18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
versós 2012-11-22, 20:42
Jak ten tego zatrzymuje to zdaje mi się że mówi: zostaw, pewnie pijany....
Zgłoś
Avatar
dendys93 2012-11-22, 20:47
ten co leży na chodniku to ninja?
Zgłoś
Avatar
s................r 2012-11-22, 20:51
Miejsce nie zabezpieczone każdy może wziąć sobie pamiątke i zrobić zdjęcie z wypadkowiczem :// pojebany kraj
Zgłoś
Avatar
bebilon 2012-11-22, 20:54 15
Przy wypadku masowym postępowanie ratowników ma pewien algorytm, w którym następuje segregacja poszkodowanych. Osobie która udaje płaszczkę po wstępnej ocenie wzrokowej dostaje kolor "czarny" a osobę leząca pod samochodem kolor "czerwony"... Postepowanie tych RM było słuszne kierując się do osoby która ma większe szanse na przeżycie, lepiej mieć jednego trupa niż zająć się osobą której i tak już nie możemy pomóc i w ten sam sposób prawdopodobnie znacznie zmniejszyć szanse drugiej osoby.

Jeśli ktoś ma wątpliwości, przestańcie pisać pierdoły.. Poczytajcie sobie w googlach "Wstępna segregacja poszkodowanych"

Pozdrawiam, RM z 3miasta.
Zgłoś
Avatar
e................z 2012-11-22, 21:00
taaaa i pod smoleńskiem niby ktoś miał przeżyć??
Zgłoś
Avatar
luftwafel 2012-11-22, 21:03
bebilon napisał/a:

Przy wypadku masowym postępowanie ratowników ma pewien algorytm, w którym następuje segregacja poszkodowanych. Osobie która udaje płaszczkę po wstępnej ocenie wzrokowej dostaje kolor "czarny" a osobę leząca pod samochodem kolor "czerwony"... Postepowanie tych RM było słuszne kierując się do osoby która ma większe szanse na przeżycie, lepiej mieć jednego trupa niż zająć się osobą której i tak już nie możemy pomóc i w ten sam sposób prawdopodobnie znacznie zmniejszyć szanse drugiej osoby.

Jeśli ktoś ma wątpliwości, przestańcie pisać pierdoły.. Poczytajcie sobie w googlach "Wstępna segregacja poszkodowanych"

Pozdrawiam, RM z 3miasta.


Wiem, ze gentlemani o kasie nie rozmawiaja, ale jeslil mozna wiedziec: ile wyciaga na miesiac osoba pracujaca w zawodzie po kierunku ratownictwo medyczne, a ile osoba po medycynie ze specjalizacja medycyna ratunkowa?
Zgłoś
Avatar
bebilon 2012-11-22, 21:06
luftwafel napisał/a:


Wiem, ze gentlemani o kasie nie rozmawiaja, ale jeslil mozna wiedziec: ile wyciaga na miesiac osoba pracujaca w zawodzie po kierunku ratownictwo medyczne, a ile osoba po medycynie ze specjalizacja medycyna ratunkowa?



Nie pracuje w zawodzie, jestem "świeżo" po szkole... Nie będę się wypowiadać bo nie wiem Ale myślę ze jest podobnie jak z licencjatem z RM i RM po szkole zawodowej - nie ma różnicy w zarobkach...
Zgłoś
Avatar
PanAndrzej 2012-11-22, 21:12
Dzień jak codzień w Rosji.
Zgłoś
Avatar
Koperek 2012-11-22, 21:18
@bebilon
Czyli jakie pieniądze płacą/będą ci płacić za taki stres?
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-11-22, 21:19
Leżę i słucham sobie płyty...
Zgłoś
Avatar
komo20 2012-11-22, 21:37
Też jestem RM i złapałem etat w prywatnej klinice (głównie pomoc anestezjologiczna) wynagrodzenie bardzo satysfakcjonujące; podstawa 3tyś, a jak biorę nadgodziny do oporu wychodzi ponad 5. Natomiast wujek jeździ na petce i wyciąga około trójki.
Zgłoś
Avatar
megabass111 2012-11-22, 21:44
Pan kapitan napisał/a:

Obrazek



Dajcie juz spokoj z tym szitę.. ;/
Zgłoś
Avatar
Stasiw 2012-11-22, 21:59 1
Ten Ninja w czarnym ma buty na stopach więc żyje i powinni go ratować, skandal!
Zgłoś
Avatar
MudPie 2012-11-23, 0:58
0:43

Wszędzie zwłoki, totalna destrukcja, dym, a babka sobie idzie z zakupami jak gdyby nigdy nic.. Rosja.
Zgłoś
Avatar
Corey_09 2012-11-23, 1:08 2
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie