18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
baronturbina 2022-01-05, 6:43 17
Gościu z ryja wyglada jak gumbas:

Zgłoś
Avatar
Novik 2022-01-05, 9:00
Nie odwzajemniła tej miłości
Zgłoś
Avatar
jjjkkkfff 2022-01-05, 9:05
Coś mi się wydaje że to była tylko gra wstępna...
Zgłoś
Avatar
janlew 2022-01-05, 9:13 15
Jebać po jajach prądem do zwęglenia, za coś takiego.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-01-05, 9:31 3
W dawniejszych czasach, gdzieś tak w Średniowieczu pogardzanym przez was, było inaczej. Za gwałt przybijali gościa za pałę i torbę pod mostem, no i tak sobie wisiał, a do ręki dawali mu nóż. Jak się chciał uwolnić, to musiał oderżnąć sobie wszystko co miał. Jak przeżył, to już nikogo nie mógł zgwałcić.
Zgłoś
Avatar
Mr_Manowar 2022-01-05, 11:32 16
Juzwa napisał/a:

W dawniejszych czasach, gdzieś tak w Średniowieczu pogardzanym przez was, było inaczej. Za gwałt przybijali gościa za pałę i torbę pod mostem, no i tak sobie wisiał, a do ręki dawali mu nóż. Jak się chciał uwolnić, to musiał oderżnąć sobie wszystko co miał. Jak przeżył, to już nikogo nie mógł zgwałcić.



Nie pod mostem, tylko na poręczy mostu sadzali pryncypała i dopiero tam przybijali. Jakby miał wisieć i utrzymywać się na samych jajach, to brzytwa była by w ogóle niepotrzebna
Zgłoś
Avatar
Halman 2022-01-05, 14:00 5
Mr_Manowar napisał/a:

Nie pod mostem, tylko na poręczy mostu sadzali pryncypała i dopiero tam przybijali. Jakby miał wisieć i utrzymywać się na samych jajach, to brzytwa była by w ogóle niepotrzebna



zrobiłeś sprostowanie a wygląda na to ze używasz słów których nie rozumiesz; polecam sprawdzić znaczenie słowa pryncypał
Zgłoś
Avatar
Mr_Manowar 2022-01-05, 14:23 5
Halman napisał/a:

zrobiłeś sprostowanie a wygląda na to ze używasz słów których nie rozumiesz; polecam sprawdzić znaczenie słowa



Chuj mnie to boli.
Zgłoś
Avatar
Kris198111 2022-01-05, 14:41
Ja odrazu łapie za cipsko później buzi tak się nie wyrywa i wiek też nie ma znaczenia ale nie zgodzę poniżej dychy
Zgłoś
Avatar
Krakus36 2022-01-05, 15:17
Obrońca stracił obuwie co to będzie teraz tylko 50% szansy na przeżycie ma

Jebać pedofili xD i tak 14 latki dupy dają za telefony itp. xD więc to walka z wiatrakami
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2022-01-05, 19:55
Mr_Manowar napisał/a:

Nie pod mostem, tylko na poręczy mostu sadzali pryncypała i dopiero tam przybijali. Jakby miał wisieć i utrzymywać się na samych jajach, to brzytwa była by w ogóle niepotrzebna


Pryncypała? A może wiercipiętę lub pierdzimączkę? Ja jebie synu!
Zgłoś