 4
MisiaXD napisał/a:

Tak pedale dla ciebie to wina potrąconego? Typ bez prawka pewnie naćpany potrącił babę i jej wina. Jebany chuju żryj gówna po lumpach do tego pizdo się nadajesz jedynie. I oby ci rozjebali cała twoją patologiczna rodzinę na pasach a ty zdychaj w męczarniach



misia, wyluzuj dzyndzel, to nie mi wskoczyły pod koła te bezmózgie karaluchy.
Zgłoś
Avatar
krzysieks997 2023-05-09, 19:23 4
Gość z browarkiem pomykał?

Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie