18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
skywalker75 2018-12-06, 20:50 4
Tylko musisz to donieść do jakiejś konkretnej sytuacji, żeby zaczęła się gównoburza
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-12-06, 20:53 11
@up Wiadomo, że ci z wiadrem to PiS przecież
Zgłoś
Avatar
werther 2018-12-06, 21:26 7
@up i wiadomo, że dziury od spodu robią europosłowie
Zgłoś
Avatar
konował 2018-12-07, 0:09
@up@up
Gówno prawda tu po prostu chodzi o klasycznego chuja w dupie.
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2018-12-07, 0:32
dlatego ja jestem jednym z tych dwóch który już nie wylewa tylko cieszy się że wszystkie 4 skurwysyny pójdą na dno

a łódka symbolizuje tą kurwe polskę
Zgłoś
Avatar
wojtasO_o 2018-12-07, 1:17 1
Skywalker75 np. gówno mnie obchodzi podwyżka ceny paliwa o 10 gr bo zapierdalam rowerem do pracy. Ale 80% baranów chyba nie wie, że towary do sklepów są rozwożone tirami, firmy spedycyjne to nie fundacje charytatywne więc podwyższą ceny, a sklepy tym bardziej nie rozdają żarcia za darmo wieć jeśli zwiększa im się koszty to wrzuca to w cenę towarów. Ale kurwa nie 10 groszy to Obajtek na klatę weźmie i nie podwyższą cen na stacjach.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-12-07, 9:42 5
mygyry napisał/a:

@up Wiadomo, że ci z wiadrem to PiS przecież


werther napisał/a:

@up i wiadomo, że dziury od spodu robią europosłowie


Europosłowie czy tam Opozycja Totalitarna, to zajebali deski ...i sprzedali niemcom. A ci na górze to ich wyborcy, którzy myślą że za to nie zapłacą.

A tobie się KebabRemover pomieszało. Polska fakt to matka, ale nasza nie twoja. Po słowie kurwa, powinna więc się znaleźć twoja matka. Ech te nasze białe czarnuchy, dno z polskiego
Zgłoś
Avatar
C................s 2018-12-07, 10:01 3
@up zapomniałeś coś dodać o żydach

@KebabRemover Na kogo byś biedaku szczekał gdyby tej znienawidzonej przez ciebie Polski zabrakło?? Zostało by ci tylko obciągać czarnuchom z nudów.
Zgłoś
Avatar
janlew 2018-12-07, 10:08 1
AyCaramba napisał/a:

@up zapomniałeś coś dodać o żydach


Nie zapomniałem, tylko się nie rozdrabniałem. Wiadomo że:
Cytat:

Opozycja Totalitarna

to są właśnie żydzi, szabes goje i folksdojcze. ...noooo, ostatnio jeszcze ukraińska swołocz się dopisała do folkslisty
Zgłoś
Avatar
Nejm 2018-12-07, 10:22 3
Polska na jednym obrazku. Tak jest od czasow kiedy wprowadzilismy sobie demokracje. Najpierw przekupiona szlachta, przedkładajaca swoje interesy nad interesami panstwa, obok szlachty, ktora zamiast silnego panstwa wybierala swoje silne wplywy i niezaleznosc, po obecna forme demokracji, w ktorej politycy robia praktycznie to samo.
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-12-07, 13:57 1
Jeny, janlew, zamknij się, jełopie...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-07, 14:14
Wincyj gówna i pomyj bo sztorm zaczyna słabnąć
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-12-07, 15:34
Tak by było jakby PO sprowadziło do Polski imigrantów, sami by mieszkali na strzezonym osiedlu, a reszta bujałaby sie z tym bałaganem. Nie powiem że syfem.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-12-07, 16:44 1
Dobrze że PiS nie sprowadza imigrantów a te 2 miliony Ukraińców to oj tam oj tam
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie