18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 21:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Kontrolowane wyburzanie - teraz popularne
Avatar
dager 2010-04-10, 22:25 1
Szkoda .... tragedia ... i AXN nie dziala :/ a na poważnie MIEDZYNARODOWAY wstyd ..... nie bylo pieniedzy na inny samolot ... ciekawe czy teraz sie znajda
Zgłoś
Avatar
RastaMan 2010-04-10, 22:40 3
przypomina mi się pierwszy odcinek lost...
Zgłoś
Avatar
MCL 2010-04-10, 22:48 34
"ja pierdolę to nasz"

Zgłoś
Avatar
Suka_Blyat 2010-04-10, 22:50 1
@komun3
nie policji tylko milicji tam jest ruski kraj
Zgłoś
Avatar
pozeracz_kotow 2010-04-10, 22:52 2
Widać, że Polak: "o kurwa, jakieś błoto tu jest".

Cytat:

"ja pierdolę to nasz"


Uszy się myje, a nie pizga o umywalkę. Koleś mówi: "ja pierdzielę".
Zgłoś
Avatar
(L)uxus 2010-04-10, 23:02 5
dager napisał/a:

Szkoda .... tragedia ... i AXN nie dziala :/ a na poważnie MIEDZYNARODOWAY wstyd ..... nie bylo pieniedzy na inny samolot ... ciekawe czy teraz sie znajda



ja pierdole wszedzie sami znawcy. Mechanikiem byles ze wiesz w jakim stanie jest samolot sa ludzie do tego powolani ktorzy zbadaja co bylo przyczyna czy samolot czy pogoda czy blad pilota
a wstyd to ze sa takie trole kosmate jak ty w polsce i wiecznie narzekaja na cos
Zgłoś
Avatar
McCzarny 2010-04-10, 23:07 1
@adrianlykus Mega XD Kryptozamach
Zgłoś
Avatar
adrianlykus 2010-04-10, 23:12 4
hmmm mój post został usunięty :d może mam zapalić wirtualnego znicza? [*]<taki może być? (*) < a może ten?
Zgłoś
Avatar
Kimarco 2010-04-10, 23:16 2
mnie to dziwi czemu taki film jest w ogole w dziale smieszne filmy.. Taka tragedia a ktos tu widzi cos smiesznego...

[ Komentarz dodany przez: Centurion: 2010-04-10, 23:18 ]
choćby po to żeby był na głównej i żeby ludzie go obejrzeli, bo chyba warto?
Zgłoś
Avatar
ptasznik69 2010-04-10, 23:48 20
niestety, ale moim zdaniem przyczyna katastrofy jest zbyt banalna i głupia ;/ :
1) chujowe lotnisko
2) chujowe warunki
3) presja na pilotów

Złe warunki pogodowe, piloci chcą lądować w innym mieście. Jednak kaczor wkurwiony mówi, że to ważna uroczystość i nie może się spóźnić. Piloci nie chcą stracić posadki więc próbują.

Podczas próby, pilot wiedział że nie wyląduje, więc w ostatniej chwili daje gaz na maxa, i podnosi samolot do góry w celu zawrócenia i wykonania manewru ponownie. Normalna procedura. Jednak gdy silniki pracują na całej pycie to:
- albo wlatuje tam ptaszek
- albo zahacza silnikiem o drzewo (Tupolew ma silniki z tyłu, a podczas wznoszenia dupa jest na dole)
Tak czy owak silniki się psują a samolot zaczyna szybko opadać w lasek. I tak beznadziejnie głupio ginie nasza śmietanka

Podejść mogło być kilka. W grę może również wchodzić utrata paliwa, ale wątpię.
Zgłoś
Avatar
(L)uxus 2010-04-11, 0:03
ptasznik69 napisał/a:

niestety, ale moim zdaniem przyczyna katastrofy jest zbyt banalna i głupia ;/ :
1) chujowe lotnisko
2) chujowe warunki
3) presja na pilotów

Złe warunki pogodowe, piloci chcą lądować w innym mieście. Jednak kaczor wkurwiony mówi, że to ważna uroczystość i nie może się spóźnić. Piloci nie chcą stracić posadki więc próbują.

Podczas próby, pilot wiedział że nie wyląduje, więc w ostatniej chwili daje gaz na maxa, i podnosi samolot do góry w celu zawrócenia i wykonania manewru ponownie. Normalna procedura. Jednak gdy silniki pracują na całej pycie to:
- albo wlatuje tam ptaszek
- albo zahacza silnikiem o drzewo (Tupolew ma silniki z tyłu, a podczas wznoszenia dupa jest na dole)
Tak czy owak silniki się psują a samolot zaczyna szybko opadać w lasek. I tak beznadziejnie głupio ginie nasza śmietanka

Podejść mogło być kilka. W grę może również wchodzić utrata paliwa, ale wątpię.



hahaha no nie moge chlopaku zacznij pisac scenariusze do filmow
kolejny znawca ktory wie co sie dzialo na pokladzie samolotu po co pisac co kogo zdaniem bylo przyczynal stala sie tragedia i skoncze z tym oczernianiem i domniemaniem kto zawinil i co sie stalo
Zgłoś
Avatar
Novik 2010-04-11, 0:16
0 ciał eeee nie ma piwa ;D
Zgłoś
Avatar
Yos_hi 2010-04-11, 0:25
Troche tragedia, ale powie mi ktoś do kurwy nędzy, CZEMU CZARNA SKRZYNKA JEST POMARAŃCZOWA?
Zgłoś
Avatar
K1Rules 2010-04-11, 0:31 1
Tak i taka kurwa Polska mentalnośc. Wstyd bo sie rozjebali starym samolotem, a jakby kupili nowy to każdy by zaraz prół morde typu - ja pierdole nie mają na co hajsu wydawac tylko na to by wozic dupska nowymi samolotami..
Zgłoś
Avatar
venomizzy 2010-04-11, 0:31
albo ruscy zestrzelili
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie