18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
Shadow 2010-04-10, 21:20
Filmik był dziś w kółko odtwarzany we wszystkich stacjach, nie tylko polskich ale i zagranicznych (tu prawie wszystkich i może nie w kółko). Podkładu dźwiękowego nie słyszałem.
Zgłoś
Avatar
Demoness 2010-04-10, 21:21 22
nowy serwis informacyjny: sadistic24 :/
Zgłoś
Avatar
~PowerBoBass 2010-04-10, 21:25 11
Krótko mówiąc... OJAPIERDOLE

To nagranie dziennikarza, który dotarł na miejsce zdarzenia jeszcze przed wszystkimi innymi, bo był w hotelu kilka km od miejsca tragedii. Jadąc tu nawet nie wiedział, że to polski samolot, a tym bardziej - kto nim leciał...

To tylko tak kilka słów opisu.
Zgłoś
Avatar
Nimr0d 2010-04-10, 21:38 3
bobasse hahaha ale dowaliłeś wiedzą! Dziennikarzowi który tam był pierwszy zabrano nagranie i faktycznie był jedną z pierwszych osób które tam sie pojawiły! To nagranie jest ekipy filmowej która tam trafiła juz chwile po wypadku, widać z resztą że dogaszają już resztki. Jak nie potraficie słuchać ze zrozumieniem to się nie wypowiadajcie bo ludzi w błąd wprowadzacie!
Zgłoś
Avatar
k................n 2010-04-10, 22:00
W pewnym momencie miał sporo do przemyślenia.
Zgłoś
Avatar
McCzarny 2010-04-10, 22:09 22
czy on w 42 sekundzie puścił bąka?
Zgłoś
Avatar
sUk 2010-04-10, 22:12 9
gdzie są trupy ja pytam ! przecież to sadistic :f
Zgłoś
Avatar
McCzarny 2010-04-10, 22:14
Ja dziś w TV słyszałem, jak się wypowiadał jakiś dziennikarz, że schował taśmę przed tym jak go zatrzymano. Nie wiem czy to ten o którego chodzi dla bobasse. Zresztą dziś była masa sprzecznych informacji więc nie wiadomo komu wierzyć...
Zgłoś
Avatar
grauper 2010-04-10, 22:15 6
Żygać mi sie chce jak słysze o tej tragedi...... Fakt straszne i wogóle ale kurwa... ILE MOŻNA ??
Zgłoś
Avatar
WoNsz12 2010-04-10, 22:15 4
sUk@ sprawdź hard jak tam nie ma to nigdzie

hmm ciekawe czy nakreca Katyn 2 ...
Zgłoś
Avatar
R................g 2010-04-10, 22:21 30
WoNsz12 napisał/a:

hmm ciekawe czy nakreca Katyn 2 ...


Nakręcą o tym jak moderatorzy sadsitica pomordowali wszystkich użytkowników piszących bzdury...
Zgłoś
Avatar
Lestat666 2010-04-10, 22:21 14
Korespondent z moskwy podaje prawdziwą wersję tragedii narodowej: Pilot leciał najebany w 3 dupy razem z całym cyrkiem w ruskim kukuruźniku. Byli W drodze do zazibaru. Nagle jednemu z murzynów napędzających silnik ujebały się pedały, a jemu kompanowi zachciało się lać, więc wystawił pałę która zachaczyła o drzewa, z powodu tarcia samolot sie zapalił, na szczęscie jaruzelski się utopił bo leciał za samolotem na sznurku na nartach wodnych.

Premier żałoba, bo prezydent zmarł śmiercią męczeńską w płomieniach samolotu. Dlatego zakazał przez miesiąc sprzedaży w restauracjach pieczonych kaczek. Z samolotu uratowali się jedynie murzyni z pozostałych silników, bo wyskakując z samolotu złapali się lian wiszących na drzewach i uciekli na wolność. Założę się ze tusk teraz trzepie gruchę z radości.....
Zgłoś
Avatar
Komun3 2010-04-10, 22:21 3
Nemir0d teraz ty się nie popisałeś wiedzą to nie jest nagranie ekipy filmowej. Bo po pierwsze potem wozy strażackie nie jechały na sygnałach, po drugie ekipy filmowe musiały omijać kordony policji których tu nawet w oddali się nie da zauważyć, po trzecie późniejsze ekipy wiedziały ze był wypadek polskiego samolotu i po czwarte potem kręciło się tam mnóstwo policjantów i żołnierzy.
Zgłoś
Avatar
Wyborowa 2010-04-10, 22:24
sUk napisał/a:

gdzie są trupy ja pytam ! przecież to sadistic :f

Tak naprawde to nakradli ile się dało, później sfingowali katastrofe samolotu i siedzą teraz na teneryfie, popijają drinki i smieją się oglądając tvn24...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie