18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Janóż 2012-11-23, 9:53
Bardziej prawdopodobne jest to, że doszło do potrącenia ludzi stojących na przystanku przez rozbity pojazd w tle. Zwróćmy uwagą, że blisko autobusy można wypatrzeć jeszcze ze dwóch denatów. Musiał rusek zapierdalać, że trupa pod autem wyrzuciło ze 30 metrow do przodu
Zgłoś
Avatar
mjr 2012-11-23, 13:41
Pan kapitan napisał/a:

Obrazek

megabass111 napisał/a:

Dajcie juz spokoj z tym szitę.. ;/



Idźcie* jeden z drugim do szkoły!

*Moim zdaniem powinniście raczej wypierdalać do szkoły. Niestety obsługa forum ma poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem i wartościowaniem wypowiedzi.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2012-11-23, 14:13 1


no twoja jest bardzo wartościowa
Zgłoś
Avatar
mjr 2012-11-23, 14:59
Przynajmniej zawiera znaki interpunkcyjne, których niestety brakuje w części wypowiedzi. Najłatwiej udawać dbałość o poziom dyskusji piętnując rzucające się w oczy sformułowania. Sam czuje się obrażany przez osoby gnojące swój język i nie widzę niczego nieodpowiedniego w dosadnym zaleceniu im pobrania pewnych nauk.
Zgłoś
Avatar
P................n 2012-11-23, 16:06 1
mjr napisał/a:



Idźcie* jeden z drugim do szkoły!

*Moim zdaniem powinniście raczej wypierdalać do szkoły. Niestety obsługa forum ma poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem i wartościowaniem wypowiedzi.



Po co mam iść do szkoły? Pedofilem nie jestem

mjr napisał/a:

Przynajmniej zawiera znaki interpunkcyjne, których niestety brakuje w części wypowiedzi.



W mojh wypowieciah znajdziesz mnustfo znakuf interpunkcyjnyh. Dodatkowo składnie mam opcykanom i wogule wszystko cacy. A oto iz naki których ci brakóje: ....,,,,,,:"- ,......

Twój problem polega na tym, że nie widzisz lub widzieć nie chcesz oczywistego dla wszystkich myślących czytaczy komentarzy kontekstu. Jeśli ktoś celowo pisze "nie po polskiemu" to jaki jest sens wytykać mu błędy, albo tym bardziej kierować do szkoły?

mjr napisał/a:

Najłatwiej udawać dbałość o poziom dyskusji piętnując rzucające się w oczy sformułowania. Sam czuje się obrażany przez osoby gnojące swój język i nie widzę niczego nieodpowiedniego w dosadnym zaleceniu im pobrania pewnych nauk.



Tak, kurwa - gnoję swój język ojczysty... Idź może pooglądaj lepiej Miodka, albo zapoznaj się z terminem ironia. Szczególnie to drugie zalecam.
Zgłoś
Avatar
Mindfuck 2012-11-23, 16:31
Ratownicy w Katowicach muszą na swojej działalności jechać, drugą opcją jest lać mi paliwo na orlenie
Zgłoś
Avatar
mjr 2012-11-23, 22:31
Pan kapitan napisał/a:

Idź może pooglądaj lepiej Miodka


Bardziej odpowiadają mi materiały prof. Bralczyka.
Zgłoś