18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
dżonyłojlker 2023-12-14, 16:56 7
antidotum4 napisał/a:

Poczytałem powyższe posty i zadałem sobie pytanie, czy jest granica, czy też jej nie ma? Nie jestem moralistą, żeby kogoś tu pedagogicznie wytykał itp.
Ale pytam serio. Z czego można się napierdalać i do jakiego stopnia. Wiadome, żart żartowi nierówny. Jak zobaczyłem Marsjanina to oczywiście pierdolnąłem ze śmiechu (śmiałem się z konwencji i skojarzenia, ale nie z tego biednego dziecka), ale jak jeden z drugim cytuje ludobójców "życie niewarte(niegodne)istnienia" to już można się zastanawiać gdzie jest granica . Życie niegodne istnienia było podstawą do wymordowania wszelkich biedaczków, upośledzonych w Nazilandii. Pytam serio, bo jeśli nawet żartem się to afirmuje, to już kurwa chyba jest problem. Problem z umysłem czy duszą, trudno powiedzieć, może jedno i drugie. Dużo już wiem i widziałem, ale trochę chujowo to brzmi.



Na sentymenty ci się zebrało... pewnie przez to spadające ciśnienie.
Zgłoś
Avatar
jijal23371 2023-12-14, 16:56 4
Smutny widok
Zgłoś
Avatar
antidotum4 2023-12-14, 16:56 3
~VeIture napisał/a:

Jako oficjalny sadolowy inwalida powiem wprost - pierdolisz.



Być może, ale w czym, stawiając pytanie? Rozwiń.
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2023-12-14, 17:13 4
antidotum4 napisał/a:

Być może, ale w czym, stawiając pytanie? Rozwiń.



We wszystkim, stawiając odpowiedź.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2023-12-14, 18:33 3
T3RMINATOR napisał/a:

Życie niewarte życia.



Nie wiele to zmienia że jest chory bycie czarnym już jest nie warte życia zdrowy czy nie i tak ma przejebane.
Zgłoś
Avatar
JebacPis100procent 2023-12-14, 18:48
antidotum4 napisał/a:

Poczytałem powyższe posty i zadałem sobie pytanie, czy jest granica, czy też jej nie ma? Nie jestem moralistą, żeby kogoś tu pedagogicznie wytykał itp.
Ale pytam serio. Z czego można się napierdalać i do jakiego stopnia. Wiadome, żart żartowi nierówny. Jak zobaczyłem Marsjanina to oczywiście pierdolnąłem ze śmiechu (śmiałem się z konwencji i skojarzenia, ale nie z tego biednego dziecka), ale jak jeden z drugim cytuje ludobójców "życie niewarte(niegodne)istnienia" to już można się zastanawiać gdzie jest granica . Życie niegodne istnienia było podstawą do wymordowania wszelkich biedaczków, upośledzonych w Nazilandii. Pytam serio, bo jeśli nawet żartem się to afirmuje, to już kurwa chyba jest problem. Problem z umysłem czy duszą, trudno powiedzieć, może jedno i drugie. Dużo już wiem i widziałem, ale trochę chujowo to brzmi.



Zgłoś
Avatar
kamuha 2023-12-14, 18:52 2
to nie choroba tylko permamentny głod i niedożywienie.
Zgłoś
Avatar
antidotum4 2023-12-14, 19:01
@JebacPis100procent



Tylko nie pierdolisz, bo w ryj dać moge dać

Zgłoś
Avatar
smc 2023-12-14, 19:28 3
Strasznie słabe te żarty.

Pokazuje niedojebanie mózgowe niektórych osób tutaj. Chuj wam w dupę, nygusy...
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-12-14, 19:39 4
smc napisał/a:

Strasznie słabe te żarty.
Pokazuje niedojebanie mózgowe niektórych osób tutaj. Chuj wam w dupę, nygusy...



No i teraz pytanie: czy jak zwykle robisz sobie te pokrętne żarty, czy naprawdę się zesrałeś?
Zgłoś
Avatar
Aligejtor 2023-12-14, 19:49
Tatuś zadowolony że do końca życia będzie musiał leczyć i opiekować się tym
Zgłoś
Avatar
0................1 2023-12-14, 20:02 3
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-12-14, 21:26 4
Nie dość, że jakiś dziwny z twarzy to jeszcze czarny. To się nazywa wyciągnąć chujowy los na loterii. Z plusów to tyle, że ten stan długo nie potrwa i wraca na respawn
Zgłoś
Avatar
MalcolmX 2023-12-14, 22:03 5
zdaje się, że ogarnął wszystkie 100 Konkretów Tuska
Zgłoś
Avatar
plajto 2023-12-14, 23:00
VeIture napisał/a:

Jako oficjalny sadolowy inwalida powiem wprost - pierdolisz.



Jeb się na cycki
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie