18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 30 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Avatar
Kreatura and Pluszaczek 2010-04-11, 20:46
Nawet jak zmusili pilota do lądowania to i tak przemilczą,a pozatym jutro "nr 1"beatyfikują!czy ktoś orientuje się-cały tydzień czeka nas taka żenada?
Zgłoś
Avatar
mesiash 2010-04-11, 21:09
mnie to bardziej interesuje w jaki sposób oni tam poginęli, bo samolot ani się nie rozpadł, ani specjalnie nie wybuchł...

dziwne...
Zgłoś
Avatar
laciaty1990 2010-04-12, 8:31
też sie zastanawiałem np. czemu piloci nie przeżyli (cała kabina pilotów była w jednym kawałku, przypięci pasami)

Prawdopodobnie wyglądało to tak:
Cześć ludzi zmiażdżona gdy samolot uderzał w drzewa, cięta przez grube gałęzie - gdy samolot sie rozpadał, te kawałki samolotu nabijały sie na grubsze gałęzie z dużą predkością.

Reszta od przeciążeń większych niz 150-200G (wystarczy do przemieszczeń mózgu, łamania karków i kręgosłupów a chyba nawet pasy bezpieczeństwa którymi byli przypięci mogli czesc z nich popodcinać troszke).

Bo jako tako to pożaru tam nie było dużego, ale oczywiscie ktoś tam sie tez pewnie spalił.
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-04-12, 11:24
laciaty1990 napisał/a:

Reszta od przeciążeń większych niz 150-200G (wystarczy do przemieszczeń mózgu, łamania karków i kręgosłupów a chyba nawet pasy bezpieczeństwa którymi byli przypięci mogli czesc z nich popodcinać troszke).


Przemieszczen mozgu... 200g starczy do chyba zmiksowania ciala w mase przypominajaca paste pomidorowa. Najwiekszym problemem podczas wiekszych przeciazen, nawet chwilowych, jest fakt, ze krew wybija sie z naczyn krwionosnych. Nastepuja masowe wylewy wewnetrzne, ktore sa nie do opanowania. Jest tylko jeden czlowiek na swiecie, ktoremu udalo sie jakims cudem przezyc 180g, ale jest duzo spekulacji na ten temat, poniewaz bylo wiele czynnikow lagodzacych uderzenie. Generalnie powyzej chwilowego 50g juz sie nie przezywa.
Zgłoś
Avatar
heniu 2010-04-12, 12:22
mesiash napisał/a:

mnie to bardziej interesuje w jaki sposób oni tam poginęli, bo samolot ani się nie rozpadł, ani specjalnie nie wybuchł...

dziwne...



może wybuchowa dekompresja? A tu są inne wypadki histmag.org/?id=4145
Zgłoś
Avatar
Kokolino 2010-04-12, 18:50
Według nie potwierdzonych informacji był to atak terrorystyczny przeprowadzony przez Lożę Masońską. Użyto w nim niemieckiej rakiety z ruską głowicą, a odbiór techniczny przeprowadził rabin. Szkoleniem zamachowca zajął się sam Osama B.L.

PS. Macie niezłe teorie. Dan Brown to Pan Pikuś przy niektórych.
Zgłoś
Avatar
krzyzu83 2010-04-13, 19:38 4
nie wiem czy pasuje Tu ten filmik ale zobaczymy



Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-04-15, 13:29
Crashsite



zblizenie


Zrodlo:

m.onet.pl/_m/301e89ffce78b8c9079e5de45de037fd,0,1.jpg

zblizenie
m.onet.pl/_m/d12549c3c8b0f386e9a5d68e85303449,0,1.jpg

@edit:
tvn24.pl/-1,1652252,0,1,do-przechylu-doszlo-po-zderzeniu-z-duzym-drzew...

Sa zdjecia, nie ma filmikow, nie dokonca wiedzialem jak to wkleic moderatorze.
Zgłoś
Avatar
Astarte 2012-07-31, 17:02
Mniejsza o teorie nie żyją i tyle a ryży złodziej przejął władzę ( co nie znaczy ze poprzednia ekipa była lepsza)

A czy to zamach czy wypadek to już się raczej nie dowiemy. dzieją się rzeczy które nas przerastają ( w tym domniemane zamachy na olimpiadzie około między 9 a 11 sierpnia).
Zgłoś