18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
Avatar
A................h 2012-10-15, 23:16 1
Jeszcze więcej zdjęć pierdolnij i wklej kompletny artykuł o VW z wikipedii...
Zgłoś
Avatar
Jurny_Ziemniak 2012-10-15, 23:22
I to się nazywa prawdziwy hard!
A tak poważnie lepiej skróć, większą część fotek daj do kolejnego komentarza bo mod się przyjebie(nie miałem zamiaru obrazić żadnego z was panowie) i będziesz miał dopiero.
Zgłoś
Avatar
Bożek 2012-10-15, 23:25
Forum motoryzacyjne?
Zgłoś
Avatar
rex1s 2012-10-15, 23:25 1


Cytat:

No i trzeba się było wziąć za naprawę:







Cytat:

Takie spracowane ręce to nie raz przy nim miałem ;P

Za niedługi czas po naprawie, była już zima i kolejna przygoda, na szczęście nic się nikomu i niczemu nie stało, ciągnik przyjechał, wyciągnął i kontynuowałem drogę do szkoły






Cytat:


Kiedy indziej znowu, na szczęście nie daleko od domu poszedł termostat, woda się zagotowała i było duuużo dymu





Cytat:

Którejś tam znów zimy z kolei kolega na mnie wycofał i znów pokiereszował fure (swoją przy okazji też, dobrze mu tak!):




Cytat:

Innym razem jakieś skur*** przebiły mi koło, dziołcha pompowała bo myślała, że tylko powietrze spuszczone, ale nic z tego, cza było na zapasówce wracać





Cytat:

Dużo rzeczy niestety nie mam uwiecznionych, ale z tego co pamiętam:

-kiedyś nie poszliśmy z kumplami na lekcję, no to jazda do golfa i się wozimy Młody byłem, przyszpanować chciałem na ręcznym w zakręt i poszłem w krawężnik- wahacz do wymiany i parę pierdółek,

-rów zaliczony poprzedniej zimy- lewa strona pokiereszowana, wziołem się kiedyś za naprawę ale jakoś nie dotrwałem i zostało to co widać do dzisiaj, szpachla+ podkłąd ;P

-paliwa to mi brakło dobre parę razy,

-raz się dałem kumplowi przejechać, przywalił w bramę sąsiadki,

-ostatnio mi ojciec traktorem z przyczepą wycofał i rozwalił tylnią lampę i lekko przygiął blache,

-aż w końcu padło na moją dziewczynę, którą ściągło z przyczyn nieznanych na bok i przywaliła w drzewo.

Aktualnie więc do wymiany jest lampa lewa, błotnik wahacz, zderzak (można też podkleić stary bo jest w miarę OK).
AKTUALNE FOTO:


















Cytat:

Dzień wcześnie jeszcze wyglądał tak:







Cytat:

W samochodzie nie było palone, no może poza tym jednym cygarem;P





Cytat:

Pite natomiast było i to nie raz nie dwa




Cytat:

Nocleg też nie jeden się odbył:




Cytat:

Potem dziewczyna musiała sprzątać







Cytat:

Jeden jedyny raz zatankowałem do pełna, to trzeba było uwiecznić




Cytat:

Na golfika lecą kobiety jak i również mężczyźni. Tylko nieliczni mogli sobie strzelić przy nim foto







Cytat:

Sam też nie raz wylądowałem na masce





Cytat:

Autko można wziąć na części, choć miło by było zobaczyć go jeszcze na drodze, łezka by mi się w oku na pewno zakręciła :]

Wszystkie uszkodzenia blacharskie naprawiane na bierząco, dopóki nie zorientowałem się, że zaraz po naprawie kolejne uszkodzenie... Jak tylko postanowiłem jeździć z wgnieceniami to nic się nie działo! Na tym właśnie polega fatum nad autem, nie może być ładne! Trzeba jeździć potrzaskanym i będzie wszystko git ;]
Może ciężko uwierzyć po stanie wizualnym, ale technicznie auto naprawdę w dobrym stanie. Silnik hula bez najmniejszych problemów. Nie dawno wymieniony rozrząd+pompa wody.

Narazie to tyle, bo moja sie wydarła, że to wszystko opisuje i że obciach i wogóle, więc straciłem natchnienie. Co mi się jeszcze przypomni dopiszę jutro

Golf stoi w miejscowości Rozkochów, koło Alwerni, 30km od Krakowa



Cytat:

Aktualna cena
510 zł



Link do allegro.
Zgłoś
Avatar
Sivy121 2012-10-15, 23:41
KCH , libiaz ,chrzanow ?
Zgłoś
Avatar
NuclearBlast 2012-10-15, 23:44
Od samego początku widać iż nie powinieneś w ogole kurwa wsiadać za kierownicę ... ja od kiedy mam prawko czyli 2009 roku nie miałem nawet najmniejsze stłuczki śmigajac w zimę na letnich oponach a ty nom stop rozpierdalasz to auto .
Zgłoś
Avatar
rex1s 2012-10-16, 7:46
NuclearBlast napisał/a:

Od samego początku widać iż nie powinieneś w ogole kurwa wsiadać za kierownicę ... ja od kiedy mam prawko czyli 2009 roku nie miałem nawet najmniejsze stłuczki śmigajac w zimę na letnich oponach a ty nom stop rozpierdalasz to auto .



"Znalezione na allegro"
To nie moje auto, wieśwagenem się nie bujam...
Zgłoś
Avatar
riczardson 2012-10-18, 22:53 1
Zestaw do zbierania pokrzyw!!

Cytat:

Zestaw do zbierania pokrzyw nadaje się idealnie. Użyty co prawda tylko jeden raz, ale jestem pewien, że komfort rwania z korzeniami, zrywania samych listków i przerywania łodyg zapewni za każdym razem. Najsłabszym ogniwem całego przedsięwzięcia może się okazać szyja, jednak najprostsza i najtańsza kominiarka powinna rozwiązać problem. Nie widziałem co prawda pokrzyw 1,65m wysokich, ale zawsze przecież można się wywalić. Kominiarka ma jeszcze taką zaletę, że można rwać u sąsiada.

W cieplejsze dni polecam z kurtki i spodni wypiąć podpinkę i membranę bo może się d... spocić. Natomiast jeżeli chodzi o pogodę deszczową to nie stanowi ona problemu i można kosić cały dzień całymi siatami. Bez przerwy. Pas nerkowy można sobie do tej roboty odpuścić.



LINK
Zgłoś
Avatar
kapi145 2012-10-19, 15:05
Oddaj fartucha po raz kolejny, rym razem na Allegro.
Zgłoś
Avatar
Trollu 2012-10-19, 15:29
Wydaje mi się, że bardziej chodzi o różne guziki na rękawach niż obrobienie. Czytaj dokładnie
Zgłoś
Avatar
ScorpionGocław 2012-10-24, 20:38 6


Znalezione na Allegro
Zgłoś
Avatar
dziaraxx1 2012-10-24, 20:57 1
Masz piwo za popieranie niewolnictwa .
Zgłoś
Avatar
markop4321 2012-10-24, 20:57
Albo nie ogarniam. Albo Strassburger założył konto na sadolu.
Zgłoś
Avatar
b................c 2012-10-24, 21:22 4
Nie rozumiem o co chodzi...Próg jak próg.
Zgłoś
Avatar
Mikul58 2012-11-06, 23:34 6
Ciekawe, czy kupiec za tyle kupi
Dla niedowierzających link:
ebay.co.uk/itm/A-piece-of-cardboard-shaped-a-bit-like-an-iPhone-5-USED...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie