18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
Znawca_Cipek 2021-06-30, 13:05 4
Co ta publika taka sztywna? Ja bym wstał i bił brawo!
Zgłoś
Avatar
S.Cat 2021-06-30, 13:42 4
A mógł zabić.
Zgłoś
Avatar
Tobiahus96 2021-06-30, 15:02 3
Szkoda że jej głupiej pizdy nie poszerzył
Zgłoś
Avatar
silesian171 2021-06-30, 15:29 38
Jak można chodzić na takie badziewie.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2021-06-30, 15:52
Jeleń jako zwierzę egzotyczne nie wiedziałem nawet, że udzie jeszcze chodzą do cyrku
Zgłoś
Avatar
Halman 2021-06-30, 16:12 1
pytolsky napisał/a:

Jeleń jako zwierzę egzotyczne nie wiedziałem nawet, że udzie jeszcze chodzą do cyrku



po przedstawieniu; ognisko, piwo, pieczona dziczyzna i ta fikuśna blondyneczka w cenie biletu (włosy juz związane)...
Zgłoś
Avatar
jeden4sty 2021-06-30, 16:17 23
Rozrywka dla debili, nie wiem, kto jeszcze na to chodzi i czemu nie zakazane to gówno.
Zgłoś
Avatar
Manowarrior 2021-06-30, 16:33 1
O curwa, ale kyrk
Zgłoś
Avatar
plastic 2021-06-30, 16:40 11
jeden4sty napisał/a:

Rozrywka dla debili, nie wiem, kto jeszcze na to chodzi i czemu nie zakazane to gówno.



chłopie, popatrz na siebie. jesteś klasycznym przykładem debila. nie wiesz kto chodzi do cyrku, nie wiesz dlaczego nie jest zakazany, to co ty kurwa wiesz? tyle co ci ktoś powie, no to ci mówię: jesteś debilem. mam nadzieję, że chociaż ciężko pracujesz, a hasłami gazety wyborczej zaraziłeś się od kobiet, które podglądasz na facebooku.

rozckliwianie się nad zwierzaczkami, które nam się do czegoś przydają, to jeden wielki wał.
nigdy nie poszedłbym do cyrku, bo po jaki chuj, ale żeby myśleć o zakazywaniu tego innym, to musiałbym być... chwila napięcia... DEBILEM
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2021-06-30, 17:43 1
jeden4sty napisał/a:

Rozrywka dla debili, nie wiem, kto jeszcze na to chodzi i czemu nie zakazane to gówno.



Ten jeleń ma lepiej w życiu niż ty przez całe swoje..w cyrkach się dba o zwierzęta. Bo to raz kasa a dwa chore bite i słabo wyglądające zwierzę się nie nadaje kurwa na pokazy....
Zgłoś
Avatar
No-idea 2021-06-30, 19:13 3
Pokazy tresury zwierząt jak to nudy jak cholera, nie ma czego oglądać. W cyrku najlepsze jest przekraczanie granic ludzich możliwości, jakieś odpalone akrobacje na krawędzi śmierci, a nie że mi jeleń chodzi w kółko bo mu laska pokazuje gdzie ma iść, co to kurwa ma być.
Zgłoś
Avatar
Chopin1969 2021-07-01, 0:56
plastic napisał/a:

chłopie, popatrz na siebie. jesteś klasycznym przykładem debila. nie wiesz kto chodzi do cyrku, nie wiesz dlaczego nie jest zakazany, to co ty kurwa wiesz? tyle co ci ktoś powie, no to ci mówię: jesteś debilem. mam nadzieję, że chociaż ciężko pracujesz, a hasłami gazety wyborczej zaraziłeś się od kobiet, które podglądasz na facebooku.
rozckliwianie się nad zwierzaczkami, które nam się do czegoś przydają, to jeden wielki wał.
nigdy nie poszedłbym do cyrku, bo po jaki chuj, ale żeby myśleć o zakazywaniu tego innym, to musiałbym być... chwila napięcia... DEBILEM



Już? Fest sie musiołech skupić coby łogarnońć co Ty episz. Gorom Ci.. FEST
Zgłoś
Avatar
Vi_Kikimora 2021-07-01, 1:28
Zajebiste widowisko Bambi i Struś Pedziwiatr
Zgłoś
Avatar
Xenon 2021-07-01, 1:57 1
Męczyć tak te zwierzaki co za dzbany
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie