18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
snik0 2012-11-20, 12:14
Szkoda że nie zabija sucharów
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2012-11-20, 12:15
snik0 napisał/a:

Szkoda że nie zabija sucharów



Czułbyś się bezpieczny z Twoimi "tematami"?
Zgłoś
Avatar
Kombivar 2012-11-20, 13:33 2
Jak dla mnie to działa na odwrót. Nerwowe zabija tylko trawa...

... na pikniku, pośród łąk i pastwisk - a co myśleliście?!
Zgłoś
Avatar
camel87 2012-11-20, 16:12
Gut kawał Brüste
Zgłoś
Avatar
Moby_Dick 2012-11-21, 14:28
jak spokojne przeżywają tzn że też są nerwowe Hmmm to na świecie nie ma żadnej spokojnej kobiety bo wszystkie baby zawsze coś przeżywają , zwłaszcza kurwa seriale. Kobiety pijcie alkohol
Zgłoś
Avatar
MUodyy 2012-11-21, 14:35 1
Kombivar ma 100% racji! Przez alkohol rozwija się patologia w domach... Alkohol jest odpowiedzialny za jakieś 99% awantur domowych, a Ty kurwa mówisz, że uspokaja? Piłeś kiedyś?
Zgłoś
Avatar
Antybozia666 2012-11-21, 14:51 1
MUodyy napisał/a:

Kombivar ma 100% racji! Przez alkohol rozwija się patologia w domach... Alkohol jest odpowiedzialny za jakieś 99% awantur domowych, a Ty kurwa mówisz, że uspokaja? Piłeś kiedyś?



Tak, wiele ludzi cierpi przez alkohol, bywa że ludzie przez niego giną a rodziny się rozpadają, ale nie możemy zapomnieć ilu ludzi się dzięki alkoholowi urodziło najpierw później a na końcu
Zgłoś
Avatar
Mizantrop 2012-11-21, 15:43
Antybozia666 napisał/a:



Tak, wiele ludzi cierpi przez alkohol, bywa że ludzie przez niego giną a rodziny się rozpadają, ale nie możemy zapomnieć ilu ludzi się dzięki alkoholowi urodziło najpierw później a na końcu



Łap piwo za rebus
Zgłoś
Avatar
n................i 2012-11-21, 15:57
Jak to mawiał Bałtroczyk alkohol może i zabija szare komórki, ale tylko te najsłabsze a w mózgu zostaje taka jednostka delta force szarych komórek . Tak więc napije się, nie wiem jak wy.
Zgłoś
Avatar
contowsky 2012-11-21, 16:17
szkoda że tak nie jest na prawdę
Zgłoś
Avatar
eligurf 2012-11-21, 22:03
@MUodyy
To nie alkohol zabija tylko ludzi którzy go w siebie wlewają. Mam nawet wątpliwości czy alkohol uzależnia, czy ludzie chcą się uzależnić. Kiedyś zaraz po studiach wpadliśmy z kumplami na pomysł, że rozpoczęcie roku 1 stycznia to sprawa umowna i należałoby codziennie robić sylwestra, to na pewno by się trafiło w właściwy dzień. Zaparcia starczyło nam na półtorej miesiąca. Przez te 40 kilka dni dzień w dzień mniejsze choć najczęściej większe ilości alkoholu w siebie wlewaliśmy. Potem trzeba było się wziąć do roboty i imprezki się skończyły. Nikt z naszej piątki nie popadł w alkoholizm. Każdy miał tam jakiś cel do którego dążył.

Jak miałeś starych alkoholików, to na sadolu nie licz na współczucie.
Zgłoś