18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Przeglądając wiadomości z mego regionu natknąłem się na wieść dzięki której poczułem się bezpieczniej. Prezentuje treść owego obwieszczenia.

"Suwalscy sokiści przeczytali wczoraj maila, z którego wynikało, że na terenie dworca PKP może być podłożona bomba. Na miejsce przyjechali policjanci, którzy sprawdzili teren. Szybko się jednak okazało, że informacja jest fałszywa. Wiadomość o rzekomej bombie dostały też inne jednostki w Polsce.

Przybyli na miejsce policjanci dokładnie przeszukali teren dworca PKP. Okazało się, że informacja o podłożonym ładunku wybuchowym nie była prawdziwa. Co więcej, jak poinformowała Eliza Sawko z KMP w Suwałkach, mail o rzekomej bombie został przesłany do Służby Ochorony Kolei kilka dni wcześniej, a dopiero wczoraj sokiści odczytali wiadomość

Informację o ładunku wybuchowym otrzymały także inne jednostki w kraju. "
Co Wy na to?
Zgłoś
Avatar
wujek1 2014-11-05, 12:58 9
obstawiam, że bomba została przykryta przez zaspę śnieżną lub zamarzła
Zgłoś
Avatar
szczękoczułki 2014-11-05, 13:48
Jaki kraj, tacy terroryści.
W niedalekim sąsiedztwie C.H Plaza- mrowisko Suwałk, po 2 stronie skrzyżowania McDonald, za Plazą Tesco, a przed, na górce Lidl, do którego uczęszcza więcej ludzi, niż na dworzec
Nie wiem co zawinił ,,zamachowcowi" budynek, ale ludziom, to autor maila chyba krzywdy zrobić nie chciał
I jeszcze info na pocztę, na miejscu władz jeszcze bym przeszukał Zalew Arkadia, w poszukiwaniu butelek, a w nich listów, mogą się tam znajdować jakieś informacje, na temat potencjalnych zamachów
A jak media piszą, że mail przesłany był kilka dni wcześniej, to on tam pewnie z dobry miesiąc wisiał.
W końcu jakiś łaskawca, w jakimś pięknym zakątku Polski, zalogował się z nudów na pocztę, ewentualnie rejestrował się na jakiejś ciekawej stronie i wlazł na pocztę potwierdzić rejestrację, a tu taka niespodzianka i powiadomił innych.
Zgłoś
Avatar
eunstachy 2014-11-05, 13:49 1
a mnie zastanawia, ile jeszcze takich debili musi postraszyć bombą, żeby w końcu ludzie nauczyli się na to nie reagować. Jak coś ma zostać wyjebane w powietrze, to na pewno zamachowiec nie będzie o tym informował.
Zgłoś
Avatar
killerZeWsi 2014-11-05, 16:41
@eunstachy
Spytaj się kogoś pracującego np. w sądzie, ile mają telefonów o bombie itp... To nie jest tam nic wyjątkowego.
Zgłoś
Avatar
RockyWood 2014-11-05, 18:26 1
no trzeba wszystkim tutaj przyznać że... mają opóźniony ZAPŁON
Zgłoś
Avatar
Enzo_Gorlomi 2014-11-05, 23:13 10
bo oni odczytują maila tylko wtedy jak pociąg do Suwałk przyjeżdża
Zgłoś
Avatar
4................h 2014-11-05, 23:43
Obstawiam, że policja była szybciej u gościa wysyłającego maila niż pierwszy pociąg o czasie (swoją drogą nadal na niego czekają )
Zgłoś
Avatar
o................n 2014-11-06, 4:01 1
>atak terrorystyczny
>w Suwałkach

to tak jakby terroryści uprowadzili samolot 11 września i postanowili dokonać zamach w Północnej Dakocie czy Idaho
Zgłoś
Avatar
makabrax 2014-11-06, 11:08
no ja pierdole, mejle kurwa dziennie sprawdzać, może jeszcze co godzinę, a bo kurwa robota na pudelku i fejsbuczku się sama zrobi?
Zgłoś
Avatar
Mateush444 2014-11-06, 11:34
Haha nie chcę nic mówić ale tak samo było z urzędem skarbowym w moim mieście. Przeczytali maila po kilku dniach, a jeszcze miesiąc wcześniej zignorowali alarm bo powiedzieli, że to nie możliwe, aby tu podłożono bombę xD
Zgłoś
Avatar
stalowalowa 2014-11-06, 11:54
Jakoś nie chce mi się kuźwa wierzyć w tą historyjkę. Źródło poproszę.
Zgłoś
Avatar
gibson62 2014-11-06, 12:50
@up - więcej możesz znaleźć na niebezpieczniku. Linka nie podam, bo niestety nie mogę
Zgłoś
Avatar
dogip 2014-11-06, 13:57
27.10.2014 Centralne Biuro Śledcze Policji wysłało do wszystkich jednostek rekomendację w tej sprawie. Widać do Suwałk nie dochodzi internet i nie doczytali. Wyraźnie było napisane w piśmie - Nie ewakuować, nie reagować.
Zgłoś
Avatar
K................n 2014-11-06, 15:03 2
Jestem z Suwałk. Rzadko kiedy tutaj piszą coś o moim pięknym mieście. Nie byliście nigdy, to nie pierdolcie, że zimno. Tu się kurwa zamarza w zimę, a w lato się topi w swoim pocie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie