18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
jirki 2013-03-19, 21:16 62
Dobrze Gada! Polać mu

Fakt, wypadało by otworzyć oczy...

Zgłoś
Avatar
preliator 2013-03-19, 21:29 18
W tym kawałku ma rację (choć odjechał mieszając w to Boga i jakieś new age'owe "otwieranie duszy"). Warto wiedzieć, że jego żona jest żydówką i w żadnej jego audycji nie znajdziecie wzmianki o syjonistycznym lobby.
Zgłoś
Avatar
djpaczu94 2013-03-19, 21:38
Fajnie gada !
Zgłoś
Avatar
S................l 2013-03-19, 22:00
to ten co kiedyś krzyczał o broni btw
Zgłoś
Avatar
socjalmmv 2013-03-19, 22:02
Gada jak jakiś fizyk/astronom i właśnie za to leci piwko.
Zgłoś
Avatar
Irasmatick 2013-03-19, 22:42
Tupecik mu się trzęsie jak Hitlerowi w "Fuhrer'rze"

Ale gada pierdolony słusznie!
Zgłoś
Avatar
xXDoggXx 2013-03-19, 22:47
Pomijając fakt że za Alexa zawsze browar, bałem się że zaraz na zawał zejdzie
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-03-19, 22:52
Pierdoli jakby wczoraj się urodził.
Zgłoś
Avatar
Kreciuch 2013-03-19, 23:00 1
Oto, co ma do powiedzenia Ghost nt. Jonesa:
Zgłoś
Avatar
pepekolo 2013-03-19, 23:06 7
Mnie w tych jebanych amerykańcach wkurwia zawsze to, że tym pieprzonym krzykiem próbują okazać pewność siebie, która nijak się ma do merytoryczności wypowiedzi (oczywiście nie w ich ocenie). Kurwa! Gościu przeczytał na Wiki kim był Tesla i Magellan i zgrywa Boga mądrości! Ja pierdole jak mnie to wkurwia. Pewnie nawet nie wie na jakiej zasadzie działa pieprzona wolframowa żarówka - o Edisonie pewnie też nie słyszał.

Tępe społeczeństwo - tępe wzorce. Próbować przelać im cokolwiek wartościowego to jak tłumaczyć kurzofretce jak zajebać headshota w CoD.

I jeszcze tak drze te morde...
Zgłoś
Avatar
Borsuczi 2013-03-19, 23:09
Czekam na typa który w swoich 10 tezach wyjaśni jak wolni jesteśmy na tym świecie i jedyne co złe się dzieje to przez nas samych i po prostu utrudniamy rządom ich prace haha!
Zgłoś
Avatar
rzba1991 2013-03-19, 23:20 1
za wydzieranie japy nie ma piwa...
Zgłoś
Avatar
ponuras 2013-03-19, 23:21 8
@pepekolo gościowi chodzi o to że showbiznes to gówno które jest nam serwowane żeby nas ogłupić. Odpychają nas tym shitem od historii, matematyki, fizyki i wszelkiej przydatnej wiedzy po to byśmy nie byli świadomi tego co się dzieje na świecie. Przecież on nie chcę przechwalać się swoją wiedzą lol
Zgłoś
Avatar
Thevenin 2013-03-19, 23:23 1
Dla mnie ten koleś może (ale nie musi) być przykładem człowieka nakręcanego przez establishment, o którym mówi, wręcz należącym do niego. Zasłyszałem kiedyś, że w jakiejś książę opisywane są przykłady, jak to żydzi dorobili się swoich wśród przywódców ugrupowań antysemickich, gdzie tworzą tam swoje działania niby działające na niekorzyść żydom, a jednak dla przeciętego człowieka bez zdania na ich temat, odrzucającego ten antysemityzm. Koleś tak pajacuje w tym swoim programie i innych wypowiedziach publicznych, że skutecznie odstrasza ludzi próbujących odnaleźć się w tym zjeb**ym świecie, którzy mogli by przejrzeć na oczy.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie