18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Albo grubo albo wcale
pcdamian • 2020-03-25, 10:10






Już czekam na komentarze :)

2020-03-25, 11:39
Do sklepu. Po rogale...

2020-03-25, 11:51
gosc lubil ryzykowna jazde. ktos opisywal jak sie lapali na drodze to poszedl poboczem zeby wygrac.... naturalna selekcja szkoda ze z niewinna smiercia. sam latam ze znajomymi noca po miescie ale trzeba czasmi znac umiar.


"szypko ale bezpiecznie"

35i napisał/a:

Typowy polski "tjuning". Nalepki, zaciemnienie na tylnych lampach i wydech z puszki po groszku z biedry. Miejmy nadzieję, że zabrał tylko siebie tą ostatnią podróż, bo widzę parawan, a nie znam szczegółów.



przyciemnione lampy fanja sprawa.
wydech nie puszka od grochu tylko przelot. od silnika do konca idzie rura o tej samej srednicy bez katow i tlumikow.

2020-03-25, 11:51
Tutaj z dzisiaj, kolejny kandydat

https://egarwolin.pl/artykul/smiertelny-wypadek/941635

Niestety z bliska nic nie znalazłem może jakiś kopacz poszukiwacz się znajdzie ?

https://i.sadistic.pl/pics/2020_03_25_275019_69c328.jpg

2020-03-25, 12:05
Młodzi k***a jeździć k***a dobrze nie potrafią, ale szaleją na drogach jak poj***ni i kupują za mocne dla nich samochody i tak to się k***a kończy. Jeszcze te naklejki, to była kwestia czasu.

2020-03-25, 12:09
emperorzbigniew napisał/a:

Coś więcej, jakieś źródło do tego zacnego-oczy-cieszącego wydarzenia?



Na fb: Kraków112 - Krakowskie Ratownictwo w Obiektywie jest więcej info i zdjęć, niestety linku nie mogę dodać.

2020-03-25, 12:15
35i napisał/a:

Typowy polski "tjuning". Nalepki, zaciemnienie na tylnych lampach i wydech z puszki po groszku z biedry. Miejmy nadzieję, że zabrał tylko siebie tą ostatnią podróż, bo widzę parawan, a nie znam szczegółów.



A myślisz, że jak ktoś z takim debilem wsiądzie do auta, to ma większe IQ niż jamochłon? ch*j z kierowcą i z tymi co z nim jechali.

2020-03-25, 12:21
Teraz to napewno jest "sztywniutko" :lol:

2020-03-25, 12:44
"Zwola Poduchowna (woj. mazowieckie). Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad autem i zjechał z drogi, uderzając w drzewo. Nie żyją dwie osoby.|

Ja...........ro
2020-03-25, 12:44
No, to pozapieradalał i grubo i juz wcale, jednoczesnie

2020-03-25, 12:54
Janusz_k napisał/a:

"Zwola Poduchowna (woj. mazowieckie). Kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad autem i zjechał z drogi, uderzając w drzewo. Nie żyją dwie osoby.|



To ze zdjęć, to akurat z małopolskiego, jakaś wieś obok Krakowa, co by się zgadzało patrząc na samochód.

2020-03-25, 13:08
Było zapie**alane, było grubo, a teraz jest sztywniutko. Wszystko się zgadza, takich to jak szanuje.

Tr...........ty
2020-03-25, 13:18
Fuzi napisał/a:

wydech nie puszka od grochu tylko przelot. od silnika do konca idzie rura o tej samej srednicy bez katow i tlumikow.



Skąd wiesz, że wieśniak ze zdjęć ma przelot, skoro widać tylko końcówkę? Katalizatora na pewno nie miał, bo to zło, a sprzedając go zwraca się kasa z zakupu starego Seata. Wypie**alanie całkowicie wydechu nie poprawia parametrów silnika.

2020-03-25, 13:30
Jednego śmiecia mniej!

2020-03-25, 13:48
k***a, moze ze mna cos nie tak ale... od lebka bylem uczulony zeby nie wsiadac z kumplami, zwlaszcza tymi pok***ami co podaja bez umiaru. Raz w zyciu (na moje szczescie, do dzis se pluje w brode na ch*j ja wsiadlem, moglem skonczyc jak ten z postu) wsiadlem i mnie kolega tak przewiozl ze bylem zesrany po pachy. Nigdy wiecej w zyciu z zadnym glupim ch*jem moim rowiesnikiem nigdy nie wsiadlem. Wolalem robic za kierowce, jezdzic na imprezy i nie pic ale miec swoje zycie w swoich rekach...
Dlatego tez uwazam ze ta p*zda ktora wsiadla znajac typa niewiele mniej miala gowna we lbie niz on sam.

2020-03-25, 14:16
daniell92 napisał/a:

Niestety zabrał ze sobą swoją dziewczynę, oboje na miejscu...



Czemu niestety? Musiała być idiotką skoro miała chłopaka debila. Żadna strata dla społeczeństwa. A może nawet zysk, bo się półgłówki nie rozmnożą.