18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 13 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Pawel SC 2010-04-11, 0:40
"Zapisy z rozmów. Lądowano wbrew poleceniom
Minister transportu Rosji Igor Lewitin powiedział agencji Interfax, że pilot samolotu sam podjął decyzję dotyczącą lądowania, choć warunki pogodowe były bardzo trudne. Widoczność była ograniczona do 400 metrów, a granica bezpieczeństwa na tym lotnisku wynosi 1000 metrów - poinformował Lewitin.

Wcześniej generał Aleksandr Aloszyn powiedział, że gdy załoga nie wykonała polecenia kontrolera lotów, kilkakrotnie nakazano jej skierowanie maszyny na lotnisko zapasowe. - Mimo to załoga wciąż obniżała lot, co, niestety, zakończyło się tragicznie - stwierdził Aloszyn."

wiadomosci.onet.pl/2153361,12,jest_potwierdzenie_zaloga_ladowala_wbrew...

No a kto mógł Pilotów naciskać aby wylądowali .........
Zgłoś
Avatar
vantage 2010-04-11, 1:35
to jakaś nowa cześć blair witch project?
Zgłoś
Avatar
S................l 2010-04-11, 1:49
vantage napisał/a:

to jakaś nowa cześć blair witch project?


z toba przybitym do belki na czele
Zgłoś
Avatar
adrianlykus 2010-04-11, 2:53
jednak chyba najbardziej mi szkoda rodzin obsługi samolotu(pilotów, stewardess) prawie się nic o nich nie mówi, pozostają w cieniu.
Zgłoś
Avatar
bartdrummer 2010-04-11, 4:52 2
!! Kaczka pieczona po Smoleńsku podana, panie hrabio !!
BTW - Paru osób na tym pokładzie zabrakło, a paru żal...
Zgłoś
Avatar
Arti_moto 2010-04-11, 10:02 1
Napewno ruscy stoja za tym!
Zgłoś
Avatar
_r 2010-04-11, 11:11
Wczorajszy Wulff, który żeby nie było pojawił się przed wypadkiem
Zgłoś
Avatar
Pawel SC 2010-04-11, 11:41 5
adrianlykus napisał/a:

jednak chyba najbardziej mi szkoda rodzin obsługi samolotu(pilotów, stewardess) prawie się nic o nich nie mówi, pozostają w cieniu.


Lista członków załogi

90. Protasiuk Arkadiusz Kapitan
91. Grzywna Robert członek załogi
92. Michalak Andrzej członek załogi
93. Ziętek Artur członek załogi
94. Maciejczyk Barbara stewardessa
95. Januszko Natalia stewardessa
96. Moniuszko Justyna stewardessa

Jebli na własne życzenie Szkoda tylko załogi

Prawdopodobne przyczyny katastrofy Tu-154 w Smoleńsku


Zgłoś
Avatar
czarnylelo 2010-04-11, 12:32 3
Jedyne co czuje po tej "tragedii" to ogromne wkurwienie..wkurwienie na mój tępy naród który za miesiac zapomni o tym że w ogole miałą miejsce taka tragedia...fale hipokrytów wypowiadających sie na portalach społecznosciowych TV radiu i innych środkach przekazu..
Kolejna parodia śmierci ala Wojtyła i Jackson..juz czekam tylko na te promocje w sklepach z napisem kalendaży ze zmarłym prezydentem płytach z jego utworami i majtkami z datą jego śmierci..Słowa Ból tragedia płacz Bóg i popierdolone katolickie modlitwy w łańcuszkach i profilach naszoklasowych poprostu doprowadzają mnie do stanu totalnego otępienia JAKIM CUDEM W MOIM KRAJU ŻYJE TYLE DEBILI!?....Ciemnogród i tępe masy. Ok zginał człowiek którego ok 60% kraju nie szanowała a wraz z nim elita rządząca. Rozumiem ale ileż można.. Zginał nie wróci ale kurwa pamietajmy ze szamba nie nazywa sie perfumerią.. Zwłaszcza ze nie mozna włączyc sobie ani TV ani wejść na net bo każdy portal pierdoli tylko o tym...
Zgłoś
Avatar
P................n 2010-04-11, 12:52 1
Czarnylelo < Widzę, że nie tylko ja czuję się jak człowiek w buszu. A najlepsze są właśnie katolickie bzdury. Tak, módlmy się za dusze do Boga, który je zabrał, bo tak chciał. Czemu nie uratował tych głów polskiego kościoła? Ups... no chyba nie chciał. A może to szatan maczał w tym palce? Nie ważne, ważne aby się modlić. ;>
Zgłoś
Avatar
BueR_MadasS 2010-04-11, 13:05
To jest temat o tytule: "Amatorski film z miejsca wypadku w Smoleńsku" więc proszę rozmawiać tylko o samym wypadku jego przyczynach itd a nie ciągnąc zbędne w tym temacie rozprawki o uczuciach, szacunku czy innych pierdołach zbędnych w tym topicu

Jak macie takie ciśnienie by się z nami swoimi żalami/przemyśleniami podzielić to zapraszam do "Klopa" sadistic.pl/lech-kaczynski-nie-zyje-vt36741.htm

Każdy post będący sprzeczny z powyższymi zaleceniami będzie usunięty a w przypadku sporej upierdliwości autora lub łamania regulaminu również odpowiednio 'nagrodzony'
Zgłoś
Avatar
r4dzik 2010-04-11, 13:13
tyle szczatkow samolotu a zadnej krwi ani trupa?
Zgłoś
Avatar
laciaty1990 2010-04-11, 13:38
Mnie cały czas intryguje czemu ani jedna osoba nie przeżyła. Cześć samolotu była w jednym kawałku (kabina pilotów itp.). Procedery wymagają aby wszyscy byli przypięci pasami przy lądowaniu. Zanim te skrzydła z paliwem wybuchły by zostały ,,skoszone".

Jestem ciekaw jak zgineli piloci? W wyniku przeciążeń? Spłoneli? Czy co?
Zgłoś
Avatar
mcmt 2010-04-11, 13:55
RastaMan napisał/a:

przypomina mi się pierwszy odcinek lost...


Dobre... Z ta tylko roznica, ze nikt nie przezyl... Swoja droga mogliby przezyc, rozpierdalajac sie na jakies malej, bezludnej wyspie... Utworzyli by rzad i rzadziliby do konca swych dni. Pasowalo by im.
Zgłoś
Avatar
kielek 2010-04-11, 15:33
Yos_hi napisał/a:

Troche tragedia, ale powie mi ktoś do kurwy nędzy, CZEMU CZARNA SKRZYNKA JEST POMARAŃCZOWA?



Żeby łatwiej ją było znaleźć, czarna jest tylko z nazwy, bo otwierana jest zazwyczaj w nie za wesołych okolicznościach
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie