18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
maciek003 2018-01-14, 6:40 3
Co to kurwa ma być deklu???
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-01-14, 6:45 66
maciek003 napisał/a:

Co to kurwa ma być deklu???


Angielskiego nie znasz, że się głupio pytasz czy nie potrafisz czytać po polsku tego co napisałem?

W telewizji został puszczony alarmowy komunikat o zagrożeniu atakiem rakietowym na hawajach.
W necie ludzie złapali panikę ze względu na ciągłe pogróżki grubasa z korei południowej przez ten alarm i myśleli, że atamówka poleci na hawaje.

Teraz ci rozjaśniłem sytuację?
Zgłoś
Avatar
TT4 2018-01-14, 7:37 29
Cytat:

Gubernator Hawajów David Ige poinformował, że ogłoszony dziś fałszywy alarm rakietowy spowodował jeden z pracowników stanowych, który "nacisnął niewłaściwy przycisk". Alarm wywołał objawy paniki, ludzie gorączkowo szukali schronienia. Kilka godzin po oświadczeniu gubernatora, rzeczniczka Białego Domu ogłosiła, że "był to wyłącznie stanowy sprawdzian".



Zgłoś
Avatar
Essent 2018-01-14, 7:37 2
Tłumaczyli się później, że to nie Oni nadali sygnał.Czyżby gruby teraz mógł sterować tymi ostrzeżeniami?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2018-01-14, 7:51 11
TT4 napisał/a:


Gubernator Hawajów David Ige poinformował, że ogłoszony dziś fałszywy alarm rakietowy spowodował jeden z pracowników stanowych, który "nacisnął niewłaściwy przycisk". Alarm wywołał objawy paniki, ludzie gorączkowo szukali schronienia. Kilka godzin po oświadczeniu gubernatora, rzeczniczka Białego Domu ogłosiła, że "był to wyłącznie stanowy sprawdzian".


Jeszcze kurwa lepiej
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-01-14, 9:22 6
Jak zawsze wszyscy zmartwieni, że jednak nie jebło
Zgłoś
Avatar
forest1600 2018-01-14, 10:56 17
Velture napisał/a:


Angielskiego nie znasz, że się głupio pytasz czy nie potrafisz czytać po polsku tego co napisałem?

W telewizji został puszczony alarmowy komunikat o zagrożeniu atakiem rakietowym na hawajach.
W necie ludzie złapali panikę ze względu na ciągłe pogróżki grubasa z korei południowej przez ten alarm i myśleli, że atamówka poleci na hawaje.

Teraz ci rozjaśniłem sytuację?



Od kiedy gumiś rządzi Koreą Południowa?
Zgłoś
Avatar
e................s 2018-01-14, 11:59 7
lepiej pomylić guzik z ostrzeżeniem niż z wyrzutnią
Zgłoś
Avatar
xXPeinXx 2018-01-14, 19:09 8
Ciekaw jestem ile ludzi siedzi w swoich bunkrach i czeka aż jebnie ...
Zgłoś
Avatar
pawel8814 2018-01-14, 20:18 3
maciek003 napisał/a:

Co to kurwa ma być deklu???

Angielskiego nie znasz, że się głupio pytasz czy nie potrafisz czytać po polsku tego co napisałem?

W telewizji został puszczony alarmowy komunikat o zagrożeniu atakiem rakietowym na hawajach.
W necie ludzie złapali panikę ze względu na ciągłe pogróżki grubasa z korei południowej przez ten alarm i myśleli, że atamówka poleci na hawaje.

Teraz ci rozjaśniłem sytuację?
Chyba grubasa z Korei Północnej?
Zgłoś
Avatar
maciek003 2018-01-14, 20:34 2
Velture wiem kurwa o co be lecz ja się pytam co to kurwa robi na sadistiku???
Zgłoś
Avatar
Arsene 2018-01-14, 20:47 1
Do typa wyżej, co to robi na sadisticu? Nie ogarniasz, że jakby to była prawda to nikt nie miałby czasu na wrzucanie filmików na podobne portale? A czekając na śmierć w wyniku fali, promieniowania, obszaru rażenia, szabrowników czy sąsiada który za życia miał cię dość I postanowił się wylądować na ostatnią godzinę życia, nie miałbyś do czego konia walić?
Zgłoś
Avatar
indianer6666 2018-01-14, 20:59 21
maciek003 napisał/a:

Velture wiem kurwa o co be lecz ja się pytam co to kurwa robi na sadistiku???



to wyobraź sobie sytuacje ze siedzisz z rodzinką przed telewizorem, oglądacie murzynów ganiających za piłką a tu wypierdala ostrzeżenie zeby się ukryć bo za kilka minut jebnie pocisk balistyczny. a w balistycznych nie przerzuca się petard tylko zazwyczaj atomówki. realnych, takich że będąc jankesem w obecnej sytacji na świecie jednak potraktowałbym ten OFICJALNY komunikat raczej nie jako pomyłkę, opcji jest kilka - korea, rosja, iran, nawet kurwa nie wiem, isis mogło sie dorwac gdzies do wyrzutni. a to oznacza totalną wojnę nuklearną...

aha, i zapomniałem dodać - ostrzeżenie nie było tylko w tv, uruchomiony został cały system ostrzeżeń, ludzie dostali to też w tym samym czasie na komórki...

a potem skuleni i wystraszeni w piwnicy czekacie, czekacie i nic... it's just a prank bro!

jesli to nie jest sadystyczne a zdjęcia kutasów w uprzeżach na hardzie już tak, to ja chyba nie mam pytań..
Zgłoś
Avatar
Feno1983 2018-01-14, 21:15 1
Velture napisał/a:

ngielskiego nie znasz, że się głupio pytasz czy nie potrafisz czytać po polsku tego co napisałem?



Dobrzeeee! Jedziesz z kondomem
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie