18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
G................u 2015-08-17, 17:44
Brakuje jeszcze tego, żeby by spasiony.
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2015-08-17, 19:02 9
za kpiny z kościoła zawsze masz u mnie piwko, zzzawsze
Zgłoś
Avatar
Essent 2015-08-17, 19:04 4
Czarnemu już się nawet chodzić nie chce??
Zgłoś
Avatar
mrlewy 2015-08-17, 19:05 57
kalijanek napisał/a:

za kpiny z kościoła zawsze masz u mnie piwko, zzzawsze



A w którym momencie tu są kpiny? Ot, koleś na segweju pojechał do komunii. Nie widzę tu żadnej kpiny.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2015-08-17, 19:25 13
@up kpiną jest jego inteligencja
Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2015-08-17, 19:39 169
kalijanek napisał/a:

za kpiny z kościoła zawsze masz u mnie piwko, zzzawsze



kilka lat pozniej :

tak prosze ksiedza, oczywiscie, ze jestem wierzacy, chcielibysmy ceremoni z organista, kwiatami i ze wszystkim... tak jest prosze ksiedza, oczywiscie prosze ksiedza...
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2015-08-17, 20:15 9
ja tam jestem niewierzący w odróżnieniu od was ale i tak rozumiem, że podjechać na rowerze czy deskorolce czy na wrotkach po komunie świętą, która podobno jest ciałem waszego boga, to chyba tak trochę nie za bardzo co? No to jak to jest wy prawdziwi polacy i prawdziwi katolicy?
Zgłoś
Avatar
Jebus_Chytrus 2015-08-17, 21:36
Mówię im "Ciało Chytrusa" (xD), a na chuju mam opłatek .
Zgłoś
Avatar
pve11 2015-08-17, 22:54 22
kalijanek napisał/a:

ja tam jestem niewierzący w odróżnieniu od was ale i tak rozumiem, że podjechać na rowerze czy deskorolce czy na wrotkach po komunie świętą, która podobno jest ciałem waszego boga, to chyba tak trochę nie za bardzo co? No to jak to jest wy prawdziwi polacy i prawdziwi katolicy?


Widziałem gościa co na wózku inwalidzkim podjechał, więc chyba można podjeżdżać.
Zgłoś
Avatar
h................o 2015-08-17, 23:21 6
Sayagin666 napisał/a:



kilka lat pozniej :

tak prosze ksiedza, oczywiscie, ze jestem wierzacy, chcielibysmy ceremoni z organista, kwiatami i ze wszystkim... tak jest prosze ksiedza, oczywiscie prosze ksiedza...


Kurwa, to że ty nie trzymasz się swoich poglądów to nie znaczy, że wszyscy tak mają.
Zgłoś
Avatar
fantastico 2015-08-17, 23:30 6
Sayagin666 napisał/a:



kilka lat pozniej :

tak prosze ksiedza, oczywiscie, ze jestem wierzacy, chcielibysmy ceremoni z organista, kwiatami i ze wszystkim... tak jest prosze ksiedza, oczywiscie prosze ksiedza...



Obciągasz księżu?
Zgłoś
Avatar
5987389 2015-08-17, 23:32 33
Nie rozumiem skurwysynów ateistów którzy szydzą z religi. Jedynym wytłumaczeniem jest wiek, bo sam przechodziłem przez to w liceum (bo to nielogiczne- boga nie ma...), ale nauczyłem się jak ważną rolę pełni religia i wiara w przetrwaniu cywilizacji i ogólnie naszej historii. Religia to nie tylko opowieść w którą się wierzy, ale też wspólnota, tradycja naszych przedków, źródło motywacji. Ma równie wiele wad co zalet- manipulacja nieświadomymi prawie jak w mafii, korupcja, księża pedofile ( )... Mimo wszystko obiektywnie podchodząc do tematu taki staroświecki, oczyszczony kościół przydałby się dla równowagi z islamem w dzisiejszych czasach. Jestem ateistą, ale szanuję religię mojego kraju ! Najsmutniejsze patrząc na wasze komentarze jest to że religia stała się teraz czymś wstydliwym, podmiotem pogardy wręcz. Chujowe czasy nastały
Zgłoś
Avatar
disturbed666 2015-08-17, 23:41 3
co za antrychryst skurwysyn jebany ! zobaczymy czy będzie taki mądry w Dniu Sądu Ostatecznego !
Zgłoś
Avatar
I_am_G 2015-08-17, 23:44
Można to nazwać kpina ponieważ nie uklęknął na kolanach przed przyjęciem ciała Chrystusa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie