18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Halman 2019-07-15, 12:30 21
naprawdę ktoś uważa ze jedna, druga czy trzecia firma kurierska jest lepsza czy gorsza? toż to kurwa zależy od charakteru kuriera, czy ma jeszcze duzo przesyłek, czy też od jego indywidualnego humoru na dany dzień...
Zgłoś
Avatar
nowynick 2019-07-15, 12:45
HAL9000/2 napisał/a:

naprawdę ktoś uważa ze jedna, druga czy trzecia firma kurierska jest lepsza czy gorsza? toż to kurwa zależy od charakteru kuriera, czy ma jeszcze duzo przesyłek, czy też od jego indywidualnego humoru na dany dzień...



HAL żadna nie jest 100% rzetelna, tylko chociaż nie pierdolą jacy to oni cacy a konkurencja nie....
Zgłoś
Avatar
Zordonek 2019-07-15, 12:59
dlatego lepiej zamówić do paczkomatów in-post wtedy nie rzuci wcale bo nie będzie miał okazji
Zgłoś
Avatar
Shanttyy 2019-07-15, 14:29 17
Zordonek napisał/a:

dlatego lepiej zamówić do paczkomatów in-post wtedy nie rzuci wcale bo nie będzie miał okazji



Taaa, a do paczkomatu paczki przylatują na skrzydłach nadziei...
Zgłoś
Avatar
Oponka 2019-07-15, 17:49 1
młody pewnie dopiero, co zaczął tę pracę i się stara, za to ten z UPS widać, że stary wyjadacz i ma już tak wyjebane, że mogą go wyjebać
Zgłoś
Avatar
egonx 2019-07-15, 18:20 3
Najpierw przyjzyjcie się dobrze, ja też bym jebnął paczka jak bym węże na wycieraczce zobaczył.
Zgłoś
Avatar
olo1990pl 2019-07-15, 18:42
@Zordonek przy mnie w zimie gość z paczkomatów wysypał cały worek małych/średnich paczek wprost w breję z lodu, piachu i soli (akurat jak serwisowali paczkomat wracałem z pracy i nie chciało mi się specjalnie po paczkę zapierdzielać z powrotem, więc sobie stanąłem z boku i patrzyłem co robią).
Jak zobaczył, że wyciągam telefon to chyba zrobił rekord w pakowaniu paczek do szuflad (a chciałem tylko sprawdzić godzinę). Miałem wtedy do odbioru akumulatorki i zwykłe baterie (kupuję je hurtem na alledrogo) i na szczęście kartony nie przesiąknęły (mimo, że paczka była zafoliowana to wewnętrzny karton był mokry z zewnątrz).

Choć i tak lepiej to niż kurier widmo. Jedynie z DHL mam dobre relacje, bo "sąsiad" z bloku obok pracuje i zabiera paczki na nasze osiedle na ostatni kurs. Z kurierów jeszcze Pocztex i odbiór w Żabce/punkcie PP, jest ok bo mam je pod domem (20m od siebie są ).
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2019-07-15, 20:24 1
olo1990pl napisał/a:


Choć i tak lepiej to niż kurier widmo. Jedynie z DHL mam dobre relacje, bo "sąsiad" z bloku obok pracuje i zabiera paczki na nasze osiedle na ostatni kurs. Z kurierów jeszcze Pocztex i odbiór w Żabce/punkcie PP, jest ok bo mam je pod domem (20m od siebie są ).



Pracuję w DHL byś widział co się wyprawia na magazynie to byś zmienił zdanie. Najbardziej wkurwiające jest jak dostaję rozpiedoloną paczkę... i muszę ją zawieźć do klienta... I później ja zjeby dostaję -.-
Zgłoś
Avatar
grrronek 2019-07-15, 20:45
Jebać reklamy Amazona.
Zgłoś
Avatar
Cruciator 2019-07-17, 8:18
grrronek napisał/a:

j***ć reklamy Amazona.



Jak i cały Amazon
Zgłoś
Avatar
qmaverickq 2019-08-10, 22:00
HAL9000/2 napisał/a:

naprawdę ktoś uważa ze jedna, druga czy trzecia firma kurierska jest lepsza czy gorsza? toż to kurwa zależy od charakteru kuriera, czy ma jeszcze duzo przesyłek, czy też od jego indywidualnego humoru na dany dzień...



jak firma wybierze i nauczy pracownika co ma robić i będzie za to go nagradzać, to chuj z tym jaki kto ma charakter. Myślisz, że jak psa nauczysz gryźć, to znaczy, że ma zły charakter? Gówno! Trzeba wpajać dobre zachowanie pracownikom i za to nagradzać, a jak są chujowi to wypierdalać do łopaty czy tam straży miejskiej.
Zgłoś