18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Hydraulik w akcji - teraz popularne
mma
Avatar
Manian 2011-01-03, 18:23
MMA panowie MMA !
Zgłoś
Avatar
awaria666 2011-01-03, 18:33 1
"Co sądzicie o nim ?" - jest czarny.
Zgłoś
Avatar
Massivee 2011-01-03, 19:21
Po za Tym że nie Chciał bym go spotkać i przez przypadek nie wkurwić, to co tu dużo można sądzić o człowieku napierdalającemu się za pieniądze. Inteligencją to on na pewno nie grzeszy też nie raz pewnie dostał w ryj, a że na filmiku akurat tego nie widać to już inna bajka.
Zgłoś
Avatar
Escalade 2011-01-03, 19:30
0:26 mój idol pieprznąć młotem w gumową oponę to takie zajebiste, że musieli po prostu to dać na film promo

A tak poza tym to całkiem, całkiem.
Zgłoś
Avatar
Lumpex75 2011-01-03, 19:53 1
Zgłoś
Avatar
Twój Stary 2011-01-03, 22:08 1
tak sie nasterydowal ze w stanach nie moze wystepowac hehehe
Zgłoś
Avatar
mistersinister 2011-01-03, 23:27
@ Massivee

Właśnie zademonstrowałeś swoją prostotę tępy kapciu
jak można oceniać gościa inteligencję po takim filmie ? to mma panowie, nie boks. Alistair to akurat sympatyczny koleszka, obejrzyj sobie wywiady.

sprawdźcie walkę Randy Couture vs James Tooney i wywiady do niej - elegancko pokazana różnica skali uszkodzeń głowy w mma i boksie
Zgłoś
Avatar
Mr.Green 2011-01-04, 1:42 1
Czekam ja jego walke z Fedorem
Zgłoś
Avatar
Stachu14words 2011-01-04, 1:56
Typ z 2:45 bije się zawodowo, a nie wie że duszeń się nie odklepuje ?
Zgłoś
Avatar
xorxor 2011-01-04, 2:12 2
@ Stachu14words

nie rozpierdalaj mnie pro zawodowcu mma.
1 nie odklepiesz duszenia - śpisz . takich pojebów w mma jest naprawdę niewiele.
2 to była gilotyna z głową na mostku, nie wiele ma związanego z duszeniem - to dźwignia na szyje, duszenie jest kiedy głowa jest pod pachą.

James Thompson który klepał to może nie jest jakiś super zawodnik, ale bardzo doświadczony i serca do walki mu odmówić mnie można.

Ali wymiata, aktualnie mistrz K1 GP2010 , mistrz strikeforce HW, mistrz interim DREAM HW
jest nadzieja że dostanie fiedzie - ta sama organizacja i domaga się walki z nim.

w highlight'cie widać jak leje bonyaskiego a zwycięstwo mu ukradli bo remy był mistrzem k1 wtedy :/
Zgłoś
Avatar
Duath 2011-01-04, 2:17
Nigga na szczała
Zgłoś
Avatar
Stachu14words 2011-01-04, 2:30
@zx

ciąg się flecie, bo chuja się znasz. Po pierwsze to nie wierzę, że nigdy, chociażby na treningu, nie odpłynął, to dlaczego tutaj ma klepać? A po drugie to gilotyna oprócz tego, że jest dźwignią też dusi. Jak nie wiesz to poproś sąsiada żeby Ci pokazał, a jak nie to się nie wypowiadaj. Tu akurat była chujowo założona, więc wnioskuję, że odklepał duszenie, a nie dźwignię.

A w ogóle to spierdalaj.
Zgłoś
Avatar
Darkeduar 2011-01-04, 2:49 11
Zgłoś
Avatar
xorxor 2011-01-04, 2:58 2
@ Stachu14words

teraz to pojechałeś z grubej
Reem ma na swoim koncie osiem zwycięstw gilotyną z zawodowcami [między innymi blackbeltami BJJ] na profesjonalnych ringach mma.
W 2005 wygrał ADCC europe [najlepsza organizacja graplingowa świata] i WSZYSTKIE pojedynki wygrał tam przez gilotynę.

ale ty wiesz lepiej ze on ją źle zakłada.

sąsiad mi nie musi nic pokazywać , bjj trenuje dłużej niż istnieje sadistic.
lepiej się nie napinaj bo to nie miejsce na flejma.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie